اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای انتخاب کتاب مناسب درس ماشین های الکتریکی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای انتخاب کتاب مناسب درس ماشین های الکتریکی

سلام

به نظر شما چه کتابی برای ماشین الکتریکی مناسبه.

از بین این کتاب ها کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

1- پ س ست
    2- چاپمن
    3- سلمون
    4- فیتز جرالد
    5- بمبا هارا

کدوم برای کنکور مناسبه؟
    کتاب تست چی پیشنهاد می کنید؟

پاسخ : کمک برای انتخاب کتاب مناسب درس ماشین های الکتریکی

هیچکدوم برای کنکور مناسب نیست ولی همشون برای درک درس عالی هستن.برای کنکورم کتابهای پارسه خوبن.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ممنون
      کدوم مناسب تره؟؟
      کدوم کتاب رو مطالعه کردی؟

دیدگاه

من کمی چاپمن رو خوندم و P.C.SEN .البته چاپمن رو دارم و خوبه به نظرم.
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

پاسخ : کمک برای انتخاب کتاب مناسب درس ماشین ه

کتاب بیم بهارا رو اگر بشینید مسائلشو حل کنید بره کنکور کاملا کافیه در دانشگاه تهران هم همین کتاب مبع اصلی هست و چه در ماشین 1 و چه در ماشین 2 این کتاب کامل ترینه.حتی سوالی من دیدم تو کنکور اومده از متن که فقط اعدادشو عوض کردن(مال جدید هم هست)
          چاپمن کتاب خوبیه ولی مسئله کم داره.در ضمن کتاب های پردازش و پارسه تا چاپ قبل عینا مانند هم بودن که حل غلط هم زیاد داشتن از امسال نویسنده پارسه عوض شد که به نظرم کتاب غلطاش بیشتر شدجواب دکتر لسانی(ابی دانشگاه تهران)و این کتاب بره سوالای کنکور نمونه هایی پیدا کردم که جالبه و بسیر متفاوت!ارجاع میدم به سال 89 سوال فک کنم ژنراتور کمپوند.این دو منبع به جوابای متفاوت رسیدن
          بره مسئله حل کردن اگه هنوز وقت دارید پیشنهادم بیم بهارا ترجمه دکتر لسانی و سلطانی که بدرد کنکور هم می خوره(بخونید متوجه میشید)
          اما برای ماشین 2 یکی از طراحا دکتر جواد فیض منبع مورد علاقشون چاپمن هست که البته مسئله کم داره
          اگر وقت کم دارید ترچیحا پارسه مال کنکور 90 در درچه دوم پردازش و درجه سوم پارسه چاپ 91
          پ ن میگن دکتر لسانی یه کتاب داده بیرون بره گاج فک کنم ایشون دیگه طراح نیستن.ولی میتونید اون کتابو در نظر بگیرید

دیدگاه

پس الان دو منبع شد. پارسه و پردازش.
            تعریف مدرسان شریف هم شنیدم. نظر شما چیه؟؟
            به این منابع کدوم بهتره؟

دیدگاه

اول بیم بهارا...اگه واقعا فرصت حل همه ی مسائلش رو داشته باشین دیگه نکته ای نمی مونه که ندونید!

بعد از اون چاپمن....

تست هم پردازش....
              فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X