اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

AD9000LT ماژول لودسل، یک بار برای همیشه!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

AD9000LT ماژول لودسل، یک بار برای همیشه!

سلام دوستان عزیز
    می بینم خیلی با این ماژول در گیر هستید می خوام یه بار واسه همیشه همه چیو راجبش بگم بهتون.
    اولا دقتش سخت افزاری 24 بیت واقعیه چون مبتنی بر یک ad جدید تولید 2009 می باشد که انحصارا برای لودسل تولید شده.
    طراح ماژول اومده این ad رو شخصا وارد کرده درایو کرده و همراه با مدار نویز گیر سخت افزاری تو یه پک می فروشه.
    از نظر دقت بسیار بسیار بالا تر از 7730 هست میتونید امتحان کنید البته این ماژول تو جهان کیت پخش میشه که یکی از معتبر ترین هاست.و اینجور که شنیدم معمولا کم یابه تو بازار

از نظر سرعت 50 نمونه در ثانیه میده که اینطور که من با سازندش صحبت کردم سفارشی میشه سرعتشو بیشتر کرد.ضمنا پروتوکل خروجی هم سفارشی قابل تغییر حتی می تونه spi باشه!!!

خروجیش به صورت رشته ای هست یه رشته که با کاراکتر s شروع و به کاراکتر 3 ختم میشه
    خوندنش بسیار سادست ولی باز هم سورس برنامه بسکام راه اندازیش همراهش ارایه میشه

مجموعا 8 پایه داره یکه nc یکی برای tx دوتا برای ولتاژ و 4 تا واسه لودسل یعنی هیچ قطعه اضافی نیاز نداره و فقط باید لودسلو وصل کنی و ولتاژبدی

ابعادش 6*4*2 سانتیمتره و تو پکبه شکل یه قطعه مجزا دیده میشه

با یه مدار 232 ساده میشه مستقیم به هایپر ترمینال وصلش کرد

اینم سورس برنامه بسکامش برای خوندن ماژول و نمایش روی لودسل

$
    regfile = "m32def.dat"

$crystal = 8000000
    Config Lcd = 16 * 2
    Config Lcdpin = Pin , E = Portb.3 , Rs = Portb.2 , Db4 = Portb.4 , Db5 = Portb.5 , Db6 = Portb.6 , Db7 = Portb.7

$baud = 9600
    Dim X As Byte
    Dim Vazn As String * 10

Cursor Off
    '############################################ ### MAIN

Cls
    Main:

Do
    X = Waitkey()
    If X = 115 Then
    Goto Ne
    End If
    Loop

Ne:
    Vazn = ""
    Do
    X = Waitkey()
    If X = 3 Then
    Goto Sho
    End If
    Vazn = Vazn + Chr(x)
    Loop

Sho:
    Locate 2 , 1
    Lcd Vazn
    Locate 2 , 8
    Lcd " "
    Goto Main
    [/pre][/right]
    '%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%%%
    [/left]

دوستان شغل من تولید سیستم های توزین و می گم این ماژول ارزش هر ریالی که بابتش میدیو داره و دوستانی که گفتن 7730 به نظر من هیچی از لودسل و کار در محیط صنعتی نمی دونن.
    این شماره سازندش البته اگه تخلف نباشه 09357963141 و فروشگاه جهان کیت
    دکتر شريعتي : «کلاس پنجم که بودم پسر درشت هيکلي در ته کلاس ما مي نشست که براي من مظهر تمام چيزهاي چندش آور بود ،آن هم به سه دليل ؛ اول آنکه کچل بود، دوم اينکه سيگار مي کشيد و سوم - که از همه تهوع آور بود- اينکه در آن سن و سال، زن داشت. !... چند سالي گذشت يک روز که با همسرم از خيابان مي گذشتيم ،آن پسر قوي هيکل ته کلاس را ديدم در حاليکه خودم زن داشتم ،سيگار مي کشيدم و کچل شده بودم
لطفا صبر کنید...
X