اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش الکترونیک به کودکان بی کتاب .... :)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش الکترونیک به کودکان بی کتاب .... :)

سلام .... امروز داشتم دنبال اطلاعات در مورد آموزش الکترونیک به کودکان می گشتم که تصادفا به این صفحه رسیدم ... با توجه به بحث های مطرح شده ، گفتم شاید بتونید در رابطه با کاری که من می خوام انجام بدم کمکمون کنید .....
    ما تو یه مکانی به اسم خانه علم ، به بچه های بد سرپرست و بی سرپرست درس میدیم .... اکثرا مدرسه نمیرن یا اگه میرن کسی نیست که تو درساشون کمک کنه .... ما میریم که کمکشون کنیم که به یه جایی برسن ...
    روزای شنبه تا 4شنبه که درس معمولی مدرسه رو می خونن ... البته از ساعت 2 تا 5 .... و روزهای 5شنبه کلاس های فوق برنامه داریم که حالا این کلاسا هر چی می تونه باشه ... یعنی هرچی که در حد توان ما باشه که برگزار کنیم یا یه معلم پیدا کنیم که برای آموزش بیاد ..... مثل نقاشی ، کاردستی ، تئاتر ، موسیقی ....
    حالا یه برنامه جدید که من تو ذهنم دارم آموزش الکترونیک .... اونم به صورت کاربردی ... چون چند تا از بچه ها مون هستن که با اجبار خانواده باید برن کارگری .... یکیشون و که من خوب می شناسم تو باتری سازی کار می کنه ... دقیقا نمی دونم چی کار اما می بینم که دستاش هیچ شباهتی به دست یه بچه نداره .... کاملا داغون شده ... :(
    برای همین به فکر افتادم برای اونا آموزش الکترونیک بذاریم تا شاید بتونن یه جای مناسب تر کار کنن و چیزی یاد بگیرن که به درد آیندشون هم بخوره .... )
    اگر بتونید به ما کمک کنید یه دنیا ممنونتون میشیم .... )
    لطفا اگر مایل به همکاری هستید به من میل بزنید .... امکان داره دیگه نتونم بیام اینجا ..
    parastoo.khanjani@gmail.com
    parastoo.khanjani99@yahoo.com
    به هرکدوم که راحت تر بودید بفرستید ...
    اینم آدرس وبلاگ خانه علم ماست ... حتما یه سر بهش بزنید و پست های قدیمی تر و هم ببینید ...
    http://kudakan-e-biketab.blogfa.com/

پاسخ : آموزش الکترونیک به کودکان بی کتاب ....

راستی یه مطلب دیگه ... اگرم جایی و سراغ داشتید که بتونیم بچه ها رو برای کار بفرستیم .... حتما معرفی کنید ....
    به عنوان وردست ... یه کار فنی که به درد آیندشون بخوره ..... )
    ممنون ....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X