اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آرم اتمل در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آرم اتمل در پروتئوس

سلام به همه
    من میخوام با یکی از آرم های شرکت اتمل تو پروتئوش شبیه سازی کنم ولی با اینکه آخرین ورژن پروتئوس رو دارم ولی آرمای شرکت اتمل رو نداره
    یه کتابخونه هم دانلود کردم ولی نتیجه نداد :sad:
    لطفا کمک کنید

پاسخ : آرم اتمل در پروتئوس

پروتئوس فعلا از سری محدودی از میکروکنترلرهای LPC21xx ساپورت میکنه و اینطور که به نظر میاد برنامه ای برای افزایش این لیست ندارن . البته جدیدا چند میکروکنترلر از سری LM3S3XX با هسته Cortex-M3 اضافه کردن. برای شبیه سازی در حد رجیسترها و امکانات داخلی میکرو میتونین از شبیه ساز Keil استفاده کنین.

دیدگاه

یعنی هیچ راهی وجود نداره برای اینکه بتونم تو پروتئوس شبیه سازی کنم؟خیلی شبیه سازی توش راحته
      آخه من درباره اضافه کردن کتابخونه به پروتئوس زیاد شنیدم ولی تا حالا خودم این کارو انجام ندادم!!!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a.moghadam
        یعنی هیچ راهی وجود نداره برای اینکه بتونم تو پروتئوس شبیه سازی کنم؟خیلی شبیه سازی توش راحته
        آخه من درباره اضافه کردن کتابخونه به پروتئوس زیاد شنیدم ولی تا حالا خودم این کارو انجام ندادم!!!!!!!!
        امکان ایجاد قطعه یا میکرو برای پروتئوس وجود داره ولی میکروکنترلرهای پیشرفته ای مثل آرم این کار خیلی سخته و کسی نمیاد این همه به خودش زحمت بده.البته هسته ARM7TDMI تو پروتئوس هست و باید بخش های دیگه بهش اضافه بشه .
        باید منتظر باشین شاید خود Lab Center Electronics بخواد میکروهای آتمل رو هم اضافه کنه. ولی به نظرم بهتره دیگه قید شبیه سازی تو کامپیوتر رو بزنین و بیاین به صورت عملی و روی بردهای آموزشی یا هدربورد کار کنین.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X