ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 12 نخست 123456789101112 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 114
    2013/01/16
    1
    2

پاسخ : بلندگوهاي سوخته و دودشده را خودتان تعمير کنيد

با سلام خدمت دوستان براي تعمير بلندگو تحت هيچ عنوان نبايد ديافراگم را جدا كنيد بلكه بايد خود كويل را از ديافراگم جدا كنيد و پس از پيچيدن دوباره سر جايش بزاريد و با چسب قطره اي محكمش كنيد. درآوردن كويل از وسط بلندگو كار ساده اي است با كمي حوصله و به كمك يك تيغ نازك و باريك من اين كار را به راحتمي انجام ميدم.
    2014/06/15
    1
    1

پاسخ : بلندگوهای سوخته و دودشده را خودتان تعمیر کنید

نمیتونم عکسای پست اول این تاپیک رو ببینم جریان چیه دوستان ؟
    دو تا تیوتر با یه ووفر سوخته دارم که میخوام اگه بشه خودم تعمیرشون کنم .. دقتم تو این کارا بدک نیست .. تیوتر رو باز کردم کویل رو با تیغ جدا کردم .. این سیما رو کجا میشه گیر اورد ؟
    خواهشا اگه کسی اطلاعاتی در مورد سیم پیچی کویل داره به هماره عکس یا تصویر به اشتراک بزاره .. ثواب داره .. ممنون
    راستی این تاپیک چرا خوابیده ؟
    2014/03/14
    39
    0

پاسخ : بلندگوهاي سوخته و دودشده را خودتان تعمير کنيد

سلام مهندس
    من ميخوام کار تعمير باند رو انجام بدم در حال حاضر نيز يه چندتا ساب ووفر واسم اوردن که تعمير کنم 12 اينچ 400 وات هستن مدلشون يکي 12hpl64 و بقيه هم rcf 21111264 هستش يکي ديافراگم کلا از بين رفته يکي سيم پيچ سوخته يکي ديگه هم خرخر ميکنه ممنون ميشم اگه کمک کنيد تعميرشون کنم بعد اگه ديافراگمشون رو بخوام بايد از کجا تهيه کنم هسته با سيم پيچ آماده براي فروش موجود هست تهيه کنم
    و آخرين سوالم نحوه جدکردن ديافراگم از بلندگو و پرده دوم که زرد رنگ هستش رو چه جوري بايد انجام بدم با توجه به اينکه چسبي که زدن خيلي سفت هستش
    ممنون ميشم جواب بديد
    2012/11/20
    118
    15

بله هم سیم پیچ و هم دیافراگم و فوم و دمپر موجوده و لوازمش رو میتونید از توپخونه - پاساژ فتوت - طبقه اول فروشگاه مهدی تهیه کنید . انسان درستی هم هست از اون آدمایی نیست که دولا پهنا کنه :icon_razz:

اون پرده دوم اسمش دمپر هست و در صورت لزوم و خراب شدن در هنگاه باز شدن اون هم میتونی عوض کنی و قیمت ناچیزی هم داره .
    در کل ; تمام فرایند جداسازی دیافراگم و دمپر از شاسی بلنگو توسط کاتر تیز و با احتیاط صورت میگیره .
    2015/02/11
    1
    0

سلام خسته نباشید دیروزتو عروسی یه باند بزرک دارم به نام دیجی500 محکم خورد زمین پشتش یه اهن ربا داره ازش جدا شد باثلیقه زدم سر جاش ولی کار نکرد ایادرست میشه یا یکی دیگه باید بخرم اکه ممکه جوابموبه ایمیلم یا اینجا بدین ممنون میشم؟؟
    2010/04/07
    2,154
    343

سلام
    خوش آمدید
    دوست عزیز شما جوابتون رو باید از طریق همین فروم پیگیری کنید.
    این جوری که توضیح دادید احتمالا" با در اومدن آهنربا دایکست هم شکسته
    یک عکس واضح قرار بدید
    2014/10/31
    شاهرود
    159
    10

ام خسته نباشید،من امپلی دست ساز میسازم ولی میخواستم مراحل تولید یک فول رنج رو بدونم.ممنون میشم کمی منو راهنمایی کنید(مثلا به چه دستگاه هایی برای مونتاژ بسکت،اسپایدر،دیافراگم و ...نیاز دارم).فقط پیچیدن کویل با بوبین پیچ و تولید مگنت رو یاد دارم اونم نه به طور کامل.منو راهنمایی کنید؟
    ترجيه ميدهم با کفش هايم در خيابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اينکه در مسجد بشينم و به کفش هايم فکر کنم.
    2012/06/25
    تهران
    2,106
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط majnoon5588
    ام خسته نباشید،من امپلی دست ساز میسازم ولی میخواستم مراحل تولید یک فول رنج رو بدونم.ممنون میشم کمی منو راهنمایی کنید(مثلا به چه دستگاه هایی برای مونتاژ بسکت،اسپایدر،دیافراگم و ...نیاز دارم).فقط پیچیدن کویل با بوبین پیچ و تولید مگنت رو یاد دارم اونم نه به طور کامل.منو راهنمایی کنید؟
    درود

به پیوند زیر سر بزن شاید به دردت بخوره :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با گوگل کروم باز کن که برات ترجمه کنه
    خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت
    2015/04/06
    9
    1

سلام
    دوستان این فوم دور بلندگو ، اسم خاصی داره؟همینکه شبیه اسفنجه و تو بلندگوهای قدیمی میریزه و پودر میشه. http://www.myaudioaddiction.com/8%20inch%20surround%20croped.jpg
    اینو اگه نوشو بگیریم با چه چسبی باید چسبوند ؟ و چطوری بچسبونیم؟ معمولا از کجا میشه تهیه کرد؟
    2010/09/08
    1,858
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط vaheava
    سلام
    دوستان این فوم دور بلندگو ، اسم خاصی داره؟همینکه شبیه اسفنجه و تو بلندگوهای قدیمی میریزه و پودر میشه. http://www.myaudioaddiction.com/8%20inch%20surround%20croped.jpg
    اینو اگه نوشو بگیریم با چه چسبی باید چسبوند ؟ و چطوری بچسبونیم؟ معمولا از کجا میشه تهیه کرد؟
    سلام با همین چسب های معمولی مثل چسب رازی که برای pvc هست یا چسب اکواریوم سیاه رنگش اسمش یادم نیست میشه چسبوند
    برای باز کردن فوم دور بلندگو هم از تینر فوری استفاده کن
صفحه 4 از 12 نخست 123456789101112 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 114