ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 9 123456789 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 87

موضوع: معرفی کتاب

2006/03/24
    ECA
    2,425
    242

معرفی کتاب

سلام
    خداروشکر هرجور تاپیکی زده شده، به غیر از یه تاپیک درست درمون در مورد کتاب !
    من خودم یکی از طرفدارای کتاب هستم، این تاپیک هم واسه این ایجاد کردم تا بچه ها کتابهایی که خوندن و فکر می کنند که خوبه رو معرفی بکنند.
    کتاب تخصصی ، غیر تخصصی و .... هر چیزی که به شکل کتاب باشه و فکر می کنید باید دوستتون هم اون رو بخونه
    خواهش می کنم لینک دانلود کتاب نزارید، فقط کتاب رو معرفی بکنید.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2006/03/24
    ECA
    2,425
    242

پاسخ : معرفی کتاب

اولیش رو هم خودم میزارم
    تازه رسیدم وسطهای کتاب
    کتاب خیلی جالبیه و حرف های تازه ای میزنه! معمولاً این دست کتابها بیشتر شبیه شعار مانند هستند و چیزهایی میگند که فقط نیمشه عملی کرد. ولی این کتاب می تونه خیلی برای شما مفید باشه، برای کسایی نوشته شده که می خواین با سرمایه گذاری کم و در کمترین زمان ممکن به سوددهی برسند.
    مخصوصاً دوستانی که می خوان وارد بازار کار بشند، خیلی براتون مفیده
    [hr]
    بازاریابی چریکی

چریکآ*ها چگونه میآ*فروشند؟

بازاریابی به رشد خود ادامه میآ*دهد. هرچند اصول اولیهآ*ي خودش را رها نمیآ*کند، اما امروز تفاوتآ*های اساسی بین بازاریابی سنتی و چریکی وجود دارد. اگر روشآ*های تغییرات بازاریابی را در قرن 21 تجزیهآ*وتحلیل کنید، متوجه میآ*شوید که بازاریابی چریکی در 20 روش مختلف با بازاریابی قدیمی تفاوت دارد. از جمله: بازاریابی سنتی اسلحهآ*های سنگین بازاریابی را شناسایی میآ*کند: رادیو، تلویزیون، روزنامهآ*ها، مجلات، پست مستقیم و اینترنت. بازاریابی چریکی 200 اسلحه را در بازاریابی شناسایی میآ*کند که بیشآ*تر آنآ*ها هم رایگان هستند.

بازاریابی چریکی میآ*خواهد که شما هر بُعد بازار را بهآ*خوبی بشناسید، تجربه کنید، راهآ*های بازنده را دور بزنید، راهآ*های برنده را بشناسید، و سپس از تاکتیکآ*های آزمایشآ*شده در نبرد واقعی استفاده کنید. بازاریابی چریکی شامل تعداد بسیار زیادی از فرصتآ*های تجاری است و اینآ*که باید از هر یک از آنآ*ها بهرهآ*برداری کرد.

کلید موفقیت از طریق بازاریابی چریکی، هنر توجه کردن است. در حقیقت، قلب بازاریابی چریکی استفادهآ*ي درست از اسلحهآ*های انتخابی است. برای شکوفا کردن، شما باید مانند خورشید عمل کنید. باید آن انرژی پرآ*قدرتی باشید که بازاریابی را زنده نگه میآ*دارد. باید یک بازاریاب چریکی باشید.

اگر در مورد هر تغییری، چیزی بیاموزید و کاری برایش انجام دهید، امیدوار باشید که میآ*تواند راهی برای پول درآوردن در زندگی باشد.

کتاب «بازاریابی چریکی» نوشتهآ*ی جی کنراد لوینسون در 360 صفحهآ*ی وزیری با ترجمهآ*ی همایون رکنی قاجار و قیمت 7000 تومان در پاییز 1388 توسط انتشارات سیته چاپ و منتشر شده است.

2008/02/26
    مراغه- کرمان- اصفهان
    1,960
    65

کتاب مزرعه حیوانات

این رمان دربارهٔ گروهی از حیوانات است که انسان*ها را از مزرعه*ای که در آن زندگی می*کنند بیرون می*کنند و خود ادارهٔ مزرعه را به دست می*گیرند، ولی پس از مدتی این حکومت جدید به حکومتی خودکامه مشابه به قبلی تبدیل می*شود.این رمان نمایهٔ برضد استبداد است. مزرعه حیوانات داستان انقلاب حیوانات علیه مالکین خود است پس از پیروزی قوانینی تهیه می*گردد که شامل بندهای زیر است؛

* هرآنکس روی دوپا راه می*رود دشمن است.
    * هرآنکس چهارپای دارد ویا بال، دوست است.
    * حیوانات لباس نمی*پوشند.
    * حیوانات درتخت نمی خوابند
    * حیوانات الکل نمی*خورند
    * حیوانات همدیگر را نمی*کشند.
    * همه حیوانات خلقتی یکسان دارند.

ولی بعد از پیروزی و مرگ رهبر بزرگ در بین خود حیوانات یک سری توطئه و کودتا انجام می*گیرد؛ «خوک جوان دانا» (اسنوبال) که طرحی برای بهبود وضعیت و تنظیم مناسب جیرهٔ غذایی تهیه می*کند ولی در هنگام ارایهٔ آن توسط «خوک جوان مستبد» (ناپلئون) خائن معرفی می*گردد؛ از مزرعه فراری داده می*شود و توسط سگ*های طرفدار «خوک مستبد» و کودتاگر که قبلاً به صورت مخفیانه تعلیم دیده*اند، کشته می*شود. خوک*ها به تدریج تمامی قوانین حیوانات را زیر پا می*گذارند. سایر حیوانات فقط اجبار به کار با غذای روزانه کم می*شوند، و در حالیکه خوک*ها فقط فرمانروایی می کنند و غذای زیادی می*خورند. حتی یاد می*گیرند که چطور روی دوپا راه بروند و با انسان*ها معامله می*کنند. جملهً «همه حیوانات با هم برابرند» به وسیله گروه مستبد حاکم تبدیل می*شود به «همه حیوانات باهم برابرند، ولی برخی ازآنها نسبت به دیگران برابرترند».
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.
    2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

پاسخ : معرفي کتاب

با سلام و درود
    واقعا جاي اين تاپيک خالي بود اگه امکان داره همچنين تاپيکي را بزنيد واسه معرفي سايت هاي منبع (فارسي و انگليسي) در ضمينه الکترونيک.

من زياد کتاب هاي غير برقي نمي خونم :mrgreen: واسه همين کتاب هاي من زياد در مورد الکترونيک هستن.
    من کتاب هايي را که به ذهنم مي رسه را ميزارم.

طراحي ديجيتال(مدار منطقي)

با اين کتاب 2سال پيش آشنا شدم کتاب جامعي است. این کتاب،کتاب خیلی مشهوری است و ترجمه های متنوعی داره این کتاب پیش نیاز میکروپروسسور و میکروکنترولر هست به نظر من بدون خوندن این کتاب خوندن میکرو و مطالعه کامپیوتر فایده نداره.

يادش بخير يه وقتايي هر روز ميومدم اينجا !
    2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

مرجع کامل ميکروکنترلرهاي AVR

آنچه در اين کتاب مي خوانيد

معرفي معماري سخت افزار ميکروکنترلرهاي AVR و مقايسه آنها با يکديگر
    نحوه کار با پورتها، تايمرها، شمارنده ها، رابطهاي سريال SPI, I2C, USART(RS232,RS485( ، مبدل آنالوگ به ديجيتال، مقايسه کننده آنالوگ، وقفه ها، Boot Loader، و ...
    نحوه برنامه نويسي به زبان C و اسمبلي براي ميکروکنترلرهاي خانواده AVR
    آشنايي و معرفي محيط نرم افزارهاي Codevision و AVR Studio براي برنامه نويسي و برنامه ريزي ميکروکنترلرهاي AVR
    ارتباط دهي با پورتهاي موازي، سريال و USB( به کمک تراشه هاي PDIUSBD12 و FT232)
    معرفي ارتباط دهي LCD هاي کاراکتري و گرافيکي ( مدلهاي Toshiba و GDM12864A)
    معرفي و ارتباط دهي با کارتهاي حافظه MMC/SD
    ساخت پروگرامر JTAGICE و اشکال زدايي داخل مداري به کمک نرم افزار AVR Studio
    انواع مثالهاي کاربردي و پروژه هاي عملي

2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

الکترونيک ( فلويد) تمام رنگي
    ويژگيهاي کتاب

ساختار تمام رنگي
    اختصاص دو صفحه به ابتداي هر فصل که در آن نمايي کلي از مطالب مورد بحث در آن فصل، شامل مقدمه، واژه هاي کليدي، و مرور کاربرد سيستمي گنجانده شده است.
    ابتداي هر بخش مقدمه اي دارد که در آن اهداف آموزشي آن بخش مشخص شده است.
    مثالهاي حل شده متعدد، که هر کدام با يک مسئله مرتبط همراه است؛ اين مسئله مشابه مسئله حل شده در مثال است و جواب آن را مي توان در انتهاي فصل يافت.
    مدارهاي شبيه سازي شده با مولتي سيم براي بعضي مثالها، مسائل و بخشهاي عيب يابي در سي دي کتاب قرار داده شده است.
    در انتهاي هر بخش سوالهايي براي مرور مطالب وجود دارد که جوابهايشان را مي توان در انتهاي فصل يافت.
    در بسياري از فصول يک بخش مربوط به عيب يابي قرار دارد.
    در اکثر فصلها يک کاربرد سيستمي بيان شده است.
    هر فصل با يک خلاصه، واژه نامه، فرمولهاي کليدي، خود آزمايي، و آزمون رفتار مدار تمام مي شود.
    مسائل انتهاي فصل بر اساس بخشهاي فصل دسته بندي، و به دو بخش مسائل پايه اي و مسائل پيشرفته تقسيم شده است. در بسياري از بخشها مسائل عيب يابي، برگه مشخصات، کاربرد سيستمي و عيب يابي با مولتي سيم نيز وجود دارد.
    کتاب يک سايت مخصوص به خود دارد ( www.prenhall.com/electronics) که مطالب آموزشي بسياري در بر دارد.
    CD همراه با کتاب مدارهاي مربوط به بخشهاي مثالها، مسائل، و مسائل عيب يابي را در بر دارد. نسخه اي از Multisim نيز در اين CD وجود دارد.

اين کتاب و خودم تازه گرفتم هنوز نخوندمش انشاااله تابستون مي خونم ولي بيشتر شبيه کتاب الکترونيک عمومي 1و2 هنرستان (البته فقط شبیه )
    2010/09/09
    درون آي سي
    358
    8

ميکروپروسسورهاي 8086

چون اين ترم ميکروپروسسور داريم اين کتابو من مطالعه مي کنم واقعا اين کتاب مي تونه ديدگاه شما را نسبت به ميکرو پروسسور ها و ميکروکنترولر ها و تفاوت آنها تغيير دهد.

البته در قالب Ebook هستش مي تونيد دانلودش کنيد.

واقعا اين کتاب خيلي خوبيه.
    2011/11/19
    425
    6

یه کتابی که واقعا مسیر زندگی آدم عوض مکنه ، طرز تفکر ، .........

4 اثر از فلورانس اسکاول شین

نوشته: فلورانس اسكاول شين[کتابها]
    ناشر: پيكان[کتابها]
    ترجمه: گيتي خوشدل[کتابها]
    شابک: 964-328-337-2
    درباره کتاب

كتابي كه در ايران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسياري را به خود جلب نموده است.نويسندهآ*ي آمريكايي اين كتاب، ساليان بسيار در مقام هنرمند (نقاش) و خطيب، نامي بلندآوازه داشت. افراد بيآ*شماري در كلاسآ*هايش شركت ميآ*جستند و از اين طريق، پيام معنويت را به گروهي وسيع ميآ*رساند. بزرگآ*ترين راز موفقيتش اين بود كه همواره خودش بود: ساده و صميمي و بيآ*تكلف و شوخآ*طبع. هرگز نخواست قراردادي و اديب مآب يا داراي نفوذي تحميلي باشد.

بخشهايي از كتاب:

زندگي، يك بازي است؛
    بيشتر مردم زندگي را پيكار ميآ*انگارند. اما زندگي پيكار نيست، بازي است. زندگي، بازي بزرگ داد و ستد است. زيرا آنچه آدمي بكارد همان را درو خواهد كرد. يعني هر آنچه از آدمي در سخن يا عمل آشكار شود يا بروز كند به خود او باز خواهد گشت؛ و هر چه بدهد بازخواهد گرفت. اگر نفرت بورزد، نفرت به او باز خواهد آمد. و اگر عشق ببخشد، عشق خواهد ستاند. اگر انتقاد كند، از او انتقاد خواهد شد. اگر دروغ بگويد به او دروغ خواهند گفت. و اگر تقلب كند به او حقه خواهند زد. همچنين به ما آموختهآ*اند كه قوهآ*ي تخيل در بازي زندگي نقشي عمده دارد.

هر آنچه آدمي در خيال خود تصور كند- دير يا زود- در زندگيآ*اش نمايان ميآ*شود. مردي را ميآ*شناسم كه از مرضي معين كه بسيار نادر بود ميآ*ترسيد. او آن قدر به آن مرض انديشيد و دربارهآ*اش مطالعه كرد كه آن بيماري آشكارا بدنش را فراگرفت و مرد. او در واقع، قرباني خيالآ*پردازي خود شد.

براي پيروزي در بازي زندگي، بايد نيروي خيالمان را آموزش دهيم. كسي كه به قوهآ*ي تخيل خود آموخته باشد كه تنها نيكي را تصور كند و ببيند، خواهد توانست به همهآ*ي مرادهاي به حق دلش- خواه سلامت و خواه ثروت و خواه محبت و خواه دوستي و يا هر آرمان بزرگ ديگر - برسد.

در بازي زندگي، كلام نقشي تعيين كننده دارد؛
    چه بسيارند كساني كه با كلام كاهلانهآ*ي خود، به زندگيآ*اشان مصيبت فرا خواندهآ*اند. مثلاً زني ثروتمند مدام به شوخي ميآ*گفت: «دارم خودم را براي زندگي در خانهآ*ي مساكين آماده ميآ*كنم.» با تصوير نقش تنگدستي و تهيدستي بر ذهن نيمه هوشيار، چند سالي نيز نگذشت كه كارش به همانجا كشيد. خوشبختانه اين قانون در هر دو جهت كار ميآ*كند. يعني ميآ*توان فقر را نيز به ثروت بدل كرد.

وفور نعمت همواره بر سر راه انسان است. اما از طريق آرزو، ايمان، يا كلام به زبان آمده، ميآ*تواند نمايان شود. خداوند آشكارا گفته است كه نخستين حركت را انسان بايد انجام دهد. بخواهيد كه به شما داده خواهد شد. بطلبيد كه خواهيد يافت. بكوبيد كه براي شما باز كرده خواهد شد.

خدا همواره آماده است كه كوچكآ*ترين يا بزرگآ*ترين آرزوي انسان را برآورد؛
    جز ترديد و هراس، هيچ چيز نميآ*تواند ميان انسان و بزرگآ*ترين آرمانآ*ها يا مرادهاي دلش فاصله ايجاد كند. به محض اينكه آدمي بتواند بيآ*هيچ دلهرهآ*اي آرزو كند، هر آرزويي بيآ*درنگ برآورده خواهد شد. ترس تنها دشمن آدمي است- ترس از تنگدستي، ترس از شكست، ترس از بيماري، ترس از دست دادن- و احساس ناامني براي هر مسأله.

بايد ايمان را جانشين ترس كنيم. زيرا ترس، ايمان وارونه است. ترس يعني ايمان به شر، به جاي ايمان به خير. هر كلام يا انديشهآ*اي بر ذهن نيمهآ*هوشيار اثر ميآ*گذارد؛ و با دقتي حيرتآ*آور به عينيت درميآ*آيد. درست مانند ضبط صداي خوانندهآ*اي بر صفحهآ*ي حساس گرامافون كه هر آوا و هر لحن و حتي سرفه يا مكث او نيز ضبط ميآ*شود. پس بياييد، همهآ*ي آن صفحهآ*هاي كهنهآ*ي نامطلوب و آن صفحهآ*هاي زندگي را كه ديگرنميآ*خواهيم داشته باشيم، در ذهن نيمه هوشيار خود بشكنيم و صفحهآ*هايي زيبا و تازه بسازيم.

:فهرست مطالب

شنيدن بخشي از مقدمه كتب «چهار اثر از فلورانس اسكاول شين»

درباره ی نویسنده
    پیش گفتار
    1: بازی زندگی و راه این بازی
    بازی
    قانون توانگری
    نفوذ کلام
    قانون عدم مقاومت
    و.....
    2: کلام تو عصای معجزه گر تو است
    کلام تو عصای معجزه گر تو است
    کامیابی
    توانگری
    شادمانی
    و.....
    3: در مخفی توفیق
    در مخفی توفیق
    خشت های بی کاه
    و پنج تن از ایشان دانا بودند
    چه انتظار دارید؟
    بازوی بلند خدا
    و.....
    4: نفوذ کلام
    حربه هایی که تو نمی شناسی
    اینک شما را قوت می بخشم
    قوی باش و نترس!
    جلال خداوند
    و.....
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]
    2006/03/24
    ECA
    2,425
    242

میلاد این کتاب تو مایه های فیلم راز ؟
    به نظر کتاب جالبی میاد

2008/02/26
    مراغه- کرمان- اصفهان
    1,960
    65

سینوهه پزشک مخصوص فرعون

نام من، نویسنده این کتاب(سینوهه) است و من این کتاب را برای مدح خدایان نمی نویسم زیرا از خدایان خسته شده ام.من این کتاب را برای مدح فراعنه نمی نویسم زیرا از فراعنه هم به تنگ آمده ام.من این کتاب را فقط برای خودم می نویسم بدون اینکه در انتظار پاداش باشم یا اینکه بخواهم نام خود را در جهان باقی بگذارم.آن قدر در زندگی از فرعون ها و مردم زجز کشیده ام که از همه چیز حتی امیدواری تحصیل نام جاوید,سیرم.
    من این کتاب را فقط برای این مینویسم که خود را راضی کنم و تصورمینمایم که یگانه نویسنده باشم که بدون هیچ منظور مادی و معنوی کتابی می نویسم.هرچه تا امروز نوشته شده, یا برای این بوده که به خدایان خوشامد بگویند یا برای این که انسان را راضی کنند.
    من فرعونها را جزو انسان می دانم زیرا آنها با ما فرقی ندارند ومن این موضوع را از روی ایمان می گویم.من چون پزشک فرعونهای مصر بودم از نزدیک,روز و شب,با فراعنه حشر و نشر داشتم و می دانم که آنها از حیث ضعف و ترس و زبونی و احساسات قلبی مثل ما هستند.حتی اگر یک فرعون را هزارمرتبه بزرگ کنند واو را درشمارخدایان درآورند بازانسان است ومثل ما می باشد.آنچه تا امروزنوشته شده,به دست کاتبینی تحریرگردیده که مطیع امرسلاطین بوده اند وبرای این مینوشتند که حقایق رادگرگون کنند.من تاامروزیک کتاب ندیده ام که درآن,حقیقت نوشته شده باشد.
    درکتابها یا به خدایان تملق گفته اند یا به مردم یعنی به فرعون.دراین دنیا تا امروزدرهیچ کتاب و نوشته,حقیقت وجود نداشته است ولی تصورمی کنم که بعد ازاین هم درکتابها حقیقت وجود نخواهد داشت.
    ممکن است که لباس و زبان و رسوم وآداب و معتقدات مردم عوض شود ولی حماقت آنها عوض نخواهد شد و درتمام اعصارمی توان به وسیله گفته ها ونوشته های دروغ مردم را فریفت.زیرا همانطور که مگس,عسل را دوست دارد,مردم هم دروغ و ریا و وعده های پوچ را که هرگز عملی نخواهد شد دوست می دارند.

It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.
صفحه 1 از 9 123456789 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 87