اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دو رو پرینت گرفتن با پرینتر Canon یک رو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دو رو پرینت گرفتن با پرینتر Canon یک رو

آقایون سلام
    من می خوام با پرینتر یه رو Canon یک فایل 200 صفحه ای رو پشت رو پرینت بگیریم.
    توی اینترنت سرچ کردم گفتن اول به صورت زوج کامل پرینت بگیریم و بعدش کاغدهای پرینت گرفته رو بزارم توی پرینتر و حالا صفحات فرد رو پرینت بگیرم
    مشکل من اینجاست که وقتی برگه ها رو پشت رو می کنم صفحات فرد ابتدایی روی صفحات زوج آخری پرینت می شن
    یعنی انگار باید دونه به دونه عکس کنم و باز بزارم توی پرنتر پرینت کنم
    راهی هست برای این مشکل؟
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

پاسخ : دو رو پرینت گرفتن با پرینتر Canon یک رو

یک گزینه ای وجود داره به نام reverse pages کارش همینه از آخر به اول پرینت می گیره اما دقت کن اگر صفحه آخر پشتش باید سفید باشه از صفحه بعد کاغذها را تو پرینتر قرار بده
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

آقا همین کارم کردم اما برگه ها پشت رو شدن اما برگه ها انگاری عکس همدیگر هستن یعنی اگر صفحه اول رو بخونیم و بریم صفحه دوم حالا باید صفحات رو 180 بچرخونیم
      روش درست کارش رو از اول بهم می گین؟
      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط baby_1
        آقا همین کارم کردم اما برگه ها پشت رو شدن اما برگه ها انگاری عکس همدیگر هستن یعنی اگر صفحه اول رو بخونیم و بریم صفحه دوم حالا باید صفحات رو 180 بچرخونیم
        روش درست کارش رو از اول بهم می گین؟
        شما مراحل را درست رفتید فقط کاغذها را سرو ته تو پرینتر گذاشتید برا همین برعکس چاپ کرده .اکثر پرینترها از سر چاپ می کنند پس شما قسمت سر نوشته ها را باید داخل پرینتر قرار دهید .کلا چندتا کاغذ که چاپ کتید دستتون میاد
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X