اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تدوین کتاب تست مقدمه ای مهندسی پزشکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تدوین کتاب تست مقدمه ای مهندسی پزشکی

با سلام خدمت تمامی دوستان

می خواستم بدونم آیا کتاب خوبی در زمینه تست مهندسی پزشکی در بازار هست؟

فکر نکنم باشه.

حالا با توجه به این نکته و همچنین با توجه به اینکه درس مقدمه تو کنکور دکترا هم میاد می خواستم بدونم کسی از دوستان بیوالکتریکی پایه واسه تالیف کتاب تست و نکته هست؟

همین طور در زمینه ترجمه کتابهایی که در مورد مقدمه و تجهیزات هست.
    متاسفانه منابع فارسی در زمینه مهندسی پزشکی خیلی کمه.اگر کسی از دوستان مایل هست اعلام کنه.
    با تشکر

پاسخ : تدوین کتاب تست مقدمه ای مهندسی پزشکی

سلام، من الان در حال تالیف یک کتاب کامل به همراه حل تشریحی تست های ده سال اخیر وزارت بهداشت و علوم هستم. احتمالا تا آخر تابستون آماده بشه، اما خوشحال میشم اگر یک همکار داشته باشم.

دیدگاه

سلام. در مورد همکاری برای کتاب تست مقدمه می خواستم بیشتر بدونم

دیدگاه

سلام. من دارم برای کنکور دکتری بیوالکتریک میخونم. خوشحال میشم اگه برای تالیف کتاب
        با هم همکاری داشته باشیم

دیدگاه

سلام من در این زمینه علاقمند هستم عملی هم کار کردم ..

دیدگاه

سلام .
            در زمینه ترجمه من مایل به همکاری هستم.
            در مورد کتاب تست چون تجربه ای درآن ندارم اگر بیشتر در موردش توضیح بدید خوبه
            زندگی زنگ تفریحی است کوتاه
            بچه ها زنگ بعد حساب داریم

دیدگاه

متاسفانه خلل وجود همچین کتابی برای این درس به خوبی احساس میشه.
              آرزوی موفقیت می کنم برای دوستانی که در این زمینه گام برداشتند.

دیدگاه

سلام
                کتاب تست مقدمه ای بر مهندسی پزشکی دکتر عقابیان کتاب خوبی برای کنکور ارشد است.
                برای تالیف کتاب و ترجمه خوشحال می شم همکاری داشته باشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hedieh70
                  سلام
                  کتاب تست مقدمه ای بر مهندسی پزشکی دکتر عقابیان کتاب خوبی برای کنکور ارشد است.
                  برای تالیف کتاب و ترجمه خوشحال می شم همکاری داشته باشم.
                  سلام.به این سایت خوش آمدین. شما الان در حال کار هستین؟تا چه مرحله ای رفتین و کدوم شهر و دانشگاه درس می خونید؟و چه مقطعی؟
                  جانم به فدای ائمه اطهار
                  می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
                    سلام.به این سایت خوش آمدین. شما الان در حال کار هستین؟تا چه مرحله ای رفتین و کدوم شهر و دانشگاه درس می خونید؟و چه مقطعی؟
                    سلام
                    ممنون. من دانشجو سال آخر مهندسی پزشکی مقطع کارشناسی دانشگاه اصفحان هستم.
                    نه من الان برا نوشتن کتاب کار نمی کنم اما روی مبحث مقدمه کار کردم

دیدگاه

پاسخ : تدوین کتاب مقدمه ای مهندسی پزشکی

برای اولین بار در حوزه مهندسی پزشکی:

موسسه فنی مهندسی دانش گستران فن آور پارت تقدیم می کند:
                      کتاب مقدمه ای بر مهندسی پزشکی، درس نامه به همراه پاسخ تشریحی سوالات آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه سراسری، دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توسط مهندس ناصر حافظی مطلق عضو هیات آموزشی دامشگاه قردوسی مشهد، دکتر سید احسان تهامی عضو هیات علمی گروه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و مهندس فاطمه داوری نیا مدرس گروه مهندسی پزشکی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد تالیف و توسط انتشارات گسترش علوم پایه منتشر شد.
                      کتاب حاوی درس نامه ای کامل به همراه یش از 200 مساله و مثال حل شده از کنکورهای مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های مختلف است.

این کتاب هم اکنون در گروه مهندسی برق دانشگاه فردوسی مشهد و در گروه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به علاقمندان عرضه می شود.

علاقمندان در سایر شهرهای کشور می توانند با تماس با شماره تلفن های 66905312- 021 و 6905315- 021(مربوط به انتشارات گسترش علوم پایه) و یا با تماس با آدرس پست الکترونیکی dfporganization@gmail.com (مربوط به موسسه فنی مهندسی دانش گستران فن آور پارت) کتاب را تهیه نمایند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X