اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتقاد : رعایت دسته بندی مطالب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوستان عزیز سلام .
    دوستان عزیز خواهش میکنم دسته بندی مطالب رو رعایت کنید .
    لینک فایل ها رو در هر جایی قرار ندید .
    اگه کسی در قسمت اطلاعیه های سایت تقاضای دانلود یک نرم افزار رو کرد خواهش میکنم در پاسخش شما هم اشتباه طرف رو تکرار نکنید و لینک رو همونجا قرار بدید ، بلکه لینک رو در قسمت دانلود نرم افزار های تخصصی قرار بدید ، بعد در پاسخ به طرف آدرس محلی که لینک قرار داره رو بگید (آ‌مثلا بگید در بخش دانلود نرم افزار های تخصصی و به نام ... ) تا هم دسته بندی مطالب حفظ بشه و هم اینکه شما با این کار دارید به طرف یاد میدید که اون هم این قانون رو رعایت کنه .
    خواهش می کنم به دسته بندی که در حال حاضر در سایت هست احترام بذارید .
    مثلا تمام مقالات آموزشی که به زبان فارسی هست رو در بخش دانلود مقالات آموزشی ( به زبان فارسی) قرار بدید . بعد در بخش مربوطه یه پست قرار بدید که من یه مقاله آموزشی در فلان قسمت قرار دادم .
    از دوستان و مدیران محترم خواهش میکنم هر کسی در اولین لحظه ای که این پست رو میخونه تمام پست هایی که در جای خودش قرار نداره رو خودش جابه جا کنه . اگه برای این کار به کمک بنده احتیاج داشتید یه PM بدید .
    در آخر بازم می گم دوستان اگه بنا باشه این سایت بشه مرجع اگه با همین روند کنونی پیش بریم تا چند ماه دیگه اینقدر مطالب بهم ریخته میشه که دیگه هیچ چیز رو نمیشه پیدا کرد .
    با تشکر .
    موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

محمد جان فکر میکنم از دست من ناراحت شدی من به فرمایش شما توی قسمت پروژه های برنامه نویسی با کنترل کننده ها تمام برنامه هام گذاشتم هر کجا من اشتباه کردم شما می تونید اون پست پاک کنید بازم معذرت می خوام حق با شماست گذشت از بزرگان است
    فهبني صبرت علی عذابک فکیف اصبرعلی فراقک
    گیرم که برعذاب توصبر کنم ،چگونه بر جدایی ات شکیبایی ورزم

دیدگاه

سلام . خوبی هادی جان ؟
      نه آقا بحث من شخص خاصی نیست . اول از همه به خودم میگم بعد به بقیه دوستان .
      اگه این قوانین رو رعایت نکنیم 2 ماه دیگه عذا خواهیم گرفت که چرا اینقدر سایت بهم ریخته شده .
      موفق باشید .
      شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
      هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
      چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

کاملا حق باشماست یکی از موضوع هایی که باید در موردش بحث بشه
        فهبني صبرت علی عذابک فکیف اصبرعلی فراقک
        گیرم که برعذاب توصبر کنم ،چگونه بر جدایی ات شکیبایی ورزم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X