اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با مدار dtmf و ارتباط با میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با مدار dtmf و ارتباط با میکرو

با درود
    من یک مداری آماده کرده ام که قسمتی از آن جهت شماره گیری توسط میکرو هست ،این مدار در حالت عادی زمانی که به یک تلفن مرکزی داخلی وصل می کنم خوب کار می کنه حتی به راحتی می تونم ارتباط با هر شماره موبایل یا تلفن های ثابت ،برقرار کنم یعنی زمانی که این برد به یکی از خطوط این دستگاه سانترال وصل می شه وبعد از آزاد کردن خط می تونه هر شماره دلخواه رو بگیره ومی تونه با هریک از خطوط داخلیارتباط برقرار کنه ،این به این معنی که برنامه مشکلی نداره وداره درست کد dtmf را ارسال می کنه ولی زمانی که این مدار رو مستقیما به خط تلفن وصل می شه هیچ شماره ای گرفته نمی شه
    حدس من اینه که سیگنال DTMF ضعیفه و باید تقویت بشه؟(به چه صورت؟)
    دوستان گفتن می تونی از ترانس به مشخصهHT330 استفاده کنی(هنوز تست نکردم،یه مقدار سخته مستقیما خروجی میکرو رو بدم به ترانس چون حدس می زنم پرت میکرو آسیب ببینه)
    بعضی ها هم گفتن که باید قبلش خروجی تقویت بشه و بعد به ترانس بدهید
    که خوب این هم کاملا برایم حضم نشده دقیقا با چه دامنی باید تقویت بشه چه مداری؟

اما کاری که من کرده بودم خروجی میکرو رو توسط یک مقاومت 2 کیلو و دیود پول به خط اعمال کردم که بعد از اشغال کردن خط توسط بار اهمی شماره گیری را انجام می دادم که به مشکلات ذکر شده در بالا بر خورد کرده ام

دوستان اگر کسی باشه که یه مدار عملی را برای ارسال DTMF توسط میکرو معرفی کنه ممنونش می شوم

باتشکر
    نادانترين مردم کساني هستند که فکر مي کنند داناترين آنها هستند.

پاسخ : مشکل با مدار dtmf و ارتباط با میکرو

اون طور که من متوجه شدم شما وقتی مدارتون رو داخل شبکه قرار می دید دچار مشکل میشه، ولی وقتی به سرور اصلی وصله مشکلی نداره. :-?
    وقتی دارید چند مدار رو شبکه می کنید خیلی موضوعات میتونه کارکرد هر کدوم از مدارات رو دچار اخلال کنه
    از جمله هماهنگ نبودن فرکانس ها و مقاومت های داخلی و خارجی و بارگذاری هر کدوم از مدارها رو مدار های دیگه و ........ :-??
    بستن خود مدار که کاری نداره قسمت مهم کار شبکه کردن چند مدار با همه،و گر نه هر مداری که به تنهایی خوب کار میکنه! :-w
    Sometimes to get more best things
    Have lost the good things

http://up.vatandownload.com/images/4...yoiozp4ro7.gif
    3A(HD) PS

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X