اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونگی تنظیم فیوز بیت ها برای این حالت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونگی تنظیم فیوز بیت ها برای این حالت ها

سلام دوستان من با MEGA32 کار میکنم چند مشکل دارم که یکی جریان پایین خروجی که یک LED را به درستی راه اندازی نمیکند دیگری حساسیت پورت ها که با یک مقاویت به زمین وصل کردم سپس با +VCC تحریک کردم برای رفع این حالت ها چه کار باید کنم یکی از دوستان به من گفت فیوز بیت هارا تنظیم کن لطف کنید راهنمایی کنید متشکرم

پاسخ : چگونگی تنظیم فیوز بیت ها برای این حالت ها

با سلام
    آقا شما میگید پورت ای سی جریان کم میده چه طوره که یه ال ای دی رو نمیتونه روشن کنه
    والا من که تا 10 ال ای دی هم وصل کردم فقط موقعی که همشون با هم روشن میشنیه کم کم رنگ میشه
    فکر نکنم از فیوز بیتهاش باشه
    یه نگاه به تغذیه بنداز شاید مشکل از اون باشه

دیدگاه

سلام
      من فکر می کنم به AVCC میکرو ولتاژ وصل نکردی یا پورتی که باهاش کار می کنی در حالت ورودی قرار داره.
      اگر ندانی کجا میروی هر راهی تو را باخود خواهد برد.

دیدگاه

درسته من به AVCC چیزی وصل نکردم مشکل جریان دهی حل شد ولی حساسیت و نویز پورت حل نشد به محض وصل تغذیه مدار اتوماتیک تحریک می شود دلیلش چیست؟ :angry:

دیدگاه

اگر مشکلت رو پورت d است فیوز jtag رو غیر فعال کنید
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

مشکل من روی پورت c هست در ضمن یک سوال دیگه فیوزبیت ها بعد از برنامه نویسی دیگه قابل تغییر نیستند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X