اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در زمینهآ‌ی توزیع(نصب) سیستم عامل (ویندوز XP) روی چندین کامپیوتر یکسان، از طر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در زمینهآ‌ی توزیع(نصب) سیستم عامل (ویندوز XP) روی چندین کامپیوتر یکسان، از طر

سلام
    من حدود 10تا کامپیوتر در اختیار دارم که سختآ‌افزارشون یکسانه، و یک کامپیوتر هم دارم که میتونم به عنوان سرور ازش استفاده کنم و میتونم روش ویندوز سرور 2003 نصب کنم، همه اینها به شبکه وصل هستند.

میخوام روی یک کامپیوتر ویندوز XP و تمام نرمآ‌افزارهایی رو که نیاز دارم نصب کنم بعد با یه نرمآ‌افزاری از اون کامپیوتر image بگیرم به طوری که قابل بوت کردن باشه، بعد اون image رو بزارم رو شبکه و به اشتراک بزارم که کامپیوترهای دیگه از رو شبکه بوت بشن و با استفاده از اون image سیستم عامل روشون نصب بشه.

حالا سوال
    1- از چه نرمآ‌افزاری برای image گرفتن استفاده کنم. به طوری که image قابل بوت کردن درست کنه؟
    2- چطوری و با استفاده از چه روشی کامپیوترها رو تنظیم کنم که از شبکه بوت بشن و اون فایل image رو برای بوت شدن استفاده کنن؟

اگه اسم نرمآ‌افزارها رو بگین و معرفی کنین خودم میرم و نحوهآ‌ی کار باهاشون رو یاد میگیرم
    ممنون.

پاسخ : کمک در زمینهآ‌ی توزیع(نصب) سیستم عامل (ویندوز XP) روی چندین کامپیوتر یکسان، از طر

یک نرم افزاره به اسم Acronis کارت را راه میندازه ایشالا
    http://www.acronis.com
    فقط حواست باشه وقتی ایمیج را ریکاور کردی یکبار باید اسم و IP تنظیم شده را عوض کنی چون شبکه داری مشکل آیپی کانفلیکت نگیری
    آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
    تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
    آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
    هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

پاسخ : کمک در زمینهآ‌ی توزیع(نصب) سیستم عامل (ویندوز XP) روی چندین کامپیوتر یکسان، از طر

مرسی
      ولی حالا چطوری شبکه رو تنظیم کنم که از رو image شبکه بوت بشه و ریکاوری رو انجام بده؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X