اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای انتخاب و ساخت یک پروژه ساده با AVR برای پروژه پایانی دانشگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای انتخاب و ساخت یک پروژه ساده با AVR برای پروژه پایانی دانشگاه

سلام

رشته من سخت افزاره

از اساتید این سایت میخوام که در مورد انتخاب و ساخت یک پروژه ساده با AVR برای پروژه پایانی دانشگاه

من رو راهنمایی کنند.

چون من اولین بارم هست که یک پروژه عملی AVR درست می کنم ، خواهش میکنم پروژه ای به من معرفی

کنید که در عین سادگی، جالب و جذاب هم باشه

با تشکر
    با مذهب يا بدون آن، انسانهاي خوب کارهاي خوب انجام ميدهند و انسانهاي شرور، کارهاي بد. اما انسانهاي به ظاهر خوب براي توجيه کارهاي بد خود به مذهب نياز دارند.

پاسخ : راهنمایی برای انتخاب و ساخت یک پروژه ساده با AVR برای پروژه پایانی دانشگاه

سلام دوست عزیز همین سوال را چند روز پیش یکی از بچه های سخت افزار مطرح کرده بود بگردی پستش را پیدا می کنی
    به نظر من ،شما بیا روی ارتباط میکرو وکامپیوتر کار کن توسط نرم افزارهای #C و یا VB توسط ارتباط های سریال یا USB با میکرو ارتباط برقرار کن
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    آموزش Modelsim

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای انتخاب و ساخت یک پروژه ساده با AVR برای پروژه پایانی دانشگاه

سلام

avr & ethernet

دیدگاه

بالای همین انجمن avr برو به قسمت "پروژه ها و مقالات تکمیل شده AVR" کلی توش پروژه آماده با توضیح هست.
        انا لله و انا اليه الراجعون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X