اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل چشمی گیرنده به کیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل چشمی گیرنده به کیپد

با سلام
    از دوستان کسی میتونه اطلاعاتی یا مداری به من بده که بشه چشمی گیرنده رو به کیپد وصل کرد
    منظورم اینه که به جای استفاده از کنترل دستگاه یه کیپد روی دستگاه سوار کرد که کار کنترل رو بکنه
    با تشکر

پاسخ : تبدیل چشمی گیرنده به کیپد

همه فقط یه چیزی میخوان و اصلا معلوم نیست چی میخوان

دسگاه چیه کیپد چیه گیرنده چیه کنترل چیه چی به چیه راضی نداری سوالتو درست تایپ کنی ؟

تایپ کردی ،اول خودتو بذار جای کس دیگه خودت بخون

دیدگاه

اوکی
      شما یک دستگاه دی وی دی رو فرض کن
      شما با استفاده از کنترل دستور میدید که چه کاری انجام بشه که از طریق چشمی کنترل با چشمی دستگاه ارتباط بر قرار میشه
      من میخوام این چشمی حذف بشه و از طریق یه صحفه کلید که با سیم به دستگاه وصل میشه دستور بده
      مثل دکمه هایی که جلوی پانل دی وی دی ها هست و play و stop و چند تا چیز دیگه داره و شما دستی اینکار رو انجام میدید یه همچین چیزی ولی کاملتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tps_star
        اوکی
        شما یک دستگاه دی وی دی رو فرض کن
        شما با استفاده از کنترل دستور میدید که چه کاری انجام بشه که از طریق چشمی کنترل با چشمی دستگاه ارتباط بر قرار میشه
        من میخوام این چشمی حذف بشه و از طریق یه صحفه کلید که با سیم به دستگاه وصل میشه دستور بده
        مثل دکمه هایی که جلوی پانل دی وی دی ها هست و play و stop و چند تا چیز دیگه داره و شما دستی اینکار رو انجام میدید یه همچین چیزی ولی کاملتر
        این از اون کاراست که کلا بیخیالش شی راحت تری.
        اولا برای هر دستگاهی فرق میکنه.
        دوما با توجه به مورد اولا نمیشه کلی در این مورد صحبت کرد و باید دقیقا دستگاه مشخص بشه.
        ولی راحتتون کنم بهترین کار اینه که کنترل dvd رو اوراغ کنی و کیتش رو به کیبورد وصل کنید و چشمی کنترل رو برداری با یه سیم بدی پایه گیرنده.
        بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
        اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

قبل از اینکه پاسخ mostafahk جان رو بخونم داشتم بهمون فکر میکردم که خوشبختانه گفت و بهترین راه هم هست ؛ تایید میشه .

چون تو سی دی چینی ها همین کارو کردن . اصلا برقشو از دسگاه بگیر و وسلام .

دیدگاه

این کار رو قبلا انجام دادم
            بدی این کار اینه که باید کنترل اوراق کنی کنترل های جدید هم همشون ایسی قیری هستند و نمیشه یه pcb کشید و قطعات رو روی اون سوار کرد
            به هر حال از اینکه جواب دادید متشکرم :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X