اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیاده سازی یک RTOS روی FPGA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیاده سازی یک RTOS روی FPGA

من میخوام پیاده سازی یک سیستم عامل بلادرنگ روی FPGA را انجام بدم . لطفا کمک و راهنماییم کنید که از کجا باید شروع کنم.

پاسخ : پیاده سازی یک RTOS روی FPGA

پلتفرم چیه؟
    FPGA چه کمپانی؟
    اول باید یک پردازنده در FPGA پیاده کنی. سیستم عامل میشه مرحله بعد. اون موقع باید از بین سیستم عامل های موجود مثل FreeRTOS یا uC/OS II یا Salvo یا ThreadX یا .... یکی شو انتخاب کنی و باهاش سرو کله بزنی.

دیدگاه

پکیج FreeRTOS رو دانلود کن-داخل Demo برای تقریبا هر نو پرسسور مثال داره-برای NiosII و Microblaze رو خودم دیدم
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

من از FPGA استفاده می کنم که پردازنده چند هسته ای داره.حالا می خوام بدونم برای پیاده سازی سیستم عامل بلادرنگ به صورت سخت افزاری چیکار باید بکنم؟
        لطفا راهنماییم کنید

دیدگاه

به صورت سخت افزاری فقط باید پردازنده ها و ادوات جانبی اون رو در XPS بسازین و داخل FPGA بریزین.
          بقیه کارهای مربوط به سیستم عامل، نرم افزاریه و باید در SDK انجام بدین.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط neopisha
            به صورت سخت افزاری فقط باید پردازنده ها و ادوات جانبی اون رو در XPS بسازین و داخل FPGA بریزین.
            بقیه کارهای مربوط به سیستم عامل، نرم افزاریه و باید در SDK انجام بدین.
            باسلام
            کمی بیشتر توضیح بدهید
            علاقه مندم که بیشتر بدانم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X