اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طریقه ضبط از تی وی که خروجی آیدیو و ویدئو ندارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طریقه ضبط از تی وی که خروجی آیدیو و ویدئو ندارد؟

با سلام و خسته نباشید حضور اساتید محترم
    من یک تلویزیون ال ای دی سونی اچ دی 46 اینچ خریده ام که کلی وروری HDMI , USB , AV دارد ولی متاسفانه بعدا متوجه شده ام که اصلا خروجی AV ندارد حالا بنظر اساتید من چه جوری میتونم از این تی وی خروجی AV بگیرم (جهت وصل نمودن به کارت کپچر لپ تاپ و پی سی بخاطر ضبط فیلم و برنامه های دلخواه خودم نیاز دارم. از راهنمایی شما ممنون خواهم شد

پاسخ : طریقه ضبط از تی وی که خروجی آیدیو و وید&#15

خب ورودیش از چی تامین میشه!؟ یه سه راه بزن ورودیش و برای کارت کپچر از ورودیش av بگیر دیگه(البته اگه ورودیش hdmi یا usb نباشه)

دیدگاه

پاسخ : طریقه ضبط از تی وی که خروجی آیدیو و ویدئو ندارد؟

دادش گلم الان که دیگه برای ضبط کانال های تلویزیون کسی سراغ خود تلویزیون نمی ره خود ست تاپ باکس ها برات ضبط می کنند . البته اگر که می خواهی کانال های صدا و سیما رو ضبط کنی . در غیر این صورت هم که طبق گفته دوستان از یه کپچر استفاده کنی و مستقیم به اون وصل کن .
      راستی تا جایی که چند تا از تلویزون رو تست کردم گویا hdmi در تلویزون فقظ چهت پخش است و دریافت کردن و خروجی نمی دهد .

دیدگاه

دوستان از جواب شما بسیار ممنون و سپاسگذارم
        من میخوام برنامه های صدا و سیما رو ضبط کنم تی وی باکس ندارم چون خود تلویزیونم مجهز به سیستم دیجیتال هست و تنها ورودی روی تلویزیون ورودی RF آنتن میباشد تنها روشی را که من میدونم استفاده ار تبدیل RF به AV میباشد که خروجی برای AV می دهد که هم یه دستگاه جانبی میخواهد و هم اینکه افت کیفیت دارد و اما دوست عزیز آقای کربلایی من کارت کپچر دارم و کیفیت ضبطش عالیه ولی فقط کپچر AV میباشد یعنی کارت TV دیجیتال نیست (بهترین مارک کارت TV رو گرفتم ولی متاسفانه کارتهای TV کلا کیفیت کپچرشون به درد نمیخوره)
        من خودم مهندس سخت افزار کامپیوترم و زمینه شغلیم نیز همین خدمات فنی کامپیوتره ولی در مورد TV تخصصی ندارم و گفتم دوستان شاید روش مناسبی رو پیشنهاد فرمایند
        و در ضمن بنا به توصیه دوست عزیزمون گرفتن دو خروجی از یک قسمت توسط تبدیل روش متاسبی نیست چون ولتاژ AV به دو قسمت تقسیم میشه و افت کیفیت هم دارد و با این روش از برنامه های صدا و سیما نمیشه ضبط کرد و تنها از دستگاهی که به تلویریون وصله میشه کپچر گرفت

دیدگاه

شما با این قابلیت هایی که گفتی ( مبدل دیجیتال داخلی ) و LED قاعدتا باید ورودی فلش برای ضبط برنامه ها رو هم داشته باشه؟ نداره؟؟؟؟ راستی مدل TV رو نگفتین؟
          [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

خوب پس با این حساب فکر می کنم که شما lcd دارید پس حتما ورودی فلش طبق گفته دوستمون داره و حتما هم می شه ضبط کرد . روی کنترل کلید برای ضبط تصویر نداره . مال من که سامسونگ هست و تازه انالوگ قابلیت ضبط داره . با این حساب دفترچه راهنما رو مطالعه کنید درونش حتما راهی برای این کار امده است . یا حداقل مارک و مدل تلویزیون رو اعلام کن تا دنبال منوال بریم و بهتر کمک کنیم .

دیدگاه

SONY 46EX520
              SONY 46EX520 | 46" LED EX520
              Full HD 1080p resolution, plus built-in Wi-Fi for internet streaming with the Sony BRAVIA EX520 .

دیدگاه

ممنون دوستان خوبم همتون لطف دارین
                نه دوستم led هستش و سیستم کامل و مجهزی دارد و به سیستم اینترنت ویدئو نیز مجهزه من مانوئلشو کلا چک کرده ام متاسفانه قابلیت ضبط از usb را ندارد ازتون واقعا ممنوم که پیگیر مشکل من هستید و البته شاید قابلیت ضبط از usb رو داشته باشه و من بلد نباشم ولی چیزی در مورد رکورد نه در کنترل و نه در مانوئلش به چشم نمی خورد مدلش EX520 سایز 46 مارک سونی
                دوستان اگه خود TV قابلیت ضبط ندارد و مطمئنم که ندارد پس دوستان یه روشی مناسب دیگری برام ذکر فرماین بنظز خودم که تنها روش استفاده از یه رسیوره که قابلیت ضبط usb داشته باشد

دیدگاه

مشخصات:

46 اینج

پانل FULL HD با وضوح 1920x1080

• دارای گیرنده دیجیتال مجهز به پردازشگر تصویر X-Reality
                  • تولید رنگ های زنده
                  • تصویر هوشمند
                  • براویا سینک (همگام سازی با BRAVIA)
                  • ورودی HDMI : 4
                  • دارای حالت صرفه جویی در انرژی
                  • حسگر نور محیط
                  • دارای 2 ورودی USB (پخش فیلم و عکس و آهنگ)
                  • دارای ورودی LAN Ethernet
                  • دارای BRAVIA internet video
                  • مجهز به سیستم هماهنگ خانگی دیجیتال (DLNA)
                  • کامل HD 1080 کیفیت تصویر با لبه چراغ نور پس زمینه
                  • اسکایپ ™ آماده (نیاز به اسکایپ دوربین ™ CMU - BR100)
                  • براویا های اینترنت و براویا ابزارک اینترنت
                  • شبکه های بی سیم آماده و بی سیم مستقیم (نیاز به بی سیم آداپتور UWA - BR100)
                  • ایکس واقعیت ™ موتور تصویر
                  • زندگی رنگی ™ فناوری با کنتراست پیشرفته
                  • مدل ال سی دی اندازه صفحه نمایش 46 "(117cm) ، 16:9
                  • سیستم تیونرتلویزیون دیجیتال : DVB - T
                  • سیستم رنگ NTSC 3.58 ، NTSC 4.43 ، پال ، SECAM
                  • سیگنال های ویدئویی 480/60i ، 480/60p ، 576/50i ، 576/50p ، 720/50p ، 720/60p ، 1080/50i ، 1080/60i ، 1080/24p (HDMI ™ تنها) ، 1080/50p (HDMI ™ / کامپوننت) ، 1080/60p (HDMI ™ / کامپوننت)
                  • تصویرصفحه : نمایش با وضوح 1،080 کامل HD (1920 اکس 1080)
                  • کلیپ های پردازش : ایکس واقعیت موتور تصویر
                  • نور پس زمینه ماژول : لبه چراغ
                  • زندگی رنگی ™
                  • عمق رنگ
                  • تقویت هوشمند تصویر
                  • کاهش دهنده هوشمند نویز MPEG
                  • تقویت کننده کنتراست پیشرفته (آس)
                  • سینمای واقعی 24P
                  • نمایش عکس HD
                  • صفحه فرمت تلویزیون : کامل / نرمال / زوم واید / زوم
                  • حالت تصویر خیلی روشن / استاندارد / سفارشی / سینما / بازی استاندارد / بازی اصلی / گرافیک / ورزشی / انیمیشن عکس رنگی / عکس استاندارد / عکس اصلی / عکس سفارشی
                  • CineMotion / انجمن فیلم / سینما درایو: بله
                  • 3D فیلتر شانه ای : بله
                  • آهنگ حالت صدا دینامیک / استاندارد
                  • حالت فراگیر سینما / موسیقی / ورزش / بازی
                  • تقویت صدا
                  • S - کارشناسی ارشد
                  • S - نیروی S - نیروی جبهه فراگیر 3D
                  • دالبی ® ® دالبی دیجیتال / دالبی دیجیتال ® بعلاوه / دالبی پالس ®
                  • استریو شبیه سازی شده
                  • سیستم استریو NICAM ، A2
                  • قدرت خروجی صدا 20W (10W × 2)
                  • پایانه هاHDMI
                  • اتصال اترنت 1
                  • ورودی ویدئو کامپوزیت
                  • ویدیو کامپوننت
                  • ورودی اتصال رادیویی
                  • ورودی HD15 کامپیوتر
                  • خروجی صوتی دیجیتال
                  • خروجی صدا
                  • خروجی هدفون
                  • سایر مشخصات سازگار با تلویزیون براویا
                  • DLNA
                  • کارت بازی (ویدیو ، موزیک ، عکس)
                  • شروع سریع و مشاهده
                  • صفحه کلید کنترل از راه دور (دوربین دیجیتال)
                  • حالت فریم تصویر
                  • انتخاب صحنه عکس / موسیقی / سینما / بازی / گرافیک / ورزشی / انیمیشن
                  • کنترل والدین
                  • ساعت
                  • تایمر خواب
                  • روشن / خاموش اتوماتیک
                  • تله تکست : (2000 صفحه)
                  • تصویر در تصویر
                  • زبان اطلاعات روی صفحه انگلیسی ، چینی ساده شده ، تایلندی ، عربی ، فارسی ، ویتنامی ، فرانسوی ، روسی
                  • امکانات شبکه بی سیم مستقیم شبکه به روز رسانی (نیاز به بی سیم آداپتور UWA - BR100)
                  • اسکایپ
                  • کلیپ های جستجو
                  تازه ها بله (به روز رسانی شبکه)
                  • سرگرمی براویا های اینترنت
                  • ابزارک براویا اینترنت
                  • بی سیم شبکه های بی سیم آماده (نیاز به بی سیم آداپتور UWA - BR100)
                  • امکانات اکونور پس زمینه حالت خاموش
                  • حضور سنسور
                  • سنسور نور
                  • بسته بندی مواد کارتن بازیافتی (با بیش از 70 ٪)
                  • عمومیمنبع تغذیه آث 110 - 240V ، 50/60Hz
                  • مصرف برق تقریبا. 100W (در عمل)
                  • آماده به کار مصرف برق تقریبا. 0.3W
                  • ابعاد (عرض * طول * پهنا) با پایه تقریبا. 1078 x 690 ایکس 260 میلی متر
                  • ابعاد (عرض * طول * پهنا) بدون پایه تقریبا. 1078 x 660 ایکس 42 (29.8) میلیمتر
                  • وزن با پایه تقریبا. 17.8kg
                  • وزن بدون پایه تقریبا. 14.2kg
                  • لوازم جانبی عرضه شدهکنترل از راه دور کنترل از راه دور - GD020
                  • باتری 2 * AAA

منبع : فروشگاه ارادو

بدی که داره این مدل تی وی ورودی فلش برای پخش فیلم و تصاویر داره فقط قابلیت ضبط نداره!
                  [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

واقعا ممنونتم دوست گلم خیلی خیلی زحمت کشیدین ولی همه اینارو توی دفترچه راهنماش نوشته مشکل من این بود که :
                    آیا روش مناسبی دوستان متخصص و مهندسین ارجمند الکترونیک البته اگر وجود داشته باشد گه بتوانم ضبط کنم برایم پیشنهاد فرمایندو گرنه من تلویزیون سامسونگ (قبلی) دیگری هم دارم که قابلیت ضبط دارد ولی متاسفانه این کیفیت تصویر را ندارد

دیدگاه

با سلام

این 2 بخش شاید راهی فراهم کنند:

• مجهز به سیستم هماهنگ خانگی دیجیتال (DLNA)

• ویدیو کامپوننت

ولی:

http://www.sony.lv/product/tv-117-46...nicalspecs#tab

USB Photo Viewer
                      YES
                      USB Music Player
                      YES
                      USB Video Player
                      YES
                      USB HDD Recording
                      -

برای ضبط در USB راهی قرار نداده !

http://www.consumerreports.org/cro/e...ack-d53726.htm

HDMI inputs (total):
                      The total number of these inputs on the TV. Front and side inputs are more easily accessed than those in the rear, and thus might be convenient for temporary use, but the cables are more visible. HDMI (High-Definition Multimedia Interface) is a relatively new form of digital audio/video connection found on TVs, monitors, Blu-ray players, DVD players, receivers, cameras and digital TV tuners. HDMI has become the preferred connection method instead of component, etc., as it carries audio and video signals on the same cable. HDMI supports a range of standard- and high-definition video formats, although it can vary for each product. HDMI supports up to eight channels of uncompressed, 24-bit/192kHz audio. HDMI version 1.3, doubled the bandwidth of its predecessor (HDMI 1.2), and added support for 30-, 36- and 48-bit color depth and a new "xvYCC" color standard, as well as the new Dolby True HD and DTS-HD Master lossless audio formats (See "Dolby True HD" and "DTS-HD Master Audio&quot used in Blu-ray discs. HDMI version 1.4 added full support for 3D television, an audio return path, and ethernet network connection. Some Blu-ray discs, in order to be viewed in high-definition, will require that the Blu-ray player and the HDTV/display be connected using an HDMI cable as a copy-protection measure. HDMI allows content providers to limit the quality of the component video outputs, and your ability to record the content.

کلا با موضوع ضبط با کیفیت، به دلایل حفاظت از حقوق پدیدآورندگان ، موافق نبوده.
                      در واقع این تلویزیون اشتباهی آمده ایران،!
                      و شما ناچار باید گیرنده دیجیتال خریداری کنید.

با سپاس
                      گشتی در لاله زار
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76138.0

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76141

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X