اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چاپ pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چاپ pcb

نظرتون درمورد این چیه؟
    :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

«هيچ وقت با يه آدم احمق دهن به دهن نشو. چون كساني كه از بيرون نظارهآ‌گر اين دعوا هستند، احمقآ‌تر از اوني هستند كه بتونن تشخيص بدن حق با توئه يا اون.»

پاسخ : چاپ pcb

منظورم کیفیتشه
    :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
    «هيچ وقت با يه آدم احمق دهن به دهن نشو. چون كساني كه از بيرون نظارهآ‌گر اين دعوا هستند، احمقآ‌تر از اوني هستند كه بتونن تشخيص بدن حق با توئه يا اون.»

دیدگاه

سلام
      قطر track هات چقدر هست ؟ فکرکنم یکم توی اسید کاری بعضی از اون ها خراب بشه . مخصوصا اون 2تا track پایین pcb .
      مستقیم روی فلز پرینت گرفتی؟
      تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
      دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
      مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
      حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
        سلام
        قطر track هات چقدر هست ؟ فکرکنم یکم توی اسید کاری بعضی از اون ها خراب بشه . مخصوصا اون 2تا track پایین pcb .
        مستقیم روی فلز پرینت گرفتی؟
        سلام دوست من

خیلی باریکه ولی چاپ خیلی ضخیمه به طوری که با ناخن اضلا پاک نمیشه :NO:و به زور باسم ظرف شویی پاک میشه نه با اتو وکاغذ گلاسه ردیفش کردم :nice: :nice:

نظرت چیه؟؟؟
        باور کن این اولین باریه که تو عمرمpcbدرست میکنم :wow: یعنی تا حالا یکی درست کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid9100
          سلام دوست من

خیلی باریکه ولی چاپ خیلی ضخیمه به طوری که با ناخن اضلا پاک نمیشه :NO:و به زور باسم ظرف شویی پاک میشه نه با اتو وکاغذ گلاسه ردیفش کردم :nice: :nice:

نظرت چیه؟؟؟
          باور کن این اولین باریه که تو عمرمpcbدرست میکنم :wow: یعنی تا حالا یکی درست کردم
          اگه این قدر قطرش هست که پس احتمالا مشکلی نداری.
          منم برد هام رو با لمینت می زنم . خیلی کیف میده چون برای کار باهاش دقیقا باید مثل عکاسی های قدیم بری توی تاریک خونه و خیلی بردهاش قشنگ در میاد . اگه عکس اولین PCB ای رو که با لمینت زدم گیر آوردم برات می زارم.
          تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
          دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
          مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
          حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

سلام دوستان
            اینم تکمیل پروژه

دیدگاه

مهندس جان خدا قوت اما پیشنهاد میکنم دفعه ی دیگه پدهاتون رو متناسب با شیوه ی سوراخکاری و امکاناتتون تنظیم(قویتر) کنید تا در حین پروسه اینجوری از بین نره همونجوری که تو عکس پیداست اغلب پدهای سمت چپ آی سی فاقد مس برای لحیم کاریست...موفق باشید
              زکات علم،نشر و پخش آن است.
              {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X