اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اندروید روی آرم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اندروید روی آرم

کسی از دوستان روی ارم اندروید نصب کرده
    من یه ارم 11 گرفتم رو ویندوز و لینوکس رو تست کردم الان میخوام اندروید و ابنتو رو نصب کنم
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

پاسخ : اندروید روی آرم

ضعیف ترین گوشی اندروید از نظر سخت افزار که تا حالا من دیدم گوشی Sony Ericsson X8 هست که 280 مگ رم داره ارم 11 هم هست و رامش هم فکر میکنم 512 مگ باشه همچین ارم ی تو ایران هست؟

اصلا خود سیستم عامل رو از کجا می خواهین بیارین؟ من فریمور برای گوشی خاصی رو میتونم دان کنم ولی مهم اینکه چه طوری ازش استفاده کنیم

این مسخصات دقیق این گوشی
    http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2422&view=1&c=son y_ericsson_xperia_x8_e15__e15i_se_sha***a

این مشخصات چیپ ش

http://pdadb.net/index.php?m=cpu&id=...alcomm_msm7227

دیدگاه

اگه تصمیم دارین رو گوشی کار کنید
      Galaxy mini هم ارزونتره و هم ورژن 2.3 اندروید روش پورت شده، در صورتی که روی X8 آخرین پدیتش 2.1 بود!
      ;()((void (*)(void))0x0000))

دیدگاه

من یه ارم 11 گرفتم رو ویندوز و لینوکس رو تست کردم الان میخوام اندروید و ابنتو رو نصب کنم
        شما مشخصات ارم تون رو بگید شاید گوشی با این مشخصات بود و از فریم ور اون بشه استفاده کرد

دیدگاه

به این راحتی هم نیست که رام گوشی رو روی برد استفاده کنین. معمولا روی موبایل ها و بردهای آموزشی سورس موبوط به سیستم عامل آندروید رو که اوپن سورس هست برای بردشون ویرایش یا پورت میکنن و این پروسه کار زیادی هم میبره . مثلا برای آندروید ساندویچ بستنی یا همون آندروید 4 گوگل حدود یکی دو ماهه سورس هاش رو منتشر کرده ولی هنوز دو سه تا گوشی فریمور رسمی اون رو دریافت کردن.
          مدل بردتون چیه ؟ یه نگاهی به سایت سازنده بکنین . شاید فایل آماده رو گذاشته باشن .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidsport
            شما مشخصات ارم تون رو بگید شاید گوشی با این مشخصات بود و از فریم ور اون بشه استفاده کرد

درود
            من یه بورد ارم 11 دارم با چیپ 6410 سامسونگ
            با لینوکس و ویندوز ce 6 مشکل نداره الانم دارم با ce کار میکنم
            براش برنامه مینویسم
            همراه این بورد علاوه بر وین و لینوک اندروید 2.1 هم هست
            کرمم گرفته بر م یه سری هم به اندروید بزنم )

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

نصب اندروید یا ویندوز یا هر سیستم عامل دیگه ای روی این embedded pc ها نباید کار مشکلی باشه. معمولاً تو پکیج نرم افزاری که همراهشون میفروشن، یه ایمیج از این سیستم عامل ها هست که به سادگی میشه نصبش کرد. یعنی آزادی عمل شما در همین حد هست و نه بیشتر! ممکن سازنده ش تو سایتش به مرور ورژن های جدید تری هم برای دانلود و نصب بذاره، اما این که خودتون یه نسخه از اندروید رو بخواید براش پورت کنید، با فرض حرفه ای بودن شما، کار فوق العاده مشکل و زمان بری هست
              فکر می کنم کار باهاشون بیشتر جنبه نرم افزار داره تا الکترونیک یا سخت افزار. با دات نت مینویسید دیگه؟

دیدگاه

سلام
                برای نصب سیستم عامل روی آرم برای ما مبتدیها یکم بیشتر توضیح بدید
                گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

میشه راه اندازی این کاری رو که بلدید به ما هم یاد بدید(نصب ویندوز روی arm)

دیدگاه

برای نصب سیستم عامل اول باید شما یک ایمیج از سیستم عمل مورد نظر برای آرم و بردتون تهیه کنید که بسته به نوع ارم و بورد متفاوته
                    برای پورت کردن ایمیج روی بورد روشهای مختلفی هست
                    من از نرم افزار dnw استفاده میکنم که از طریق سریال و usb بورد رو پورت میکنه

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X