اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید تلویزیون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید تلویزیون

با سلام خدمت همه دوستان

من میخاستم یک تلویزیون بخرم نمیدونم چی بخرم چی نخرم؟

LG یا سامسونگ؟

LCD یا پلاسما؟

در ضمن نمیخام هزینم بیشتر از یک میلیون تومان بشتر بشه.

با تشکر

پاسخ : خرید تلویزیون

من خودم سامسونگ گرفتم خوبه البته به سونی نمی رسه
    یکم بیشتر هزینه کن و LED بگیر ارزش داره

دیدگاه

منم میخوام تلویزیون بخرم
      دوستان کسی در مورد X.Vision یا پلاسما نظری نداره؟ تجربه؟
      در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
      گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

با سلام
        از نظر عمر و کیفیت قطعات:
        1-پاناسونیک
        2-سونی
        3-سامسونگ
        4-ال جی

دیدگاه

ولی من از دوستان شنیدم که کیفیت و ضمانت X.Vision قابل قبول هست و اگه شما دقت کنید قیمت بسیار خوبی هم نسبت به سایر برنده ها داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
            ولی من از دوستان شنیدم که کیفیت و ضمانت X.Vision قابل قبول هست و اگه شما دقت کنید قیمت بسیار خوبی هم نسبت به سایر برنده ها داره
            X.Vision = قیمت مناسب . خدمات رایگان بعد از فروش عالی . ساخت وطن . البته کمی بیریخت تر از رقبا ...
            - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
            ارتباط با من : ir02x6
            طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ir02x6
              X.Vision = قیمت مناسب . خدمات رایگان بعد از فروش عالی . ساخت وطن . البته کمی بیریخت تر از رقبا ...
              بله ظاهر زیاد خوبی نداره ولی قابل تحمله!
              کیفیت چطور؟ میشه برای خونه گرفت و چند سالی استفاده کرد؟

دیدگاه

هرچی می خرید سمت ال جی نرید .یا بهتره بگم من اصلا تجربه خوبی ازش ندارم 2تا داشتیم هر جفتش کنترلهاش ضعیف و خراب شد یکیش هم که اول خریدمlcdبود و از اول کنترلش تا 1متری جواب میداد دومی هم یک روز در میون صداش قطع میشد باید ریست می کردیم و.......

سونی به نظر من فقط پول برند می گیره

من بخواهم بخرم از مدلهای سامسونگ یکی انتخاب می کنم
                کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                  بله ظاهر زیاد خوبی نداره ولی قابل تحمله!
                  کیفیت چطور؟ میشه برای خونه گرفت و چند سالی استفاده کرد؟
                  بله ، چون خدمات رایگان تعمیر داره خیالتون راحت ...
                  [s]اگر اشتباه نکنم پنلشون هم ساخت ژاپنه[/s]
                  - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                  ارتباط با من : ir02x6
                  طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

تنها شما نیستید که از ضعف کنترل ها lg ناراحتید. اکثر دوستان در اسیت دیجی کالا هم از این بابت ناراضی بودند.
                    بله من موافقم سونی خیلی واسه مارک رو جنساش میکشه و گاها با پول یه سونی حتی میشه دوتا جنس از یه مارک دیگه با همون کیفیت خرید

دیدگاه

کاراموزی دوره کاردانی من تو نمایندگی مشترک سامسونگ و سونی و ال جی بود.

از همه مارک ها برای تعمیر میومد ولی سامسونگ خرابی هاش جزئی بود و با کمترین هزینه درست میشد.

ال جی و سونی و اکس ویژن خرابی برد پاورش زیاد بود که توی 99 درصد برد پاور تعویض میشد و هزینش بالای 400 بود.

خرابی پاناسونیک هم بیشتر توی قسمت av سوئیچ بود که با 100 تا 200 تومن درست میشد.

نوشته اصلی توسط ir02x6
                      بله ، چون خدمات رایگان تعمیر داره خیالتون راحت ...
                      [s]اگر اشتباه نکنم پنلشون هم ساخت ژاپنه[/s]
                      خدمات رایگان =)) =)) =)) =)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-" :-" :-"
                      تلویزیونی که گاراتنتی مادیران داشت رو هم با هزینه بالای 200تومن تعمیر میکردیم. (مادیران برترین و معتبرترین گارانتی ایرانه)
                      دلتون رو به گارانتی خوش نکنید.
                      درضمن توی دنیا فقط کارخونه ال جی وسامسونگ اون هم توی کارخونه های های کره جنوبی تجهیزات تولید پنل دارن. فیلیپس هم جزئشونه.

من تلویزیون های سونی و پاناسونیک و پارس و ایکس ویژن رو با چشم های خودم دیدم که پنلش الجی بود.

فقط فیلیپس هست که خودش برای خودش پنل میبینه.

دیدگاه

دوستان میشه نظرتون رو درمورد این تلویزیون بگید
                        http://www.digikala.com/Product/DKP-49032/LG-50PB56000-GI-TV/%D8%AA%D9%84%D9%88%D9%8A%D8%B2%D9%8A%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D8%AC%D9%8A-50PB56000-GI

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                          http://www.digikala.com/Product/DKP-49032/LG-50PB56000-GI-TV/%D8%AA%D9%84%D9%88%D9%8A%D8%B2%D9%8A%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D8%AC%D9%8A-50PB56000-GI
                          افتضاحه

نه پورت های کافی داره نه اسمارت تی وی داره و نه وای فای یا دانگلش . فرمت هایی هم که پشتیبانی میکنه کمه . اس پی دی آی اف هم نداره . قابش بزرگه . سیستم رنگش هم ضعیفه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                            ما اینقدر گفتیم از فکر ال جی بیا بیرون شما صاف رفتی ال جی انتخاب کردید ؟

کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                            ولتر

دیدگاه

طبق تجربه اندک من : سامسونگ بگیرید LED باشه بهتره اما میگن کیفیت رنگ پلاسما بهتره. اگه اسمارت میگیرید اسمارت باحال بگیرید که بشه سایت باز کرد فیلم نگاه کرد نه اینکه فقط چنتا سایت پیشفرض تلویزیون رو بشه فقط نگاه کرد مثل پارات.
                              سامسونگ جوابشو پیش من پس داده ماشالله 5 ساله مثل مرد داره کار میکنه. :smile:
                              اگه هم مودم WiDi هم بگیرید کنار LED بذارید خیلی خفن میشه :twisted: :smile:

رفتم نگاه کردم تاحالا 6516 ساعت کار کرده
                              "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
                              ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
                              ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
                              پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X