اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع کار با IAR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شروع کار با IAR

سلام دوستان !
    من موضوعات مربوط به راه اندازی IAR رو خودنم ولی خوب هیچدوم به سوالات من پاسخ نداد
    من با آرم کار میکنم - حالا میخوام از IAR استفاده کنم - به پروژه ساختم و فایل اسمبلی رو ضمیمه میکنم و پروژه رو کامپایل میکنم و مشکلی نداره - دیباگ هم میکنم کار میکنه ولی خوب نمیتونم از توی IAR پروگرام کنم چون گذینه دانلود غیرفعله و نمیدونم چطور باید فعالش کنم تنظیماتی که نداشت ، در ضمن وقتی کد تولید شده رو پروگرام میکنم ، کار نمیکنه ولی تو دیباگ کار میکنه ! :angry:
    چطور باید فایل های flash.icf و sram.icf رو به پروژه اضافه کنم و کارشون چی هست این فایل ها !
    متشکر از دوستان

پاسخ : شروع کار با IAR

وقتی تو دیباگ کار کرده در عمل هم اگه سخت افزار مشکل نداشته باشه باید کار کنه. در ضمن بعد از پروگرم کردن، باید میکرو رو ریست کنید.

دیدگاه

بله دیباگ میشه و کار میکنه به صورت صحیح ولی در عمل کار نمیکنه ! یعنی وقتی حتی وقتی دکمه دانلود و دیباگ رو میزنم تو دیباگ کار میکنه ولی وقتی از دیباگ خارج میشم و میکرو رو ریست میکنم - هیچ اتفاقی نمی افته !
      دوتان اگر کسی با IAR کار کرده و قلقش رو می دونه لطفا راهنمایی کنه!

دیدگاه

من با IAR یه کم کار کردم،اگه طوری تنظیمش کنین که خروجی هگز بگیرین با FlashMagic میتونین اونو برنامه ریزی کنین واگه سخت افزارتون مشکل نداشته باشه کار میکنه. کار زیادسختی نیست.

دیدگاه

باسلام
          دوست من
          من هم مشکل شمارو دارم برنامه به درستی کامپایل میشود و ارور نمی دهد
          میکرو هم وقتی پروگرام میشود انگار نه انگار.
          ---
          در مورد سوال شما icf این فایلی هست که به کامپا یلر می فهماند که مثلا مقدار فلش at91sam7s128
          چقدر هست و از چه ادرسی شروع میشود.
          ----
          من هنوز با مشکل شما مواجه هستم احتمال میدهم مشکل مربوط است به ویرایش کامپایلر سعی دارم ورژن های دیگر رو هم امتحان کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X