اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار برای تحلیل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار برای تحلیل

سلام به همه. من تازه کار هستم و میخوام که این نرم افزار و خوب یاد بگیرم. هرچقدر توی اینترنت سرچ کردم نتونستم چند تا مدار نمونه که بتونم با این نرم افزار تحلیلشون کنم پیدا کنم.اگه میتونین چند تا مدار که با کمکشون بتونم شروع کنم و ریزه کاریهاشو یاد بگیرم در اختیارم بذارین. ممنون

پاسخ : مدار برای تحلیل

به شدت و با قاطعیت توصیه می کنم که یک کتاب بخری و شروع کنی به خواندن از روش و تحلیل مدار هاش.
    خیلی تفاوت می کنه که این نرم افزار رو چه جوری یاد بگیری.
    کتاب جدیدی که اومده بیرون برای استاد خودمه "استاد بهنام " و "شبستری" انتشارات "فدک ایساتیس"
    من خودم سه سال پیش که شروع کردم و یاد گرفتم از رو کتاب pspice schematics که انتشارات نص زده بود و نویسندش محمدرضا مدبر نیا است خواندم. اون کتاب که اول گفتم هم تازه گرفتم و بهتر از اون اولی است.
    کتاب های pspice بازار رو همشو دیدم.این دوتا از همش بیشتر به درد می خوره.
    البته بگم که کتاب انتشارات نصی که من داشتم اون موقع که ویراست دومش بود فقط محیط schematics رو داشت و capture رو توضیح نداده بود ولی کتاب انتشارات فدک هر دو رو داره. موفق باشی. :read:

دیدگاه

پاسخ : مدار برای تحلیل

نوشته اصلی توسط negin-bahadori
      سلام به همه. من تازه کار هستم و میخوام که این نرم افزار و خوب یاد بگیرم. هرچقدر توی اینترنت سرچ کردم نتونستم چند تا مدار نمونه که بتونم با این نرم افزار تحلیلشون کنم پیدا کنم.اگه میتونین چند تا مدار که با کمکشون بتونم شروع کنم و ریزه کاریهاشو یاد بگیرم در اختیارم بذارین. ممنون
      PDFهایی که در این سایت هست دانلود کنید.آموزشهای بسیار عالی دادن.نرم افزار خیلی ساده ای هم هست.یاد گرفتنش با pdf و کتابه نه مثال آماده بگیریدوتو PDFها پر از مثاله با توضیح کامل.ترم جندین؟چیا رو خوندین؟!!
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X