اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخانه های 99SE رو پاک کردم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتابخانه های 99SE رو پاک کردم

سلام

داشتم کتابخانه اضافه می کردم که کتابخانه های خودشو پاک کردم یعنی از لیست هر چقدر توی فایل های خودش گشتم پیدا نکردم چند تا بود که کامل نبود
    کتابخانه هاشو از کجاس ؟

پاسخ : کتابخانه های 99SE رو پاک کردم

با درود . . .
    به به!!!!!!!!
    بردار عرفان!!!
    میبینم 1001 ارساله شدی!!!!!!
    مبارکه

کتابخونه های 99 داخل قسمت library هستند و sch مال محیط شماتیک و pcb مال محیط طراحیش
    اگر کتابخونه مورد نظرت تو اینجا نباشه احتمالا یا اور رایتش کردی و یا بلای آسمانی بر سرش نازل کردی و از دستت فرار کرده :mrgreen:
    هم میتونی کتابخونه های حذف شده رو از جای دیگه ای بیاری و کپی کنی و هم اینکه پروتل رو ریپیر کنی(موقع نصب repair رو بزن)

موفق باشی کاربر کامل :biggrin:
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

اون سه پوشه ای که توی PCB هست مربوط به قسمت PCB تو محیط طراحی میشه. بطور پیشفرض هم بر روی ADVPCB (داخل پوشه جنریک فوت پرینت)هستش(از کتابخونه های موجود توی اون استفاده میشه.)

الان مشکل حل شده و یا هنوز برقراره؟ oo:
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

ویندوز عوض کردم مشکل حل شد :mrgreen:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X