اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دسته گل در مورد باتری لب تاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دسته گل در مورد باتری لب تاب

با سلام
    من یه لب تابproteg 7220ctدارم .باتری اون رو با یه لامپ دشارژ کامل کردم ,حالا وقتی به لب تاب وصل می کنم باتری رو نمی شناسه خراب شده یاراهی برای راه انداختنش هست.با تشکر

پاسخ : دسته گل در مورد باتری لب تاب

سلام.علت اینکارتون چی بوده؟؟!!!
    چه لامپی و آیا برای کنترل جریان تخلیه از مقاومت استفاده کردید یا مستقیم وصلش کردید؟باطر ینو بود یا کهنه؟ چه مدت لامپ وصل بوده ؟میخوام بدونم چه جریانی از باطری و توی چه مدتی کشیده شده؟آیا باطری شارژ میگیره و فقط لپ تاب نمیشناستش؟

دیدگاه

باتری از اول 10 -20 دقیقه بیشتر لب تاب شارژ نگه نمی داشت از یه بنده خدایی شنیدم که اگه دشارژ کامل کنمش بعد از شارژ مجدد باتری بهتر میشه از یه لامپ 12 ولتی که برای راهنمای موتورم بود استفاده کردم مدت زمان دشارژ شدن کامل باتری یه دو سه ساعتی طول کشید باتری اصلا شارژ نمی شه لامپ رو هم مستقیم وصل کردم

دیدگاه

باتری های li-ion نباید کاملا دشارژ بشند برید به فردی که این نصیحت رو بهتون کرده هر چی میخواید بار کنید!
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60976.0
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

حالا هیج کاریش نمیشه کرد

دیدگاه

با یک منبع تغذیه خودتون دوباره مقداری شارژش کنید شاید درست شد اما کلا باتری شما قبلا هم تقریبا تعطیل بوده .اگر هم نمی تونید زیاد هزینه کنید و باتری جدید بخرید پوسته باتری را با احتیاط باز کنید و به جاش سلول های نو قرار دهید و پوسته را بچسبونید .البته هیچ چیزی باتری اورجینال نمیشه
            کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
            ولتر

دیدگاه

تو موبایل ها شنیده بودم با شک الکتریکی میشه باتری رو برگردوند ولی لپ تاپ رو نمی دونم.
              It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

اینجا یه ویدئو در مورد باطری لپتاپ هست
                یه نگاه بنداز شاید کمکی بکنه.
                افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دیدگاه

اقا دستتون درد نکنه مقدار ولتاژ لازم برای شارژ باید چقدر باشه شنیدم که یه منحنی خواصی داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                    تو موبایل ها شنیده بودم با شک الکتریکی میشه باتری رو برگردوند ولی لپ تاپ رو نمی دونم.
                    موبایل من 2 تا باطری(AL-MN) داشت که اولی یه روز کلا از کار افتاد و ولتاژش 0 شد ولی چند بار شک دادم و دوباره زنده شد. باطری دوم هم کمی باد کرده بود و هر روز باید میزدم به شارژ اونم با شک تا حدی بهتر شد و تقریبا 2-3 روز شارژ نگه میداشت. ولی یه بار حواسم نبود چند ساعت بعد ازشارژ 100% تو شارژ موند و باز برگشت به وضعیت اول و دیگه با شک هم درست نشد.
                    نحوه ی شک دادن هم به این صورت بود که خازن 10 میکرو رو اول با 12 ولت پر کردم و زدم به باطری ولی باز صفر ولت بود هر باز یه مقدار ولتاژ رو بالا بردم دورو بر 40 ولت بود که باطری یه ولتاژ 2 ولتی نشون داد و با خود گوشی شارژ کردم.
                    زندگی پر ز وجود است ولی ..
                    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

دستتون درد نکنه من باتری رو بردم یه تعمیرگاه لب تاب و گفتش که قطعاتی از مدارش سوخته که درست نمیشه شاید یه باتری خریدم شایدهم نه چون لبتابم خیلی قدیمیه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X