اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال های مربوط به تاپیک کتابخانه های مورد نیاز شما در نرم افزار آلتیوم (پروتل)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال های مربوط به تاپیک کتابخانه های مورد نیاز شما در نرم افزار آلتیوم (پروتل)

درود بر شما عزیزان

لطف بفرمایید سوال های خود را در رابطه با تاپیک کتابخانه های مورد نیاز شما در نرم افزار آلتیوم (پروتل)
    در این قسمت مطرح کنید

با تشکر و احترام
    شاد و تندرست باشيد
    دوستدارتان
    مهدی حریری

پاسخ : سوال های مربوط به تاپیک کتابخانه های مورد نیاز شما در نرم افزار آلتیوم (پروتل)

با سلام
    استاد من نیاز به فوتpcb پروتل 99se دارم
    برای این 4تا سوکت زیف
    IC191-0322-001
    IC191-0402-002
    IC191-0482-004
    IC191-0562-003
    میشه زحمت بکشید به من بدید
    لینک مربوط به شماتیک
    http://www.datasheetarchive.com/IC191-0562-003-datasheet.html

دیدگاه

پاسخ : سوال های مربوط به تاپیک کتابخانه های مورد نیاز شما در نرم افزار آلتیوم (پروتل)

به نام خداوند جان و خرد

درود بر شما
      قطعه های مورد نظر شما در کتابخانه های بنده وجود ندارد، چون تا کنون نیازی به آنها نداشته ام و
      بهتر است که با توجه به کاتالوگ موجود و ابعاد ذکر شده در آن، Footprint آنها را بسازید

یا در بخش
      کتابخانه و فوت پرینت قطعات برای طراحی مدارچاپی

از دوستان دیگر که شاید آن را ساخته باشند، کمک بگیرید

شاد و تندرست باشید
      شاد و تندرست باشيد
      دوستدارتان
      مهدی حریری

دیدگاه

با تشکر از شما
        شما وقت میکنید که فوت اونها رو بسازید ؟

دیدگاه

به نام خداوند جان و خرد

در حال حاضر با توجه به پیک کاری که دارم امکان انجام این خدمت را به شما نخواهم داشت.

توجه کنید که ساخت قطعه در محیط کتابخانه همانطور که به دقت بالایی احتیاج دارد کار ساده ای نیز می باشد
          تلاش کنید حتما خواهید توانست.

سعادتمند باشید
          شاد و تندرست باشيد
          دوستدارتان
          مهدی حریری

دیدگاه

پاسخ : سوال های مربوط به تاپیک کتابخانه های م

من برای پیدا کردن قطعه ها تو protel dxp 2004 مشکل دارم. می خواستم ببینم سنسور التراسونیک تو کتابخونش نیست؟ باید از فوت پرینت استفاده کنم؟ یه ای سی هم می خوام که نمی تونم پیداش کنم؟

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : سوال های مربوط به تاپیک کتابخانه های م

نوشته اصلی توسط s.eslami
              من برای پیدا کردن قطعه ها تو protel dxp 2004 مشکل دارم. می خواستم ببینم سنسور التراسونیک تو کتابخونش نیست؟ باید از فوت پرینت استفاده کنم؟ یه ای سی هم می خوام که نمی تونم پیداش کنم؟
              به نام خداوند جان و خرد

1- بسیاری از قطعه های خاص در کتابخانه های نرم افزار یافت نمی شوند و بهتر است در محیط شماتیک و مدارچاپی ساخته شوند
              2- شما می توانید کتابخانه های شماتیک و مدارچاپی نسخه های قدیمی نرم افزار را نیز در نسخه های جدید نیز به کار ببرید
              3- در مورد آی سی شماره آن را اعلام کنید تا پیگیری نماییم
              4- بهتر است به جای نسخه 2004 از نسخ 09 تابستان 2009 استفاده نمایید Altium Designer summer 09

شاد و تندرست باشید
              شاد و تندرست باشيد
              دوستدارتان
              مهدی حریری

دیدگاه

سلام
                برای پکیج TO-220-7C فوت پرینت دارید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط faraday
                  سلام
                  برای پکیج TO-220-7C فوت پرینت دارید؟
                  به نام خداوند جان و خرد

TO-220-7C را پیدا نکردم ، با این حال می توانید با توجه به کاتالوگ قطعه مورد نظر خود TO-220-05 را ویرایش کرده و صاحب یک TO-220-7C شوید

شاد باشید
                  شاد و تندرست باشيد
                  دوستدارتان
                  مهدی حریری

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : سوال های مربوط به تاپیک کتابخانه های م

نوشته اصلی توسط s.eslami
                    یه نگاه با تاپیک بالا بنداز اگه بازم پیدا نکردی مشخصات دقیق قطعاتتو بگو
                    درایور شبکه و nRF24L01
                    کاتالوگ محصولات
                    کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
                    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
                    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

سلام.
                      کمکم کنید لطفا! :cry:
                      چند ساعته دارم دنبال TNY264PN و 690BT میگردم ولی پیدا نمیکنم. :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط el-mo
                        سلام.
                        قرار نیسته همه قطعات عالم توی Altium وجود داشته باشه که :biggrin:
                        و این که 690BT چی هست؟!اسم دقیقو کاملشو بگو یا دیتا شیتی اطلاعات کامل تری عکسی چیزی ازش بذار
                        دنبال TNY هم نگرد توی کتاب خونه های Altium نیست یا باید خودت بسازی یا از کسی که ساخته بگیری اما فوت پرینتش بر اساس Package استاندارد توی دیتاشیتش میتونی پیدا کنی

موفق باشی
                        درایور شبکه و nRF24L01
                        کاتالوگ محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Bastam (بسطام)
                          قرار نیسته همه قطعات عالم توی Altium وجود داشته باشه که :biggrin:
                          و این که 690BT چی هست؟!اسم دقیقو کاملشو بگو یا دیتا شیتی اطلاعات کامل تری عکسی چیزی ازش بذار
                          دنبال TNY هم نگرد توی کتاب خونه های Altium نیست یا باید خودت بسازی یا از کسی که ساخته بگیری اما فوت پرینتش بر اساس Package استاندارد توی دیتاشیتش میتونی پیدا کنی
                          من نمیگم همه قطعات عالم باشه. فقط همون قطعاتی که من لازم دارم باشه بسه
                          690 یه Phototransistor Optocoupler هستش. فکر کنم اسم دقیقش SFH690BT باشه.
                          TNY چرا نیس؟؟؟؟ :angry: نه!!!

دیدگاه

690 یه Phototransistor Optocoupler هستش. فکر کنم اسم دقیقش SFH690BT باشه.
                            من مشخصات یا فوت پرینتشو نمیدونم چییه اما توی Miscellaneous Devices.IntLib اگه Optoisolator سرچ کنی اپتوکوپلر میاره شاید به دردت بخوره

TNY چرا نیس؟؟؟؟ :angry: نه!!!
                            منم دنبال IC های شرکت Powerint بودم اما نداره دیگه :biggrin:
                            خودت بساز خیلی راحت :agree:
                            درایور شبکه و nRF24L01
                            کاتالوگ محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط el-mo
                              سلام.
                              از این سایت لایبرری مورد نظرتون رو دانلود کنید، امیدوارم قطعه مورد نظر باشه.
                              http://wiki.altium.com/display/ADOH/Download+Libraries
                              Xmega + IAR + Labview = New Life

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X