اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه کار کشیدن از گیرنده دیودی لیزر !!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه کار کشیدن از گیرنده دیودی لیزر !!

سلام دوستان عزیز و گرامی من یه 2 تا از این سنسور ها رو خریدم که فروشنده به من گفت که این ها مثل سنسور های مقاومتی باید با مدار سری بشه و قبلش هم مقاومت باشه و هرچی ولتاژ بالا تر برده باید مقدار مقومت زیاد بشه و با هر لیزری کار می کته !
    خوب این تا اینجا هیچی !!
    من با 5 ولت پاور کامپیوتر یه مقاومت 330 اهم سری کردم و بهش وصل کردم و از یه پایه دیگه اون یه خروجی گرفتم و وصل کردم به مثبت ال ای دی و منفی ال ای دی هم مستقیم بهش وصل کردم و با این لیزر ها که بچه ها باهاش بازی می کنن نورش رو متمرکز کدم روش ولی هیچ اتفاقی نیفتاد !! من که هر کاری بگید کردم ولی نتونسم راش بندازم میشه کمکم کنید ؟؟
    آحه واسه ی یه پروژه واجبه برام !!!
    اینم گیرنده :
    http://roboeq.com/modules.php?op=modload&name=Web_Links&file =index&req=viewlinkeditorial&lid=346
    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

پاسخ : نحوه کار کشیدن از گیرنده دیودی لیزر !!

شما اول باید بایاسش کننی همون کاری که برای فوتوسل انجام میدیم بعد خروجی اون رو به یه ترانزیستور بدی تا بتونی ال ای دی رو روشن کنی
    یه مدل گیرنده لیزر سه سر تو جمهوری پاساژ عباسی دیدم شبیه گیرنده مادون قرمز, طبق کاتالوگش با 5 ولت کار میکرد وخروجی اون پالس 5 ولتی بود

دیدگاه

پاسخ : نحوه کار کشیدن از گیرنده دیودی لیزر !!

این فقط مقاومتش از 400 کیلو اهم وقتی نور بهش می خوره میشه میشه 395 کیلو اهم و ولتاژ و جریان هم تغیری نمی کنه !!
      ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X