اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد لایبری ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد لایبری ها

سلام
    وقتی از یه قطعه رو از طریق سرچ پیدا میکنیم و ازش استفاده میکنیم لایبری قطعه رو به طور خودکار به پروژه اضافه نمیکنه؟
    چه اشکالی پیش میاد اگه همین جوری از سرچ قطعات رو پیدا کنیم و لایبری رو اضافه نکنیم؟توی انتقال مشکل پیدا میکنه؟
    با تشکر

پاسخ : سوال در مورد لایبری ها

وقتی بخواید در مدار (شماتیک) تغییری بدید اعمال نمیشه.
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

باید چیکار کنم که لایبری ها رو اضافه کنم به پروژه؟
      راستی میکرو های SMD سایزای خیلی مختلفی توش هست کدوم سایز سایزی هست که تو ایرانه؟
      با تشکر

دیدگاه

design/add remove library
        tab اول که اسمش هست project باید انتخاب باشه بعد پایین add library رو بزنید.

منظورتون میکرو هست یا آی سی؟ چون میکروها پکیج مشخصی دارند! اگه منظورتون L و M و N هست تا جاییکه یادمه فرقی نداشتند!

دیدگاه

بله منظورم میکرو هست
          اخه چند تا دیوایس با پسوند های ac و al و ... وجود دارند و هر کدوم هم 3 تا فوت پرینت دارند
          فوت پرینت ها یکی هستند؟ دیوایس ها چی؟
          مثلا برای atmega128 چه دیوایس و چه فوت پرینتی رو انتخاب کنم تا بعدا به مشکل نخورم؟
          راستی وقتی روی هر دیوایس راست کلیک میکنیم گزینه نصب کتاب خونه وجود داره
          اگه کتاب خونه رو نصب کنیم نیازی به اضافه کردن اونها به پروژه نیست؟ گزینه ای نیست وقتی یک دیوایس رو انتخاب میکنیم بتونیم مستقیم کتاب خونش رو اد کنیم؟
          راستی سون سگمنت ها که ماشالله تو بازار داخل کیلویی میفروشند و دیتاشیت میتاشیت خبری نیست! اونارو چیکار کنم؟(سون سگمنت کاتد مشترک 4 تایی)
          ببخشید اگه زیاد سوال پرسیدم
          باتشکر

دیدگاه

در ایران اول باید قطعه رو بخرید بعد شروع به طراحی کنید!

دیوایس ها ممکنه فرق کنند حروف همیشه معنا دارند همونطور که LS و HC در آی سی ها معنا دارن.

در صورتیکه کتابخانه رو به پروژه اضافه نکنید اگر بخواهید در کامپیوتر دیگری یا بعد از نصب مجدد پروتل پروژه تون رو تغییر بدید دوباره باید کتابخونه نصب کنید.

قبلا هم گفتم بهترین راه برای پیدا کردن اندازه قطعات غیر استاندارد استفاده از برد برد هست. نیاز به کولیس هم ندارید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X