اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب نشدن درایو ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب نشدن درایو ها

سلام

چند روزی بود که رفته بودم مسافرت وقتی که امد اول هیچ مشکلی نداشتم بعد دفعه بعد که روشن کردن هنگ کرد بعد ویندوز عوض کردم اول فقط CD ROM رو نشناخت (بعد نصب ویندوز شناخت بعد از چند بار ریست شدن ایکونش رفت ) بعد دوباره ویندوز عوض کردم برنامه صدا بعد از اینکه نصب شد هنگ کرد دوباره ویندوز عوض کردم که کارت گرایفک نصب نمیشه الان هم که کارت گرافیک نصب نیست صحفه پر پر میزنه

فکر کنم وقتی که ریجستری رو پاک کردم شد توی یه درایو دیگه یه اسمی بود خیلی طولی که شبیه هگز بود بعضی از فایلاش پاک شده بقیش هم پاک نمیشه فک کنم از اون موقع شد

حالا چی کار کنم ؟

پاسخ : نصب نشدن درایو ها

اینجور که شما گفتی فکر کنم یه نو شو هم بخری درست نشه :biggrin: :biggrin: :biggrin:
    یه fdisk کامل بکن ببین چی میشه..... :mrgreen:

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نصب نشدن درایو ها

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
      اینجور که شما گفتی فکر کنم یه نو شو هم بخری درست نشه :biggrin: :biggrin: :biggrin:
      یه fdisk کامل بکن ببین چی میشه..... :mrgreen:
      فارسی بگو ما هم بفهمیدم :biggrin:
      اینی که گفتی بعنی چی fdisk ؟ :mrgreen:

دیدگاه

یه کم بیشتر در این مورد توضیح بده
        Sometimes to get more best things
        Have lost the good things

http://up.vatandownload.com/images/4...yoiozp4ro7.gif
        3A(HD) PS

دیدگاه

کل هاردتو فرمت کن یا با یه هارد دیگه تست کن ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan m
            سلام
            چند روزی بود که رفته بودم مسافرت وقتی که امد اول هیچ مشکلی نداشتم بعد دفعه بعد که روشن کردن هنگ کرد بعد ویندوز عوض کردم اول فقط CD ROM رو نشناخت (بعد نصب ویندوز شناخت بعد از چند بار ریست شدن ایکونش رفت ) بعد دوباره ویندوز عوض کردم برنامه صدا بعد از اینکه نصب شد هنگ کرد دوباره ویندوز عوض کردم که کارت گرایفک نصب نمیشه الان هم که کارت گرافیک نصب نیست صحفه پر پر میزنه
            فکر کنم وقتی که ریجستری رو پاک کردم شد توی یه درایو دیگه یه اسمی بود خیلی طولی که شبیه هگز بود بعضی از فایلاش پاک شده بقیش هم پاک نمیشه فک کنم از اون موقع شد
            حالا چی کار کنم ؟
            نشناختن سی دی رام از تنظیمات بایوس که نبود ؟
            قبلا همه ی driver ها نصب بودن و هیچ مشکلی هم نبود درسته ؟
            الان کارت صدا نصبه؟ سی دی رام کار میکنه؟
            رجیستری رو پاک کردی؟ oo: کجای رجیستری رو؟ چرا؟!
            مطمئنید درایور ها مال این سیستمه؟ :mrgreen:
            --

اینطوری که چند قعطه از سیستمتون با هم مشکل پیدا کردن (در صورتی که قبلا سالم بوده باشن) میتونه از خرابی پاور باشه اگه امکانش هست با یه پاور هم توان دیگه تست کنید

اگه پاور دم دست ندارید
            کلا کابل های کیس رو یه بار بررسی کنید مخصوصا کابل اصلی (24 پین)
            یه بار تنظیمات بایوس رو به حالت پیش فرض برگردونید
            دوباره از نو ویندوز رو نصب کنید. ترجیحا از یه CD دیگه و هیچ چی رو پاک نکنید اول درایور چیپست رو نصب کنید و بعد درایور کارت صدا و گرافیک و نرم افزار های ضروری .. یه مدت کار کنید ببینید چه مشکلی داره ...
            زندگی پر ز وجود است ولی ..
            ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

قبل از عوض کردن ویندوز اون اول اول کامپیوتر رو که روشن می کردی خاموش میکرد که خیلی وقته اینجوریه یه سیم نارنجی 3.3v شل میشه برقش کمتر میشه 2.9 بعد بازش کردم سفتش کردم شد 3.14 روشن شد دیگه هم خاموش نشد بعد وقتی ویندوز بالا امد هنگ کرد یه چند باری هم صحفه ابی که فکر کنم به علت کمبود رم امد الان سی رام امده ولی درایو ها نصب نمیشه برنامه PORTL 99se هم نصب نمیشه فکر کنم اروری که میده مال هارد باشه .

باید مشکل از هارد باشه موقع CHEK DISK کردن دوتا از درایو ها یه پیام میاد گزینه یس و نو داره YES که میدم میره وقتی ریستال میشه کارشو میکنه تموم میشه اما اون یکی درایو وقتی که میزنم شروع میکنه که پر شدن

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
              کل هاردتو فرمت کن یا با یه هارد دیگه تست کن ...
              هارد دیگه ای ندارم که فرمت کنم این هارد کلا پره یه عالمه فیلم ارنولد دارم ( نابوت گر 1 تا 3 , روز ششم ... :mrgreen: :mrgreen: )

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
              نشناختن سی دی رام از تنظیمات بایوس که نبود ؟
              قبلا همه ی driver ها نصب بودن و هیچ مشکلی هم نبود درسته ؟
              الان کارت صدا نصبه؟ سی دی رام کار میکنه؟
              رجیستری رو پاک کردی؟ oo: کجای رجیستری رو؟ چرا؟!
              مطمئنید درایور ها مال این سیستمه؟ :mrgreen:

اینطوری که چند قعطه از سیستمتون با هم مشکل پیدا کردن (در صورتی که قبلا سالم بوده باشن) میتونه از خرابی پاور باشه اگه امکانش هست با یه پاور هم توان دیگه تست کنید

اگه پاور دم دست ندارید
              کلا کابل های کیس رو یه بار بررسی کنید مخصوصا کابل اصلی (24 پین)
              یه بار تنظیمات بایوس رو به حالت پیش فرض برگردونید
              دوباره از نو ویندوز رو نصب کنید. ترجیحا از یه CD دیگه و هیچ چی رو پاک نکنید اول درایور چیپست رو نصب کنید و بعد درایور کارت صدا و گرافیک و نرم افزار های ضروری .. یه مدت کار کنید ببینید چه مشکلی داره ...
              اره بابا درایو ها مال خودشه :mrgreen:
              الان هیچ کدوم از درایو ها نصب نیست ولی درایو شبکه نصبه

دیدگاه

شاخه های 12 و 5 هم افت یا افزایش ولتاژ دارن ؟

نوشته اصلی توسط erfan m
                قبل از عوض کردن ویندوز اون اول اول کامپیوتر رو که روشن می کردی خاموش میکرد که خیلی وقته اینجوریه یه سیم نارنجی 3.3v شل میشه برقش کمتر میشه 2.9 بعد بازش کردم سفتش کردم شد 3.14 روشن شد دیگه هم خاموش نشد بعد وقتی ویندوز بالا امد هنگ کرد یه چند باری هم صحفه ابی که فکر کنم به علت کمبود رم امد الان سی رام امده ولی درایو ها نصب نمیشه برنامه PORTL 99se هم نصب نمیشه فکر کنم اروری که میده مال هارد باشه .

باید مشکل از هارد باشه موقع CHEK DISK کردن دوتا از درایو ها یه پیام میاد گزینه یس و نو داره YES که میدم میره وقتی ریستال میشه کارشو میکنه تموم میشه اما اون یکی درایو وقتی که میزنم شروع میکنه که پر شدن
                ارور صفحه آبی هر علتی میتونه داشته باشه ولی بیشتر مربوط به رم هست. حالا چه از تغذیه ی رم باشه چه از مشکل سخت افزاری رم و چه از خطای آدرس دهی نرمافزاری ولی اگه PageFile رو حذف نکرده باشید بعید میدونم به خاطر کمبود رم باشه.

این سیم نارنجی مال هارده؟

برادر erfan ، گنگ حرف میزنی :redface: اون yes no که میگید فکر کنم وقتی باشه که میخوای درایو ویندوز رو چک کنی اگه اینطوری باشه طبیعیه اگه نه لطفا پیامش رو بنویس از کجا بدونیم چی میگه

در صورتی که مشکل از هارد باشه خیلی بعیده که کارت گرافیک نصب نشه.

سی دی رام - کارت گرافیکی - کارت صوتی - ارور صفحه آبی روشن و خاموش شدن و... مشکلات سیستم شما سراسریه مربوط به یه قطعه ی خاص نمیشه. در صورت امکان یه پاور مناسب امانت بگیرید و تست کنید
                ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

پاور یه دونه از یکی گرفتم همین چند روز پیش سیم های اون کانکتور بزرگه رو نداشت امد با هاش چرغ جلوی ماشین رو روشن کنم که سوخت :mrgreen:

این ارور موقع نصب کارت گرافیک

این ارور موقع چک درایو (برای اون یکی درایو این نمی یاد )

الان کامپیوتر یکم کند شده توی تسک منیجر قبلا حد اکثر رم 1200M بود الان 1869M هست

اهان پروتل هم الان نصب شد :biggrin:

دیدگاه

این گفته کاملا دقیق نیست ولی میتونه بعنوان یه عامل خرابی احتمالی در نظر گرفته بشه
                    با توجه به اینکه چند روزی با سیستم کار نکردین و بعدش اینطوری شده شاید ایراد از بایوس باشه که بدلیل خرابی باتری محتوای اون بهم ریخته ولتاژ باتری بایوس رو اندازه بگیرین اگه ضعیفه عوضش کنین و تنظیمات رو روی حالت optimized بذارین
                    راستی ساعت و تاریخ هم تغییر کرده بود ؟

دیدگاه

ساعت و تاریخ رو نمی دونم همون روز که دیدم اینطوریه کلا کامپیوتر باز کردم دوباره بستم به CPU هم خمیر سلیکون تازه زدم
                      بایوس همون جاس که دیلیت رو میزنیم میاد ؟ :mrgreen:

optimized کجاس تا حالا ندیدم ؟

دیدگاه

checkdisk باید به همه ی فایل ها دسترسی کامل داشته باشه و چون داخل ویندوز فایل های اصلی رو نمیشه باز کرد پیام میده که این درایو بعد از ریستارت چک میشه (ارور نیست)
                        برنامه نصب، درایور کارت گرافیکی شما رو نداره. حالا یا کارت گرافیک مشکل داره و یا اینکه اون درایور مال یه کارت گرافیکی دیگه س (کارت گرافیکی و اتصالات رو یه نگاهی بندازید)
                        نوشته اصلی توسط erfan m
                        ساعت و تاریخ رو نمی دونم همون روز که دیدم اینطوریه کلا کامپیوتر باز کردم دوباره بستم به CPU هم خمیر سلیکون تازه زدم
                        پس کالبد شکافی شده

نوشته اصلی توسط erfan m
                        بایوس همون جاس که دیلیت رو میزنیم میاد ؟ :mrgreen:
                        optimized کجاس تا حالا ندیدم ؟
                        خودشه
                        اگه باطری ضعیف باشه تنظیمات بایوس به حالت پیش فرض برمیگرده و مشکل جدی ایجاد نمیکنه

دیدگاه

ایول کارت گرافیک نصب شد :biggrin:

فقط درایو صدا موقع نصب هنگ میکنه ؟

ویندوز هم یکم رون نیست موقع بالا امدن خیلی طول میکشه ؟

دیدگاه

کامپیوترت تا اون جایی که من میدونم احتمالا ویروس داره (داخل هاردت)
                            زیاد با دل و روده کامپیوترت هم ور نرو
                            Sometimes to get more best things
                            Have lost the good things

http://up.vatandownload.com/images/4...yoiozp4ro7.gif
                            3A(HD) PS

دیدگاه

نه ویرس نداره یعنی چند روز پیش چند ساعت گذاشتم ویروس کشی کنه :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X