اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولید برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تولید برق

سلام به اساتید محترم. من یه دینام یا ژنراتور میخوام که برق220 تولید کنه و جریان و توانش بالا باشه ترجیحا کوچیک باشه در حد یک دینام خودرو یا کمی بزرگتر و قیمتش هم مناسب باشه .می تونم تا سرعت 1200دور در دقیقه سرعتش رو بالا ببرم لطفا بگید کدوم بهتره دینام یا ژنراتور بعد نام و قیمت و محلشو بگید اگه میشه یه عکس از اون بزارید .ببخشید اگه زیاد شد

پاسخ : تولید برق

دوست عزیز شما بهتره برید یه موتور برق کوچیک بگیری هم هزینه کمتری داره هم دیگه دردسر نیروی محرک و... رو نداری.
    راه اندازی یه ژنراتور کار سادهای هم نیست...
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

پاسخ : تولید برق

توان بالا یعنی حدودا چقدر؟
      مصرف کننده چیه؟
      ژنراتور رو با چی میخوایین بچرخونید؟ دور موتور رو میتونید کنترل کنید؟
      کلا هدفتون از این کار چیه؟

در حالت کلی 2 نوع ژنراتور یا مولد داریم: مولد جریان مستقیم -مولد جریان متناوب
      دینام جریان مستقیم تولید میکنه ولی فکر کنم منظور شما 220 ولت متناوب باشه که برای این کار بهتره از آلترناتور استفاده کنید
      اگر مصرف کننده به فرکانس حساس باشه مجبورید بسته به ساختمان آلترناتور دور موتور رو حتما ثابت کنید
      اگه به فرکانس حساس نباشه میشه با تغییر جریان ورودی به َآلترناتور و دور موتور، ولتاژ خروجی رو ثابت نگه داشت

یکی 2 سال پیش از چند جا قیمت کردم آلترناتور های 500 تا 3 کیلو واتی حدودا از 120 تومن (دست دوم) تا چند میلیون قیمت داشتن .. اکثرا 1000 وات بودن و قیمتشون بین 150 تا 250 متغییر بود
      در صورتی که مصرف کننده تون حساس باشه برای راه اندازی ژنراتور، باید تخصص کافی داشته باشید
      زندگی پر ز وجود است ولی ..
      ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X