اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرا آلتیوم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا آلتیوم؟

چه ویژگی منحصر به فردی نسبت به بقیه ی نرم افزار ها داره این آلتیوم که همه پیشنهادش میکنن؟ فقط بخاطر کتابخونه اش؟

پاسخ : چرا آلتیوم؟

فرض کنید با یه نرم افزار دیگه ای pcb رو کشیدید ! حالا ای تلاشتون به چه دری میخوره !؟! چون تا به altium تبدیل نشه که ، کسی چاپ نمیکنش :rolleyes:
    تو بازار با altium کار میکنند
    و کتابخونش که کامل هست ، اگر هم چیزیو پیدا نمیکنید ،80 درصد اشکال از شماست :twisted: :twisted:
    کار کردن باهاش هم خیلی خوبه ، انگار پشت ماکسیما نشستید :nice:

دیدگاه

پاسخ : چرا آلتیوم؟

درود بر شما

نرم افزارهای زیادی توی دنیا برای طراحی مدارچاپی وجود داره، مثل مدل های مختلف ماشین که در دنیا وجود داره
      برای مثال شما نمیتونید همزمان سوار دوتا ماشین بشید!
      یا برای هر کاری که دارید یک ماشین بخرید!
      پس دلایلی هست که برای مثال از آلتیوم (پروتل) در ایران بیشتر استفاده میشه، میتونست به جای اون از easy pc یا orcad یا نرم افزارهای قوی دیگری که موجود است، استفاده بشود
      شاید یکی از دلایل اینه که قدیم ها قفل و crack نداشته و از طرفی پیشرفت خوبی هم در ارتقا داشته و با نیاز طراح جلو اومده
      وقتی هم که عمومی شد، خوب همه پیشنهادش می کنند

من هم بیش از دوازده ساله هم باهاش طراحی می کنم و هم تدریس میکنم، بدی ازش ندیدم
      البته امکان داره در طراحی بعضی از سیستمهای خاص یا . . . نرم افزار دیگه ای حرف اول را بزنه!!

مهم اینه که شما میخواهید چه کاری انجام بدهید و تا چه حدی از مهارت و توانایی در کار دست پیدا کنید؟
      شاد و تندرست باشيد
      دوستدارتان
      مهدی حریری

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X