ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2011/04/25
    2
    0

مهندسی پزشکی وزارت بهداشت سال 1391

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته برق الکترونیک هستم کنکور وزارت بهداشت 91 ثبت نام کردم.چند تا سوال داشتم. اینو بگم من تاپیک مشابه (مهندسی پزشکی وزارت بهداشت) را خوندم.
    1)به نظرتون چقدر باید برای این کنکور وقت گذاشت تا بتونم قبول بشم؟ این 3ماه کافیه یا باید فشرده بخونم؟ من هنوز خوندن را شروع نکردم. چون کنکور وزارت علوم شرکت کرده بودم درس های مشترک ( زبان و ریاضی مهندسی ، سیگنال ، مدار و الکترونیک) کمی خوندم.
    2)درس های فیزیولوژی و آناتومی و مقدمه ای بر مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی هیچ پیش زمینه ای ندارم. در این مدت روی کدوم درس باید وقت بگذارم و بخونم؟ فقط با خوندن درس های مشترک احتمال قبولی هست؟
    3)تست های سال قبل وزارت بهداشت را کجا میشه پیدا کرد؟ من یک کتاب از انتشارات کتابخانه فرهنگ پیدا کردم بعضی دروس با کلیدهای آن را داره. کتابی کامل تر سراغ دارید؟
    4)برای این کنکور از منابع خاصی باید برای خوندن استفاده کرد یا همون منابع وزارت علوم مناسبه؟ چون وزارت بهداشت مرجع معرفی رده مثلا برای زبان انگلیسی چند کتاب معرفی کرده.
    5)در کل درمورد اینکه از گرایش الکترونیک ارشد مهندسی پزشکی ادامه بدم نظرتون مثبت هست یا منفی؟چون خیلی از درس هایی که بچه های مهندسی پزشکی گذروندن من اصلا نخوندم.
    سوالام خیلی زیاد شد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

2009/05/30
    25
    0

پاسخ : مهندسي پزشکي وزارت بهداشت سال 1391

سلام
    ببين شما کار سختي در پيش داري!
    من هم شرايط شما _(اندکي بهتر)سال پيش داشتم-وخيلي اذيت شدم تا قبول شدم-بهتر که شروع کني مطمنم امسال قبولي سخت تر هم خواهد شد چون شرکت کننده ها بشدت داره زياد ميشه وظرفيت واقعا کم.خلاصه شما فيزيک پزشکي رو بخون از روي کتابي که وزارت بهداشت معرفي کرده-فيزيو وآناتومي سنگين واسه شما بيخيال شو!زبانشم واقعا تخصصي واسه بچه هاي پزشکي! جسارت به بچه هاي مهندسي پزشکي نباشه ولي من هرکي رو ديدم که توي اين رشته خلاق وموفق بوده از رشته ي برق اومده !اون هم دليل داره و شک نکن بهترين انتخاب رو کردي! ولي کار ,کار سختيه ! خصوصا درس سيگنال! که بايد خورده باشيش تا بتوني جواب بدي واقعا 3يا 4سال از کنکور وزارت علوم جلوتر(در اين در درس فقط) رياضيش که ساده است فقط بايد بدوني چيارو بخوني که بابررسي تست هاي سال هاي قبل دستت مياد!مدار هم بدک نيست ومن خودم 49% زدم! الک شبيه وزارت علوم ميدن(5سال قبل)اما اعداد عوض ميشه واسه همين بايد دقت کني که تسلط داشته باشي به حل سوالات! فيزيک پزشکيشم همون کتاب کافيه.
    موفق باشي دوست من. از تلاش يادت نره که کار کاره سختيه!

2010/05/23
    210
    28

سلام
    من دانشجوي کارشناسي رشته الکترونيک هستم و همانند دوستان تصميم دارم که رشته مهندسي پزشکي رو براي ارشد بخونم و از شما تقاضا دارم که
    منابعي را براي دروس زير معرفي کنديد که بسيار گويا و ساده باشند :
    فيزيک پزشکي
    مقدمه اي بر مهندسي پزشکي
    و اگه ميشه لطف کنيد ضرايب دروس رو با تعداد سوالاتي که قراره بدن قرار بديد

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
    2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
    3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.
    2010/05/23
    210
    28

کسي نيست جواب منو بده ؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
    2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
    3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4