اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالاتی درمورد ربات های فوتبالیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوالاتی درمورد ربات های فوتبالیست

سلام خدمت دوستان گرامی برای من چندتا سوال پیش آمده ممنون می شم دوستان واساتید من را راهنمایی کنند @};- @};- @};- @};-
    1_ در ربات های فوتبالیست سایز کوچک با پردازش تصویر ربات ها کار می کنند در ربات های سایز های دیگر چی ؟ فکر کنم در این سایز به سرور وصل میشن ؟ درسته :read:
    2_در ربات های سایز کوچک از طریق یوزر کنترل می شوند یا این که خود از قبل برنامه ای دارند وطبق آن عمل می کنند :read:
    3_فکر کنم در ربات های بزرگتر کار پردازش تصویر در خود ربات انجام می شود وبه سروری وصل نمی شوند؟ درسته :read:
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    آموزش Modelsim

پاسخ : سوالاتی درمورد ربات های فوتبالیست

سلام،در مورد سوال 1 و3 تون،درست فرمودید در روبات های سایز کوچیک 4 دوربین در چهار گوشه ی زمین قرار دارد و پس از پردازش تصویر توسط سرور اطلاعات توپ در اختیار تیم ها قرار می گیرد(تیم ها پردازش تصویر نمی کنند) ولی در روبات های سایز متوسط بر روی هر روبات یک دوربین قرار دارد و وپردازش تصویر توسط برنامه ی نوشته شده توسط خود تیم انجام می گیرد...
    روبات های سایز کوچیک از قبل برنامشون نوشته شده است و طبق همون برنامه رفتار می کنند نه توسط یک اپراتور در بیرون از زمین...
    زیر پرچم سه رنگ/واسه پرچم سفید/مادرم دعا می کرد/پدرم می جنگید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X