ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 30 از 30 نخست ... 2021222324252627282930
نمایش نتایج: از 291 به 299 از 299
    2015/11/26
    438
    677

پاسخ : مشکلات مربوط به اینترنت و ADSL رو اینجا مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط demon892

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

درود و ممنون از راهکارتون
    نود32 ورژن 9 رو دوباره نصب کردم بخشی بنام فایروال نداره اما تنظیمات مربوط به نتورک رو آف کردم که افاقه نکرد
    ضمن اینکه از طریق سیف مود هم اینترنت ندارم
    فقط قبل وارد شدن به یوزر وقتی روی نتورک کلیلک کردم پایین اترنت عبارت لیمیتد رو نوشته
    نمیدونم حالا صرفا بخاطر عدم اتصال به اینترنت همچین چیزی نوشته یا به حل این مشکل مربوطه

شما لازمست راه حلهای گفته شده در تاپیک زیر (مورد مشابه شما) را یک به یک دنبال کنید

از بررسی کابل شبکه که از نوع Straight باشد نه Cross ، خالی کردن کش ip address توسط دستورات خط فرمان
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    و در اخر پاک کردن درایور باگ دار فعلی شبکه Lan و نصب نسخه ی پایدار که آنجا معرفی شده
    ویرایش توسط Skylake : 2017/08/11 در ساعت 11:50
    2017/08/10
    3
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Skylake

پس با این وصف احتمال دارد مشکل نرم افزاری و مربوط به تغییر پیدا کردن پورتهای نرم افزاری سیستم عامل توسط فایروال مربوط به نود 32 بوده
    راه حل ساده اینست که آنرا دوباره نصب کنید و سپس کابل لن را متصل کنید تا مطمئن شوید مشکل از کجاست

نقل قول نوشته اصلی توسط Skylake

شما لازمست راه حلهای گفته شده در تاپیک زیر (مورد مشابه شما) را یک به یک دنبال کنید

از بررسی کابل شبکه که از نوع Straight باشد نه Cross ، خالی کردن کش ip address توسط دستورات خط فرمان
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    و در اخر پاک کردن درایور باگ دار فعلی شبکه Lan و نصب نسخه ی پایدار که آنجا معرفی شده

خب همونطور که داشتم راهکارهای مختلف رو تست میکردم به فکرم رسید که بجای ipv4 از ipv6 استفاده کنم شاید تغییری حاصل شد
    که تو یکی از گزینه ها eset personal firewall رو دیدم و دیسلکت کردم و مشکل اینترنت حل شد
    معلوم شد راهکار اولتون صحیح بوده. من سهوا داخل خود نود دنبال فایروال گشتم
    ازتون ممنونم. بدون راهنمایی شما مشکلم حل نمیشد
    ویرایش توسط demon892 : 2017/08/11 در ساعت 12:34
    2011/05/07
    تبریز
    831
    165

درود

یه سوال داشتم از دوستان
    دیروز با یه بنده خدایی بحثمون شد در مورد اسپلیتر و نویز گیر .. تا جایی که میدونم اسپلیتر فقط روی خط تلفن وصل میشه و فیلتر پایین گذر داره .. برای مودم مستقیم وصل میشه به خط تلفن
    مدار داخلی چند نمونه از این اسپلیتر ها رو دیدم همشون مودم رو مستقیم وصل کرده بودن و فیلتر ها فقط روی تلفن بود ... نویز گیر که میگن همون اسپلیتره که به اشتباه میگن نویز گیر ..
    سوالم اینه که تو بازار قطعه ای هست که نویز خط ADSL رو بگیره (تلفن رو کاری نداریم) .. من از مخابرات سررشته ندارم ولی تا جایی ک شنیدم حذف نویز به این راحتیا نیست که یه قطعه وصل کنی و تمام.. باید منبع نویز رو پیدا کنید و یه بلایی سرش بیاری اگه قظعی داری لحیم بزنی یا سیمو عوض کنی یا اگه سیم تلفن کنار سیم برقه یه فکری براش بکنی و...
    و اینکهوصل کردن اسپلیتر میتونه غیر مستقیم روی نویز خط تلفت تاثیر بذاره ؟ یعنی با اینکه فیلتر سر راه مودم نیست ولی یه جورایی تاثیر بذاره رو بعضی نویز ها(مثل نویزی کهسیم برق میندازه) و اونا رو از بین ببره؟
    2008/11/04
    501
    497

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013

درود

یه سوال داشتم از دوستان
    دیروز با یه بنده خدایی بحثمون شد در مورد اسپلیتر و نویز گیر .. تا جایی که میدونم اسپلیتر فقط روی خط تلفن وصل میشه و فیلتر پایین گذر داره .. برای مودم مستقیم وصل میشه به خط تلفن
    مدار داخلی چند نمونه از این اسپلیتر ها رو دیدم همشون مودم رو مستقیم وصل کرده بودن و فیلتر ها فقط روی تلفن بود ... نویز گیر که میگن همون اسپلیتره که به اشتباه میگن نویز گیر ..
    سوالم اینه که تو بازار قطعه ای هست که نویز خط ADSL رو بگیره (تلفن رو کاری نداریم) .. من از مخابرات سررشته ندارم ولی تا جایی ک شنیدم حذف نویز به این راحتیا نیست که یه قطعه وصل کنی و تمام.. باید منبع نویز رو پیدا کنید و یه بلایی سرش بیاری اگه قظعی داری لحیم بزنی یا سیمو عوض کنی یا اگه سیم تلفن کنار سیم برقه یه فکری براش بکنی و...
    و اینکهوصل کردن اسپلیتر میتونه غیر مستقیم روی نویز خط تلفت تاثیر بذاره ؟ یعنی با اینکه فیلتر سر راه مودم نیست ولی یه جورایی تاثیر بذاره رو بعضی نویز ها(مثل نویزی کهسیم برق میندازه) و اونا رو از بین ببره؟

سلام،
    من پاسخ 100درصدی واسه بحثتون ندارم، ولی اونچه که در این زمینه بلدم میگم:
    1- اول که فکر کنم منظور از نویزگیر همین اسپلیترها هست و از اونجایی که اگه سر راه خطی که داره از ADSL و مکالمه به صورت همزمان استفاده میکنه، وصل نشه، خش خش بسیار زیادی توی مکالمات شنیده میشه، و موقعی که اسپلیتر رو وصل میکنی اون خش خشه میره، پس میگن نویز گیر!
    و از طرفی خود سیگنال ADSL برای خط تلفن و مکالمه، نویز شدید محسوب میشه و راهکار پیشنهادی پروتکل ADSL برای این منظور استفاده از Spliter در سمت مصرف کننده (End User) است.
    2- سیستم ADSL برای خودش مکانیزمهای حذف نویز و تشخیص سرعت و پهنای باند خط و همچنین مکانیزم تطبیق سرعت با پهنای باند موجود رو به صورت داینامیک داره و نیازی به نویزگیر اضافه نداره!
    3- ولی همه اینها به این معنی نیست که چون اون فیلتر پائین گذر فقط سر راه تلفن قرار داره و سیم ADSL مستقیم وصل شده، دیگه هیچ تأثیری روی سمت ADSL نداره!
    بالاخره یک فیلتر با خط موازی شده! (مخصوصا اگه اکتیو نباشه (که نیست!)).
    ولی بنده به شخصه فکر میکنم اگه مکالمه روی اون خط صورت نمیگیره، استفاده از Spliter لزومی نداره، یعنی توی اون حالت نبودش هم به نظرم بهتره!
    چون هر چی که باشه یه فیلتر معمولی با مرتبه پائین است و ممکنه باعث افت پهنای باند بشه!
    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙
    2019/07/08
    2
    0

سلام دوستان
    مودم من وقتی به گوگل پینگ میکنم هر 5تا پینگ یک پینگ یهو خیلی بالا میزنه حتی ای پی خوده مودم هم که پینگ میگیرم همینطوره!!
    مشکلش چیه به نظرتون؟!؟

2011/05/07
    تبریز
    831
    165

این مشکل برای نت ایران طبیعیه منم مدت طولانی این مشکل رو داشتم هر چقدر هم پیگیری کردم درست نشد
    ولی با خود مودم بنظر نمیاد طبیعی باشه
    برای تست، سیم تلفن رو جدا کنید و برق مودم رو (از پشت خود مودم) بدون خاموش کردن مودم بکشید و بعد ده ثانیه وصل کنید
    بذارید مودم بالا بیاد حالا (اینترنت ندارید) دوباره پینگ کنید
    فقط یک دستگاه وصل کنید
    میتونید نوع کانکشن رو عوض کنید مثلا اگه وای*فای ه با سیم وصل کنید اگه سیمه وای*فای استفاده کنید ممکنه سیم یا وایفایتون مشکل داشته باشن..

ریست کردن مودم تو بعضی موارد عجیب قریب تاثیر داره اگه بلدید کانفیگ کنید یبار ریست کنید (معمولا تنبلا همون اول کار ریست میکنن اگه دزست نشد میرن سراغ موارد دیگه)
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را میجوییم که لب چشمه ی امید ، اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ می نگریم ...
    2019/07/08
    2
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013

این مشکل برای نت ایران طبیعیه منم مدت طولانی این مشکل رو داشتم هر چقدر هم پیگیری کردم درست نشد

ولی با خود مودم بنظر نمیاد طبیعی باشه
    برای تست، سیم تلفن رو جدا کنید و برق مودم رو (از پشت خود مودم) بدون خاموش کردن مودم بکشید و بعد ده ثانیه وصل کنید
    بذارید مودم بالا بیاد حالا (اینترنت ندارید) دوباره پینگ کنید
    فقط یک دستگاه وصل کنید
    میتونید نوع کانکشن رو عوض کنید مثلا اگه وای*فای ه با سیم وصل کنید اگه سیمه وای*فای استفاده کنید ممکنه سیم یا وایفایتون مشکل داشته باشن..

ریست کردن مودم تو بعضی موارد عجیب قریب تاثیر داره اگه بلدید کانفیگ کنید یبار ریست کنید (معمولا تنبلا همون اول کار ریست میکنن اگه دزست نشد میرن سراغ موارد دیگه)

همه چیو تست کردم ولی مشکل برطرف نشد!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

حالا تازه جدیدا مودم کانفیگ را که ذخیره میکنم چند روز درمیان کانفیگ بهم میخوره دوباره باید کانفیگ را ذخیره کنم!!!
    ویرایش توسط siavash82ir : 2019/11/12 در ساعت 12:27
    2011/05/07
    تبریز
    831
    165

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash82ir

حالا تازه جدیدا مودم کانفیگ را که ذخیره میکنم چند روز درمیان کانفیگ بهم میخوره دوباره باید کانفیگ را ذخیره کنم!!!
    چطوری بهم میخوره لطفا توضیح بدید
    مثلا کانکت نمیشه میرید تنظیمات مودم میبینید همه چی برگشته به حالت اول؟
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را میجوییم که لب چشمه ی امید ، اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ می نگریم ...
    2014/07/21
    115
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash82ir

مدل مودمتون چی هست؟ Firmware مودمتون به آخرین ورژن آپدیت کردید؟با کابل وصلید یا وای فای؟
صفحه 30 از 30 نخست ... 2021222324252627282930
نمایش نتایج: از 291 به 299 از 299