اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با mega8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با mega8

سلام دوستان
    من یه پروگرام دارم که cd نصب داره و یه برنامه داره که نصب میکنم و فایل خروجی کمپایلر را بهش میدم و اون هم میریزه رو میکرو
    تا الان چند صد بار mega32 و 1223 را پروگرام کردم و باهاشون کار کردم هیچ مشکلی هم نبود
    اما 9 عدد mega8 خریدم اما هرچقدر پروگرام میکنم هیچ واکنشی نشون نمیده، وقتی بهش برق وصل میکنم مثل یک میکرو خام هیچ کاری نمیکنه
    در پروگرام هم mega8 را انتخاب کردم و در بیسکام هم همینطور
    البته دست به فیوزبیت ها نزدم و از اتصال بدنه فقط یکی را وصل کردم با 5 ولت، فکر میکنید مشکل چیه؟
    در برنامه شبیه سازی هم جواب میده و مشکلی نداره
    خواهش میکنم هر کس میتونه کمک کنه

پاسخ : مشکل با mega8

با سلام
    جدیدا مثل اینکه کلا میکرو های اینچنینی تو بازار زیاد شده (مثل تاپیک و مشکل شما رو من چند بار دیگه اخیرا تو انجمن دیدم)

چیزیا که بذهنم رسید رو گفتم بگم ، خوب به نظرم من بیایید:
    1. اگه اوسیلاتورتون داخلی هست اون رو خارجی بزارید.
    2. فیوز بیتها رو رید کنید و مطمئن بشید که فیوز بیت واچ داگ غیر فعال باشه ، اگه فعال هست غیر فعالش کنید .
    3. فیوز بیت BODLEVEL رو هم اگه فعال هست ، غیر فعال کنید .

دیدگاه

پاسخ : مشکل با mega8

با درود . . .
      بله اخیرا به لطف وارد کنندگان و همچنین نظارت بالای مسئولین امر اجناس بنجول ترقی زیادی کرده اند !!! :biggrin:
      مطالب داش مجتبی کاملا درسته
      شایع ترین مشکل این جدیدی ها اشکال در قسمت اسیلاتور داخلی هست.
      یه سری ها که کلا در زمان خرید قفل شده بودن!!!!!!!!!!!
      اگر یه میکروی قدیمی دارید دقیقا مواردی رو که فرمودید روی اون اجرا کنید. در صورتی که اون جواب داد بدون شک مشکل از میکرو ها تون هست.
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X