ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    2011/06/19
    تهران
    1,706
    10

نصب نشدن درایو ها

سلام

چند روزی بود که رفته بودم مسافرت وقتی که امد اول هیچ مشکلی نداشتم بعد دفعه بعد که روشن کردن هنگ کرد بعد ویندوز عوض کردم اول فقط CD ROM رو نشناخت (بعد نصب ویندوز شناخت بعد از چند بار ریست شدن ایکونش رفت ) بعد دوباره ویندوز عوض کردم برنامه صدا بعد از اینکه نصب شد هنگ کرد دوباره ویندوز عوض کردم که کارت گرایفک نصب نمیشه الان هم که کارت گرافیک نصب نیست صحفه پر پر میزنه

فکر کنم وقتی که ریجستری رو پاک کردم شد توی یه درایو دیگه یه اسمی بود خیلی طولی که شبیه هگز بود بعضی از فایلاش پاک شده بقیش هم پاک نمیشه فک کنم از اون موقع شد

حالا چی کار کنم ؟
    2010/03/05
    3,251
    71

پاسخ : نصب نشدن درایو ها

اینجور که شما گفتی فکر کنم یه نو شو هم بخری درست نشه :biggrin: :biggrin: :biggrin:
    یه fdisk کامل بکن ببین چی میشه..... :mrgreen:
    2011/06/19
    تهران
    1,706
    10

پاسخ : پاسخ : نصب نشدن درایو ها

نقل قول نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
    اینجور که شما گفتی فکر کنم یه نو شو هم بخری درست نشه :biggrin: :biggrin: :biggrin:
    یه fdisk کامل بکن ببین چی میشه..... :mrgreen:
    فارسی بگو ما هم بفهمیدم :biggrin:
    اینی که گفتی بعنی چی fdisk ؟ :mrgreen:
    2012/01/09
    کرج سومين شهر خلاف دنيا بعد از تگزاز و توسويا
    246
    2

پاسخ : نصب نشدن درايو ها

يه کم بيشتر در اين مورد توضيح بده
    Sometimes to get more best things
    Have lost the good things

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

3A(HD) PS
    2010/03/05
    3,251
    71

کل هاردتو فرمت کن یا با یه هارد دیگه تست کن ...
    2011/05/07
    تبریز
    864
    188

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan m
    سلام
    چند روزی بود که رفته بودم مسافرت وقتی که امد اول هیچ مشکلی نداشتم بعد دفعه بعد که روشن کردن هنگ کرد بعد ویندوز عوض کردم اول فقط CD ROM رو نشناخت (بعد نصب ویندوز شناخت بعد از چند بار ریست شدن ایکونش رفت ) بعد دوباره ویندوز عوض کردم برنامه صدا بعد از اینکه نصب شد هنگ کرد دوباره ویندوز عوض کردم که کارت گرایفک نصب نمیشه الان هم که کارت گرافیک نصب نیست صحفه پر پر میزنه
    فکر کنم وقتی که ریجستری رو پاک کردم شد توی یه درایو دیگه یه اسمی بود خیلی طولی که شبیه هگز بود بعضی از فایلاش پاک شده بقیش هم پاک نمیشه فک کنم از اون موقع شد
    حالا چی کار کنم ؟
    نشناختن سی دی رام از تنظیمات بایوس که نبود ؟
    قبلا همه ی driver ها نصب بودن و هیچ مشکلی هم نبود درسته ؟
    الان کارت صدا نصبه؟ سی دی رام کار میکنه؟
    رجیستری رو پاک کردی؟ oo: کجای رجیستری رو؟ چرا؟!
    مطمئنید درایور ها مال این سیستمه؟ :mrgreen:
    --

اینطوری که چند قعطه از سیستمتون با هم مشکل پیدا کردن (در صورتی که قبلا سالم بوده باشن) میتونه از خرابی پاور باشه اگه امکانش هست با یه پاور هم توان دیگه تست کنید

اگه پاور دم دست ندارید
    کلا کابل های کیس رو یه بار بررسی کنید مخصوصا کابل اصلی (24 پین)
    یه بار تنظیمات بایوس رو به حالت پیش فرض برگردونید
    دوباره از نو ویندوز رو نصب کنید. ترجیحا از یه CD دیگه و هیچ چی رو پاک نکنید اول درایور چیپست رو نصب کنید و بعد درایور کارت صدا و گرافیک و نرم افزار های ضروری .. یه مدت کار کنید ببینید چه مشکلی داره ...
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...
    2011/06/19
    تهران
    1,706
    10

قبل از عوض کردن ویندوز اون اول اول کامپیوتر رو که روشن می کردی خاموش میکرد که خیلی وقته اینجوریه یه سیم نارنجی 3.3v شل میشه برقش کمتر میشه 2.9 بعد بازش کردم سفتش کردم شد 3.14 روشن شد دیگه هم خاموش نشد بعد وقتی ویندوز بالا امد هنگ کرد یه چند باری هم صحفه ابی که فکر کنم به علت کمبود رم امد الان سی رام امده ولی درایو ها نصب نمیشه برنامه PORTL 99se هم نصب نمیشه فکر کنم اروری که میده مال هارد باشه .

باید مشکل از هارد باشه موقع CHEK DISK کردن دوتا از درایو ها یه پیام میاد گزینه یس و نو داره YES که میدم میره وقتی ریستال میشه کارشو میکنه تموم میشه اما اون یکی درایو وقتی که میزنم شروع میکنه که پر شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
    کل هاردتو فرمت کن یا با یه هارد دیگه تست کن ...
    هارد دیگه ای ندارم که فرمت کنم این هارد کلا پره یه عالمه فیلم ارنولد دارم ( نابوت گر 1 تا 3 , روز ششم ... :mrgreen: :mrgreen: )

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013
    نشناختن سی دی رام از تنظیمات بایوس که نبود ؟
    قبلا همه ی driver ها نصب بودن و هیچ مشکلی هم نبود درسته ؟
    الان کارت صدا نصبه؟ سی دی رام کار میکنه؟
    رجیستری رو پاک کردی؟ oo: کجای رجیستری رو؟ چرا؟!
    مطمئنید درایور ها مال این سیستمه؟ :mrgreen:

اینطوری که چند قعطه از سیستمتون با هم مشکل پیدا کردن (در صورتی که قبلا سالم بوده باشن) میتونه از خرابی پاور باشه اگه امکانش هست با یه پاور هم توان دیگه تست کنید

اگه پاور دم دست ندارید
    کلا کابل های کیس رو یه بار بررسی کنید مخصوصا کابل اصلی (24 پین)
    یه بار تنظیمات بایوس رو به حالت پیش فرض برگردونید
    دوباره از نو ویندوز رو نصب کنید. ترجیحا از یه CD دیگه و هیچ چی رو پاک نکنید اول درایور چیپست رو نصب کنید و بعد درایور کارت صدا و گرافیک و نرم افزار های ضروری .. یه مدت کار کنید ببینید چه مشکلی داره ...
    اره بابا درایو ها مال خودشه :mrgreen:
    الان هیچ کدوم از درایو ها نصب نیست ولی درایو شبکه نصبه
    2011/05/07
    تبریز
    864
    188

شاخه های 12 و 5 هم افت یا افزایش ولتاژ دارن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan m
    قبل از عوض کردن ویندوز اون اول اول کامپیوتر رو که روشن می کردی خاموش میکرد که خیلی وقته اینجوریه یه سیم نارنجی 3.3v شل میشه برقش کمتر میشه 2.9 بعد بازش کردم سفتش کردم شد 3.14 روشن شد دیگه هم خاموش نشد بعد وقتی ویندوز بالا امد هنگ کرد یه چند باری هم صحفه ابی که فکر کنم به علت کمبود رم امد الان سی رام امده ولی درایو ها نصب نمیشه برنامه PORTL 99se هم نصب نمیشه فکر کنم اروری که میده مال هارد باشه .

باید مشکل از هارد باشه موقع CHEK DISK کردن دوتا از درایو ها یه پیام میاد گزینه یس و نو داره YES که میدم میره وقتی ریستال میشه کارشو میکنه تموم میشه اما اون یکی درایو وقتی که میزنم شروع میکنه که پر شدن
    ارور صفحه آبی هر علتی میتونه داشته باشه ولی بیشتر مربوط به رم هست. حالا چه از تغذیه ی رم باشه چه از مشکل سخت افزاری رم و چه از خطای آدرس دهی نرمافزاری ولی اگه PageFile رو حذف نکرده باشید بعید میدونم به خاطر کمبود رم باشه.

این سیم نارنجی مال هارده؟

برادر erfan ، گنگ حرف میزنی :redface: اون yes no که میگید فکر کنم وقتی باشه که میخوای درایو ویندوز رو چک کنی اگه اینطوری باشه طبیعیه اگه نه لطفا پیامش رو بنویس از کجا بدونیم چی میگه

در صورتی که مشکل از هارد باشه خیلی بعیده که کارت گرافیک نصب نشه.

سی دی رام - کارت گرافیکی - کارت صوتی - ارور صفحه آبی روشن و خاموش شدن و... مشکلات سیستم شما سراسریه مربوط به یه قطعه ی خاص نمیشه. در صورت امکان یه پاور مناسب امانت بگیرید و تست کنید
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...
    2011/06/19
    تهران
    1,706
    10

پاور یه دونه از یکی گرفتم همین چند روز پیش سیم های اون کانکتور بزرگه رو نداشت امد با هاش چرغ جلوی ماشین رو روشن کنم که سوخت :mrgreen:

این ارور موقع نصب کارت گرافیک

این ارور موقع چک درایو (برای اون یکی درایو این نمی یاد )

الان کامپیوتر یکم کند شده توی تسک منیجر قبلا حد اکثر رم 1200M بود الان 1869M هست

اهان پروتل هم الان نصب شد :biggrin:
    2007/05/02
    1,757
    108

این گفته کاملا دقیق نیست ولی میتونه بعنوان یه عامل خرابی احتمالی در نظر گرفته بشه
    با توجه به اینکه چند روزی با سیستم کار نکردین و بعدش اینطوری شده شاید ایراد از بایوس باشه که بدلیل خرابی باتری محتوای اون بهم ریخته ولتاژ باتری بایوس رو اندازه بگیرین اگه ضعیفه عوضش کنین و تنظیمات رو روی حالت optimized بذارین
    راستی ساعت و تاریخ هم تغییر کرده بود ؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20