اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آزمون های آزمایشی پارسه (دانلود با جواب)

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آزمون های آزمایشی پارسه (دانلود با جواب)

بگذریم از اینکه به خاطر بد اخلاقی یکی از مدیران این تالار تصمیم گرفته بودم دیگه اینجا مطلب نزنم ولی حیفه که این همه آدم چوب ندانم کاری یکی رو بخورن. دوستان آزمون امسال بسیارشبیه آزمونهای پارسه بود . من خودم تاحالا از دم در موسسه پارسه هم رد نشدم هیچ تعصبی هم ندارم چندین سال هم با موسسه مدرسان شریف همکاری کردم اما انصافا آزمونهای پارسه به هدف نزدیکتر بود. یکی از دوستان میخواد همه آزمونها رو بیاره من اسکن می کنم با جواب هم هست . اول 25 درصد اول رو میذارم بعد همینطور میرم جلو بعدیها رو میذارم . حتما استفاده کنید
    www.bargh-azmoon.blogfa.com

پاسخ : آزمون های آزمایشی پارسه (دانلود با جواب)

من همه آزمون های پارسه رو شرکت کرده بودم کنکور امسال رو هم دادم ولی شباهتی ندیدم.
    نه کنترل نه مدار نه بررسی هیچ شباهتی نداشت. زبان هم که اصولا نباید شبیه باشه!
    ماشین کنکور انقدر ساده بود که نیاز به شباهت نیست. منم سوالای پارسه رو طرح می کردم شبیه آزمون امسال میشد! هرچند باز هم ماشین هیچ شباهتی به پارسه نداشت.
    آمارش به هیچ وجه. مهندسی و معادلات رو نمیدونم. درس های اکترونیکی ها رو نمیدونم
    پارسه تنها هنرش اینه که آزمون کنکور سال پیش رو برمیداره عدداش رو عوض میکنه. باور کنید فقط همین. درواقع آزمون پارسه شبیه کنکور امسال نبود شبیه کنکور پارسال بود. فقط کافیه کنکور 90 رو نگاه کنید بعد آزمون پارسه رو هم ببینید
    ولی از اونجایی که اکثر بچه ها کنکور سال های آخر رو میذارند ماه های آخر میخونند اینو نمی فهمند. خود من وقتی آزمون پارسه رو میدادم میگفتم چه سوالای خوبی داره چقدر جون دارند. ولی وقتی 1 ماه مونده به کنکور امدم کنکور سال 90 رو زدم دیدم همش عین سوالای آزمایشی بود. در واقع پارسه عملیات Copy و Paste رو به نحو احسن انجام میده! اگر هنوز هم فکر میکنید شبیه بود بفرمایید مثال بزنید
    سال نو مبارک
    HELLO WORLD

دیدگاه

من دوبار آزمون پارسه رو در سال 90 بیشتر ندیدم در این 2 بار در درس بررسی تستی دیدم که تقریبا همون رو در آزمون 91 دیدم و ماشین رو هم دیدم کع به سبک سراسری91 بسیارنزدیک بود . دانشجویانم هم بعد از آزمون آمدند گفتند سوالهای پارسه نزدیک به آزمون بوده و غیر از این دو درس که گفتم از کنترل و مدارهم صحبت کردند . اطلاعات من در همین حده . شایدم شما درست بگید با توجه به اینکه احتمالا به نظر می رسه اطلاعات شما از اطلاعات اونهایی که با من صحبت کردند بیشتره . به هرحال همون طور که عرض شد من به شخصه هیچ تعصبی ندارم و شاید بهتر باشه که قضیه رو همینجا تموم شده اعلام کنیم چون به من گفتند پارسه از سایتی که آزمونهاش رو منتشر کنه شکایت می کنه .
      www.bargh-azmoon.blogfa.com

دیدگاه

آقا دیگه از من خبره تر توی این زمینه پیدا نمیشه من کنکورهای پارسه را از سال 87 تا حالا دارم (آزمونها رو شرکت نکردم ولی خریدم)
        آزمونهای پارسه اصلا ارزش 500 هزار تومان رو نداره. گول جامعه آماری اش رو هم نخورید
        از نظر شباهت سوالات پارسه با سوالات کنکور هم بدانید که طراحان سوالات پارسه دانشجویان فوق لیسانس هستند و آنها سوالات رو با ایجاد تغییر در سوالات سالهای گذشته کنکور سراسری و آزاد در رشته های برق و ابزار دقیق و هسته ای و فتونیک و... می سازند حتی گاهی عینا همان سوالات رو در آزمون می گذارند همین مسئله باعث می شود افراد توی پارسه در هر درسی درصدهای کاذبی کسب کنند اما سرجلسه کنکور می فهمند که چه کلاهی سرشان رفته سوالات پارسه هیچ شباهتی به سوالات جدید کنکوری که طرح می شود ندارد ، البته این قضیه در مورد بیشتر موسسات هم صادق است منتها در بعضی موسسات مثل تعاونی سازمان سنجش و بینش مبلغ به مراتب کمتری می گیرند و نیز طراحان سوال از اساتیدی هستند که ده ها سال به امر کنکور ارشد مشغولند و احتمال اینکه سوالی که طرح می کنند شبیه کنکور باشد بیشتر است.

دیدگاه

من هم امسال کنکور دادم و با پارسه جلو رفتم...اصلا در مورد سوالاش چیزی نگم بهتره .فقط تبلیغه........

یه سری خلاصه هم نزدیک کنکور گذاشتن رو سایت که دقیقا کپی از رو کتاباشون بود مثلا الکش فقط جزوه لطیفی رو کپی کرده بودن یا سیگنالش که فقط و فقط فرمول بود اینا رو خودمون هم به مرور تهیه کرده بودیم لازم نبود تو زحمت بیفتن.....!!!!!!!!!!!!!!!!

ببینیم چی میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X