اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل آیفون تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل آیفون تصویری

با سلام
    دوستان من یه چند وقتی آیفون تصویری با مارک کوماکس نصب کردم نمیدونم همه چی هم درسته ولی نمیدونم چرا وقتی یه نفر زنگ میزنه تصویرش رو مونیتور هست
    ولی تا میای گوشی رو برداری تصویر قطع میشه و دوباره باید دکمه نمایش بیرون رو بزنی تا تصویر بیرون نمایش داده بشه تا باز کنی چون آیفون تصویری کوماکس یه جوریه ووقتی گوشی دستته اگر مونیتور روشن باشه وتصویر بیرون رو ببینی صدات میره وشمام صدای طرف بیرون رو میشنوی ومیتونی در رو باز کنی ولی اگه تصویر بیرون قطع باشه وگوشی هم تو دستت باشه نه صدا میره میاد ونه کلید بازکردن در کار میکنه در نتیجه باید یه بار دیگه دکمه نمایش بیرون رو بزنی

اینم بگما هر از گاهی هم وقتی زنگ میخوره گوشی رو که برمی داری تصویر فرار نمی کنه
    ولی صدی نود نه تصویر قطع میشه

حالا اینم بگم اولش فکر میکردم اشکال تو دستگاهه بردمش نمایندگی نگاه کردن گفتن سالمه ایرادی نداره
    حالا نمیدونم مشکل از کجاشت؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینم عکسشه وقتی زنگ میزنن گوشی رو برداری تصویر قطع میشه
    :angry: :angry: :angry:
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : مشکل آیفون تصویری

سلام
    ممکنه از تغذیه دستگاه باشه.
    1-ساختمون نوسازه یا یک سیستم قدیمی رو با یک سیستمه آیفون جدید جایگزین کردی؟
    2- ساختمون چند واحدی؟
    3-پارتمان شما در کجای ساختمونه؟
    4- وضع گوشیهای همسایه ها چطوریه؟
    5- آیا کابلکشی با نوع پیشنهادی COMAX هماهنگه؟
    .........
    ......
    یه شمع روشن با روشن کردن شمعهای خاموش چیزی از روشنیش خودش کم نمیکنه.

دیدگاه

با سلام
      ببخشید یه مدت دسترسی به نت نداشتم ولی حل شد از امروز مرتب انجمن هستم

ممکنه از تغذیه دستگاه باشه.
      1-ساختمون نوسازه یا یک سیستم قدیمی رو با یک سیستمه آیفون جدید جایگزین کردی؟
      2- ساختمون چند واحدی؟
      3-پارتمان شما در کجای ساختمونه؟
      4- وضع گوشیهای همسایه ها چطوریه؟
      5- آیا کابلکشی با نوع پیشنهادی COMAX هماهنگه؟

جواب=دستگاه نو هست یه بارم بردیم برا گارانتی گفتن سالمه ایرادی نداره
      جواب1=نه ساختمان قدیمیه ولی از سیمکشی جدید استفاده کردیم
      جواب=3و4و2=پارتمان نیست
      سوال شما= آیا کابلکشی با نوع پیشنهادی COMAX هماهنگه؟ در این مورد شک دارم
      چون خودم نصبش کردم اونم اولین بارم بود
      اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

بعید میدونم مشکل از سیم کشی باشه! چون اگه هر کدوم از چهار سیم مشکلی داشت یا صدا یا تصویر یا جفتشو نداشتین! دستگاه شما چینی هست یا کره ای؟ گارانتی دستگاه چیه؟ ایران کوماکس؟ فکرکنم مشکل از دستگاه باشه! ولی اگر از سیم کشی مطمئن نیستن گوشی رو ببرین دم پنل و با 4 تا سیم سالم تست کنید ببینید این مشکل هست یا نه! برای سیم کشی معمولا بهتره از سیم 0.6 استفاده بشه!

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون .کره ایه رو جعبش یه شماره داشت وقتی اس ام اس زدیم یه پیام اومد که درسته کره ایه یه بارم بردیم برا گارانتی گذاشتنش تست بعدش گفتن مشکلی نداره :angry: حق با شماست اگه ایراد از سیم کشی نیست صدا تصویر مشکلی نداره وفقط موقع زنگ زدن تصویر هست وقتی گوشی رو برمیداری تصویر قطع میشه اینم بگما یه وقتایی هم تصویر نمیره ودرست کار میکنه ولی 90درصد وقتها اینشکلیه وتصویر قطع میشه ومجبوری هرموقع که زنگ خورد وگوشی رو برداشتی دکمه نمایش بیرون رو بزنیم :cry2:
          آقای hamid40 میشه لطف کنید یه نمونه از سیمکشی این مارک رو بزارید شاید ایراد از خودم بوده یه چک بکنم. مرسی

معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

با سلام

دوستان مشکل رو پیدا کردم راه حل بفرمایید

تو ارسال اول عرض کردم وقتی یکی زنگ میزنه تا میای گوشی رو برداری تصویر قطع میشه وما مجبور هستیم دوباره دکمه نمایش بیرون رو بزنبم ما اینو بردیم برای گارانتی که آقا این خرابه گوشی رو گذاشتن رو میز آزمایش کردن با کمال تعجب قشنگ کار کرد بدون قطع شدن .آوردم گوشی رو روی دیوار نصب کردم دیدم نه بازم این مشکل همچنان ادامه داره . حالا فهمیدم مشکل کجا بوده اومدم گوشی رو برداشتم با یه لمس کردن خیلی خیلی جزیی اون قسمت قطع وصل(سویچ قطع وصل) دیدم تصویر قطع شد باز تصویرو زدم با یه تماس خیلی ضعیف این عمل میکنه وانگار گوشی رو گذاشتیم
            مشکل همینجاست وقتی ما گوشی رو بر میداریم به این کلید به وسیله گوشی یه جزیی تکون میخوره وتصویر قطع میشه ولی زمانی که روی میز آزمایش کردیم
            چون احتمال برخود گوشی به علت سور خوردن دسته گوشی با کف دستگاه بود کلید تکون نمیخورد وتصویرم خاموش نمیشد

نمیدونم دیگه چرا اینطوری حساسه عادی به نظر نمیاد. به نظر من باید مثل گوشی تلفن تا یه قسمتی بیاد پایین بعد قطع کنه نه مثل این که با کوچکترین تکونی (برداشتن گوشی) قطع کنه

بنظرتون چرا سوییچ اینطوری حساسه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
            معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

میشد حدس زد مشکل از سوئیچ باشه

ببریدش نمایندگیش بگین سوئیج را عوض کنه
              نباید اینقدر حساس باشه
              همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
              کانت

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون چشم این کارو میکنم :applause:
                معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

دوستان ممنون از همه شما آخرش میکرو سویچ رو تعویض کردم مشکل حل شد .گفتم نتیجه رو بگم شاید راه گشای

مشکل بقیه دوستان باشه .
                  معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X