اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درباره ماژول های HM-T و HM-R

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درباره ماژول های HM-T و HM-R

سلام به همه دوستان
    برای اینکه حداکثر برد را توی این ماژول ها داشته باشیم ، طول آنتنی که باید به ماژول وصل بشه باید چقدر باشه ؟ البته بگم که ماژولهای من 433 هستند .
    خودم از روی رابطه y/4 (که y همون طول موج هست ) طول آنتن را حساب کردم شد 34.65cm .
    حالا دوستان بگن من هم یک سیم به همین اندازه را بگیرم و استفاده بکنم و یا مثل اکثر جاها که دیدم یک سیم حدودا 10cm را به عنوان آنتن وصل کردن ، من هم همین کار را بکنم . :bye :bye

پاسخ : سوال درباره ماژول های HM-T و HM-R

سلام
    این سیمی که شما می گید فکر نکنم واسه این کارتون مناسب باشه من پیشنهاد میکنم از این آنتن آماده ها که هست استفاده کنید طول آنتن شما اگه 30cm تا 35cm باشه کافیه.
    آیه: "فرشتگان و ارواح در یک روز به او (مذکر) صعود کردند که این معادل پنجاه هزار سال برای انسان است"!
    در بیرون یک میدان گرانشی زمان اینگونه است: ∆t= ∆t0/ (1-v^2/c^2) ^0.5
    ∆t زمانی است که برای متحرک معادل گذر ایستگاهی است.و V سرعتی است که به شاهد ایستگاهی نسبت داده می شود.
    ∆t0 زمانی است که برای فرشتگان می گذرد.سرعت نور در خلا 299792.458 کیلومتر بر ثانیه است.
    از معادله ی بالا می توانیم آن سرعت ناشناخته را حساب کنیم:v =c (1-(1^2/(50000*12*27.321661)^2))^0.5 که این عدد برابر است با v = 299792.4579999

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X