اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت تولبار جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت تولبار جدید

با سلام به همه بچه های سایت
    آقا ما برای وب سایت یه تولبار ساختیم و بعد خواستیم از بچه ها هر کسی نصب می کنه مشکلاتش رو بگه تا بتونیم اونارو رفع کنیم ولی مثل اینکه هیچ کسی اصلا در این مورد همکاری نکرد حتی مسئول بخش تولبار سایت ...
    بچه ها دمه همتون گرم ولی خدایی کم لطفی کردید
    یا علی

پاسخ : با سلام و گلایه

سلام مهدی جان خوبی؟
    حق کاملا با شماست !!!! متاسفانه این چند روزه مشکلات سال تحصیلی جدید از یک طرف و چند مشکل دیگه (مثل تغییر سرور سایت و ایجاد امکان پرداخت آملاین برای فروشگاه) خیلی وقتمون رو گرفته و نتونستیم به این مورد جواب مناسبی بدیم.
    حدودا یک هفته پیش با فرشاد در این باره کامل صحبت شد و قرار شد باهاتون هماهنگ شیم ولی ..... :redface:
    نظراتی برای بهتر شدن تولبار هست که حتما بهتون میگیم ... اگر مناسب میدونین من عنوان این تاپیک رو عوض کنم تا همینجا درباره ساخت بهتر تولبار جدید بحث کنیم چون تاپیک قبلی برای بحث نبود ولی اینجا میتونیم این کار وانجام بدیم.

متشکرم

دیدگاه

سلام مجدد
      آقا هرجور نظر شماست بروی چشم ما فقط گوش می دیم ولی این رو می خواستم بگم که چرا بقیه دوستان نظری نمیدن
      یا علی

دیدگاه

دوست عزیز ، ممنون از وقتی که میزارین .
        اول از همه باید یه نکته ای گفته بشه اونم اینه که تولبار مسئولی نداره !
        مسئله دوم ساخت تولباره ! ببین دوست عزیز ،آ‌ این تولبار eca و معنیش اینه که کلا امکاناتی برای رفاه کار کاربران این انجمن داشته باشه ! دیگه مثلا پاک کردن کش مرورگر یا چیزای مثل اون وقتی تو خود مرورگر هست ، لازم نیست که همشون رو بزارین تو تولبار !
        به نظر من فقط 1 چیز خیلی به درد بخور بود که قبلا هم فعال نشده بود ! همون rss که تو خود تولبار هست ! اگر اون باشه خوب میشه !
        موتور جستجو هم لازم نیست که خیلی زیاد باشن ! فقط موتورجستجوهایی که فارسی رو ساپورت می کنن و معروفند ! مثل یاهو و گوگل و چند تای دیگه ! و در ضمن همشون هم توی انجمن رو جستجو کنند ! الان بوسیله همین تولبار میشه که توی وبسایت اونم با موتور جستجوی گوگل جستجو کرد ! حالا چند تا موتور جستجوی دیگه هم اضافه بشه بد نیست !
        در مورد پدیت هم بگم که همین تولبار هم داره ! ولی به صورت مدت دار و بعد چند روز خودش به صورت اتوماتیک نیگا می کنه که ببینه پدیت داره یا نه ! که اگر داشته باشه پدیت می کنه خودشو !
        کلا اینو بگم ، باید ببینیم که چه امکاناتی به درد می خوره که کار رو راحتتر می کنه ، اونارو بزاریم !

دیدگاه

به نظر من هم اضافه کردن همه امکانات زیاد جالب نیست .... یعنی اگر خیلی شلوغ بشه خوش آیند نمیشه
          من با نمایش RSS و اضافه کردن 2-3 تا موور جستجو دیگه + سیستم بلاک پاپ پ موافقم.

میشه یکی لیست کنه چه امکاناتی ممکن هست باشه؟

دیدگاه

پاسخ : ساخت تولبار جدید

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
            به نظر من هم اضافه کردن همه امکانات زیاد جالب نیست .... یعنی اگر خیلی شلوغ بشه خوش آیند نمیشه
            من با نمایش RSS و اضافه کردن 2-3 تا موور جستجو دیگه + سیستم بلاک پاپ پ موافقم.

میشه یکی لیست کنه چه امکاناتی ممکن هست باشه؟
            منم یادم رفت بگم ! سیستم بلاک پاپ هم مفیده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Farshad

منم یادم رفت بگم ! سیستم بلاک پاپ هم مفیده
              سلام
              آقا هرچی یه تولبار امکاناتش بیشتر باشه = افزایش کاربران آن
              در ضمن این تولبار به اسم این سایت درست شده و طوری هم ساختمش که هر کسی در هر رشته ای بتونه ازش بهترین استفاده رو بکنه و در ضمن این امکانات نه تنها الکی نیستند بلکه خودش باعث افزایش کاربرای آن می شه و یه تبلیغ خوب برای وب سایت ماست..(ما است=شما است)حالا هم شما می تونید نظرات خودتون رو بگین تا ببینیم چکار باید بکنیم در مورد انتخاب یه مسئول منم موافقم و می خوام حتما یه مسئولی انتخاب بشه من هم هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم ...
              یا علی فعلا
              منتظر نظرات دوستان هستم

دیدگاه

اولن که سایت مال ما نیست و مال همست
                ثانیا من نظر خودم رو گفتم ... ببینین به نظر شما گوگل نمی تونه تولباری بسازه که همه چی داشته باشه؟ پس چرا نمیسازه؟ من میگم امکانات خوبه ولی اگر خیلی زیادش بکنیم فقط حوصله کسی که داره استفاده میکنه رو سر میبره ! درست امکانات زیاد خوبه ولی به اندازش (مثلا ذخیره صفحه به نظرم اضاقی میاد! ) .
                شما الان تولبار موجود رو دیدین(حتما دیدین) به نظرم اگر رو همون بیس چند مورد رو تغییر بدیم خوب میشه برای مثال :
                -صندوق پستی و بخش دانلود بیان تو منوی کشویی زیر وب سایت برق و الکترونیک قرار بگیرن
                -اولین گزینه نوشته بشه : وب سایت برق و الکترونیک ECA و آرم سایت براش گذاشته بشه
                - علامت بخش فروشگاه عوض بشه
                -موتور سرچ یاهو و گوگل اضافه بشه هم تو خودشون بشه سرچ کرد هم تو سایت
                - RSS خیلی جالب بود ولی برا من کار نکرد اگر بشه خیلی خوبه
                - popup bluck
                -اون قسمت پدیت و غیر فعال کردن و .... هم خیلی خوبن الان هم موجود هستن ولی خوب اضافه کردن به بوک مارک و امکانات مرورگر هم خوبن میشه اضافه کرد

اینا به نظرم رسیدن ولی گفتم که من این تغییرات رو بر روی تولبار فعلی میگم نه اونچیزی که شما ساختی (البته از مال شما برداشت کردم )

دیدگاه

به کجا رسید کار ؟ :rolleyes:

دیدگاه

با سلام و تشکر آقا این پاپ پ ها رو حذف کنید لطفا خیلی مزاحمه. البته امیدوارم به زودی کلا جلوش گرفته بشه و تو هیچ بروزری دیگه اجرا نشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aed
                      با سلام و تشکر آقا این پاپ پ ها رو حذف کنید لطفا خیلی مزاحمه. البته امیدوارم به زودی کلا جلوش گرفته بشه و تو هیچ بروزری دیگه اجرا نشه
                      eca که پاپ پ نداره :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.
                        eca که پاپ پ نداره :agree:
                        منظورم این صفحات تبلیغاتیه که وقتی روی صفحه سایت کلیک می کنیم، توسط مرورگر اجرا و مینیمایز میشه. پاپ پ نیستند ولی به پاپ پ معروف هستند. بیشتر فروشگاه های اینترنتی از این روش برای تبلیغ استفاده می کنند و 99 درصد سایت های با رتبه بالا در گوگل، پاپ پ ها را روی سایتشان قرار می دهند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aed
                          منظورم این صفحات تبلیغاتیه که وقتی روی صفحه سایت کلیک می کنیم، توسط مرورگر اجرا و مینیمایز میشه. پاپ پ نیستند ولی به پاپ پ معروف هستند. بیشتر فروشگاه های اینترنتی از این روش برای تبلیغ استفاده می کنند و 99 درصد سایت های با رتبه بالا در گوگل، پاپ پ ها را روی سایتشان قرار می دهند
                          سایت و انجمن و فروشگاه فاقد هرگونه پاپ پ هست

در ضمن ترافیک کاربر انجمن اونقدر زیاده که نیازی نیست که با این روش ها بازدید رو بالا ببرن

تنها تبلیغات هم فقط در قسمت بالا و سمت چپ انجمن هست که از نظر من کاربردی هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X