ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2011/08/18
    16
    0

مدار واسط بین سخت افزار کامپیوتر ووسایل الکتریکی

سلام بر شما.عیدتان مبارک.
    برای کنترل لوازم الکتریکی با کامپیوتر چه سخت افزارهایی مورد نیاز است.منظورم سخت افزار واسط بین کامپیوتر ووسیله ی الکتریکی هست.البته این سخت افزار باید دستورات نرم افزاری کامپیوتر را اجرا کند.یعنی بتوان برایش برنامه نوشت.در واقع یک ولتاژ ورودی مثلا220ولت100آمپری بهش بدی و از طریق بیسیم یا سیم به کیس کامپیوتر متصل بشه.با تشکر فراوان.راستی اگر کتابی رو میشناسید که میتونه بهم کمک بکنه پس نام یا فایل pdf کتاب را به آدرس زیر جی میل کنید.hsi.pdf@gmail.com
    2009/10/13
    80
    0

پاسخ : مدار واسط بین سخت افزار کامپیوتر ووسایل الکتریکی

خیلی آسون گرفتی ها!!!
    اگر بخوای با پورت موازی سیستمت یا حتی سری و یا usb کار کنی باید اول vb یا vb.net یا c#.net یاد بگیری تا بتونی application هایی که لازم داری رو بنویسی و با پورت ها ارتبات برقرار کنی.تازه از اینجا به بعدش باید بری سراغ این که به پورت ها چی وصل کنی و چه سخت افزاری.حداقل 6 ماه کامل وقت لازم داری با پشت کار 100% البته.

کلا یه دفعه ای نمیشه بپری رو همچین موضوعی کار کنی.پیش زمینه زیاد می خواد.مثلا همون برق 220 که بخوای به مدار خارجی وصل کنی رو باید با opto جدا کنیش! خوب این تازه 1 نکته کوچولو بود. همون میکرویی که می خوای وصل کنی به پورت سیستم هم کلی کار داره تا راه بیافتی .
    2011/08/18
    16
    0

پس من شروع می کنم به مطاللعه زبان برنامه نویسی که گفتید.راجع به بعدش بعداً صحبت می کنیم.
    2012/02/24
    24
    0

اگر بخوای با پورت موازی سیستمت یا حتی سری و یا usb کار کنی باید اول vb یا vb.net یا c#.net یاد بگیری تا بتونی application هایی که لازم داری رو بنویسی
    من دارم ++C یاد می گیرم، آیا با ++C هم می شه چنین کاری کرد؟
    2009/10/13
    80
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط electelect
    من دارم ++C یاد می گیرم، آیا با ++C هم می شه چنین کاری کرد؟
    بله با c++ هم میشه.ولی سخت تره.در واقع باید رجیستر های مربوط به ورودی و خروجی پورت ها و تنظیمات دیگر رو خودت انجام بدی.ولی تو vb.net و c#.net توابعی به صورت آماده برای کار با پورت های سیستم وجود دارند که کار را بسیار آسان می کنند.می خودم 6 ساله که برنامه نویسی می کنم (به طور حرفه ای ) ولی هیچ وقت حتی فکرشم نکردم که بخوام با c++ این کارا رو انجام بدم.خوب وقتی زبان های دیگر امکانات بهتری دارند چرا سراغ آنها نرم.البته درسته که نمیشه همه ی زبان های برنامه نویسی رو یاد گرفت و لی شما یکیشو که کامل یاد بگیری دیگه یاد گرفتن دومیش آسونه.اولین زبان برنامه نویسی 1 سال طول میکشه تا کامل یاد بگیری ولی مثلا برای خودم هفتمین زبان که vhdl بود کلا 2 هفته طول کشید.پیشنهاد می کنم که همین c++ رو یاد بگیری و بعدش هر قسمتی رو که لازم دای بری سراغ برنامه ای که امکانات بیشتری داره. :read:
    2007/03/01
    تهران
    1,248
    188

با سلام،

به نظرم دوستان موضوع رو خیلی سخت گرفتن! البته مسلمه که ساده نیست ولی اینقدرها هم سخت نیست!
    به اینجا یه سری بزنید، باب کار شماست، با همین ها اگر قدم به قدم برید جلو، هم سخت افزار و هم نرم افزار ( چند تا پلتفرم ) رو تجربه میکنید.

http://www.recursion.jp/avrcdc/cdc-io.html

موفق باشید.....
    مادامی که از شخصی یاد میشود، او و افکارش زنده اند ....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

http://s2.picofile.com/file/7170362468/_Wall_e_.jp
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6