ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2011/11/19
    425
    4

آزمایشگاه تکنیک پالس

بچه ها یه درسی که شاید خیلی ها مشکل داشته باشن باهاش همین درس تکنیک پالسه / من تو این پست آزمایشگاه تکنیک پالس رو با کمک شماها میخواهیم مرور کنیم :read:// میخام تک تک مدارهای مربوط به تکنیک پالس رو بزارم (کم وبیش) و اونو تحلیل کنیم با همدیگه + :nerd: شبیه سازی همراه با توضیحات کامل تصویری که اگه خدا بخاد آخر ازش یه فایل پی دی اف توپ درست کنیم و بزاریم داخل بخش دانلود.
    نظرتون چیه مایل به انجام دادن این کار هستین :question:
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]
    2011/11/19
    425
    4

پاسخ : آزمایشگاه تکنیک پالس

نقل قول نوشته اصلی توسط MiLaD YazdanI
    بچه ها یه درسی که شاید خیلی ها مشکل داشته باشن باهاش همین درس تکنیک پالسه / من تو این پست آزمایشگاه تکنیک پالس رو با کمک شماها میخواهیم مرور کنیم :read:// میخام تک تک مدارهای مربوط به تکنیک پالس رو بزارم (کم وبیش) و اونو تحلیل کنیم با همدیگه + :nerd: شبیه سازی همراه با توضیحات کامل تصویری که اگه خدا بخاد آخر ازش یه فایل پی دی اف توپ درست کنیم و بزاریم داخل بخش دانلود.
    نظرتون چیه مایل به انجام دادن این کار هستین :question:
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]
    2011/11/19
    425
    4

کسی نیست که بخاد ................... :angry:
    :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
    اعلام حضور کنین تا بحث رو شروع کنیم دیگه :nerd:
    2012/05/16
    teh
    90
    0

جزوۀ تکنیک پالس من رو یکی از استادای دانشگاه آزاد ازم پیچوند :angry: :angry: :angry:
    خیلی قشنگ نوشته بودم (هرچند همش غلط غولوط بود)
    ولی برم ازش پس بگیرم بدجور پایم :applause: :applause:
    ما را نه غم دوزخ است ، نه حرص بهشت
    2011/11/19
    425
    4

خوبه // لطفا دوستانی ک مایلن ، اعلام حضور کنن @
    2008/10/29
    2,098
    206

سلام
    بهترین کتاب برای تکنیک پالس کتاب معتمدی هست که جز به جز همراه با فرمول و اثباتاش بیان شده
    اما مشکل اصلی کم بودن سوال در متن درس هست و انتهای کتاب هم یه سری سوال از هر فصل هست که بی جواب
    من کتاب متمم تکنیک پالس رو گرفتم از سعادت خواه که بسیار بی خود و بی محتواست.برای حل المسائل این کتاب کسی کتاب شهره ربیعی داره بگه که کتاب خوبی هست یا خیر؟
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.
    2008/10/29
    2,098
    206

سلام
    من می تونم بحث تئوریش رو انجام بدم عملیش با شما
    فقط رفرنس خوب می خوام که پایه ام رو قوی کنم و تئوری ها رو اثبات و حتی اگر مدار متفاوت شد قسمت تئوریشم مشکلی نداشته باشیم و اثبات درستی تئوری با عمل و بلعکس.
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.
    2008/10/29
    2,098
    206

کتاب محمود دیانی تکنیک پالسش حل المسائل نداره؟
    2011/11/19
    425
    4

من هم زیاد با متمم اصول و مبانی تکنیک پالس سعادت خواه حال نکردم و کتاب جالبی به نظرم نیامد :NO:// الته ک کتابب معتمدی خوبه همه رو توضیح داده :applause: ، من میخاستم تک تک مدارهای عملی رو ببندیم تو محیط شبیه سازی یا عملی بعد بزارم اینجا با تو جه به جواب هایی که داده با محاسبت تئوریش مقایسه کنیم و بحث کنیم دربارش @
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9