اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دروس و سرفصل های کنکور کاردانی به کارشناسی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دروس و سرفصل های کنکور کاردانی به کارشناسی

با سلام به دوستان عزیز
    من دانشجوی کاردانی الکترونیک ترم 3 هستم و می خواهم برای کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم ولی از دروس و سرفصل های معتبر اطلاعی ندارم لطفا دوستانی که در این ضمینه اطلاعاتی دارند خواهشمندم مرا راهنمایی نمایند....
    با تشکر فراوان...

پاسخ : کمک حیاتی

دوست عزیز اول از همه برای کدوم نهاد می خوای امتحان بدی ! "آزاد ،آ‌سراسری ، علمی کاربردی ! ..."
    ببین چه درسایی رو باید بخونی ، بعد برو کتاباشو بخر !
    من خیلی تحقیق کردم سر این موضوع ، دیدم کتابهای مدرسان شریف و بعد از اون گسترش علوم پایه کتابای خوبین !
    یعنی این دو سری کتاب رو بگیری تامینی از نظر درسی ! دیگه اینا هم توشون معلومه که چه سرفصلهایی هست !

دیدگاه

ممنون
      من برای دولتی روزانه انشالا می خوام کنکور بدم
      حالا کتابهای مدرسان شریف واقعا جواب میده

دیدگاه

ببینید هیچ کتابی معجزه نمیکنه ! ولی خوب بین انتشارات مختلف مدرسان شریف رو اساتید بیشتر تایید می کنند. ولی به هر حال شما باید با جدیت بخونینشون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mrmehdi
          ممنون
          من برای دولتی روزانه انشالا می خوام کنکور بدم
          حالا کتابهای مدرسان شریف واقعا جواب میده
          1- از سرفصل ها ورودی که کنکورشونه اطلاع پیدا بکن
          2- منابع درسی مناسب برای هر بخش یک درس رو شناسائی بکن
          3- مطالعه درسی و خلاصه بر داری
          4- برای کتاب کنکور اول مدرسان + همراه با مطالعه خلاصه برداری هات + بعد تست زنی
          5- البته برای تست و کتابهای تست باید خودت یک کمی همت بکنی مثلا برای مدار بهتره بعد از مدرسان دیباگران تهران رو امتحان بکنی
          منم دارم واسه کنکور می خونم

موفق باشی

دیدگاه

سلام
            من هم کنکور کارشناسی ناپیوسته دادم البته سال 83 راستش به دلایلی من زیاد فرصت نداشتم و اردیبهشت همون سال شروع کردم به خوندم و مردادماه امتحان دادم ولی هرروز روزی 4 ساعت مفید درس می خوندم در ضمن من هم کتابهای دیباگران رو خوندم و البته نکته برداری خیلی مهم هست و خیلی هم کمک می کنه ...
            یاور همیشه مومن تو برو سفر سلامت غم من مخور که دوری برای من شده عادت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X