اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع در مورد پردازش سیگنال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع در مورد پردازش سیگنال

سلام. اگه یه منبع یا کتاب خوب در مورد مبانی پردازش سیگنال میشناسید معرفی کنید. من کتابی به نام signal processing fundamentals and applications for communications and sensing systems رو دارم. چطوره؟ اگه منبع بهتری که راحت تر گفته باشه سراغ دارید بگید چون این یکی خیلی ریاضی و آمار داره. من دانشجوی کارشناسی هستم میخواستم بدونم بروبچ ارشد منبعشون واسه این فیلد چیه؟مرسی از همتون.

پاسخ : منبع در مورد پردازش سیگنال

منبع ما کتاب اپنهایم بود. کلاً ریاضیه. اگه میخوای درگیر ریاضی نشی بهتره یک موضوع کاربردی انتخاب کنی و بری دنبالش هر جا به مسأله ریاضی برخوردی اونوقت همون مسأله رو باهاش درگیر بشی. البته اگه مباحث مهم و پایه ای سیگنال رو اول یاد بگیری بهتره.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

سلام
      کتاب سیگنال اپنهایم
      برای داده های دیجیتال کتاب dsp از اپنهایم
      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

مرسی دوستان. eehadi جان خودت چندتا موضوع کاربردی داری پیشنهادبدی. کلا به این فیلد خیلی علاقه دارم و میخوام تو ارشد هم برم دنبالش. پس اول همون کتاب سیگنال و سیستم خودمون که تو کارشناسی خوندیم پایه است و بخونم؟

دیدگاه

موضوع که زیاده، تو انجمن قسمت پردازش سیگنال.
          لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
          لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
          اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
          يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X