اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل کننده 12 به 220

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل کننده 12 به 220

سلام دوستان. می خواستم بدونم که اگه من یه ولتاژ 12 و 90 آمپر رو به یک تبدیل کننده جریان 12 به 220 ولت وصل کنم آیا خروجی اون که 220 ولته جریان ورودی که 80 آمپربود تغییری می کنه یا نه یعنی مثلا کاهش پیدا می کنه یا نه و اگه مدار یکیشون رو دارید که کارش خ.به رو بزارید

پاسخ : تبدیل کننده 12 به 220

نوشته اصلی توسط steelylove
    سلام دوستان. می خواستم بدونم که اگه من یه ولتاژ 12 و 90 آمپر رو به یک تبدیل کننده جریان 12 به 220 ولت وصل کنم آیا خروجی اون که 220 ولته جریان ورودی که 80 آمپربود تغییری می کنه یا نه یعنی مثلا کاهش پیدا می کنه یا نه و اگه مدار یکیشون رو دارید که کارش خ.به رو بزارید
    سلام دوست عزیز ... تو مدار های تبدیل ولتاژ شما باید دقت کنی که توان تقریبا ثابته و از فرمول p=vi بدست میاد ... شما 12 ولت 90 آمپر داری که با توجه به ثابت بودن توان میشه 220 ولت با 4.9 آمپر
    ندونستن كه عيب نيست ... اون نپرسيدنه كه عيب داره
    چي گفتماااا !! oo:

دیدگاه

با سلام : با این مشخصات شما نیاز به یه اینورتر 1000 وات دارید نمیخواد بسازید چون اصلا به صرفه نیست البته برای تجربه در این گونه مدارا میشه در توان های کمتر یه مدار بسازید

جدیدا در بازار اینورتر هایی اومده و چون با فرکانس بالا کار میکنه و ترانس از هسته فریت هست حجم و وزنش خیلی کمه فکر کنم 45 هزار تومن باشه

ولی اگر بخواید از هسته آهنی استفاده کنی فکر کنم فقط ترانسش 200 هزار تومن بشه
      --------------------------- --------------------------

دیدگاه

سلام به دوستان.ممنونم که جواب دادید ولی من یه اینورتر می خوام که بتونه جریان 90 و 12ولت دینام ماشین رو با همون جریان 90 آمپر و 220 ولت خروجی بده .حالا اگه بشتر یا کمی کمتر شد عیبی نداره .ترجیحا توان خروجی بالا باشه تا بتونه لباس شوییو ... روشن کنه اگه میشه توضیح بدید.

دیدگاه

خوب شما چیز غیر ممکن میخواهید دیگه!
          حالا مگه لباس شوییتون چند وات هست!!!!؟؟؟

دیدگاه

سلام
            اگه ورودی ات یه باطری می بود . این کار ممکن بود ( که البته بازه ی زمانی محدود میشد .)
            Feel free to contact me , if you have any problem

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X