اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ساخت منبع تقذیه سوئیچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ساخت منبع تقذیه سوئیچینگ

سلام دوستان و دایی ها
    من میخوام واسه پروژه پایان ترمم یک منبع تغذیه سوئیچینگ 22ولت ، 8 آمپر طراحی کنم .قراره جریان بازوی متحرک یک روبات روتامین کنه. سرچ کردم چیزه خاصی دستگیرم نشد. لطف کنید کمک کنید درضمن من تاحالا سوئیچینگ طراحی نکردم.مدار کامل میخوام.مرسی. :bye
    اگه جای تاپیک هم اشتب نوشتم هم معذرت میخوام.

پاسخ : کمک برای ساخت منبع تقذیه سوئیچینگ

نوشته اصلی توسط MelodyOfMinds
    سلام دوستان و دایی ها
    من میخوام واسه پروژه پایان ترمم یک منبع تغذیه سوئیچینگ 22ولت ، 8 آمپر طراحی کنم .قراره جریان بازوی متحرک یک روبات روتامین کنه. سرچ کردم چیزه خاصی دستگیرم نشد. لطف کنید کمک کنید درضمن من تاحالا سوئیچینگ طراحی نکردم.مدار کامل میخوام.مرسی. :bye
    سلام دوست عزیز یک پیشنهاد دارم. اگه مدار گیر نیاوردی آداپتور بیشتر لپ تاپ ها تقریبا توی همین مایه هاست حدود 19 ولت 4 آمپر .فقط کافیه از مدارش کپی بزنی ماسفتشو دوبرابر کنی ترانسش هم دوبرابر. نقشه هم که باتوجه به مدلش توی اینترنت گیر میاد یا فوقش خودت ردیف میکنی.به همین سادگی

دیدگاه

پاسخ : کمک برای ساخت منبع تقذیه سوئیچینگ

نوشته اصلی توسط MelodyOfMinds
      سلام دوستان و دایی ها
      سلام دوس عزیز با آی سی های سری top که هم اینجا موجود هستن میتونی بسازی تاپیک منبع سوئیچنگ با نرم افزار PI رو بخون و بساز و مشکلاتت رو هم همونجا مطرح کن یکی از کاربراد حرفه ای سایت به آی دی علم فردا چیزی شبیه به اینی که میخوای رو ساخته و میتونه کمکهای خوبی بهت بکنه.موفق باشی.
      ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X