اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین روش در طراحی ترانس فرکانس بالا چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین روش در طراحی ترانس فرکانس بالا چیست؟

سلام از دوستان کسی میتونه یک مرجع کامل برای طراحی و ساخت ترنسفورماتورهای فرکانس بالا معرفی کنه؟ مثلا نوع سیم پیچیی، هسته، تعداد دور، بررسی حلقه هیسترزیس و ... ممنون
    بياموز و بي آموز

پاسخ : بهترین روش در طراحی ترانس فرکانس بالا چیست؟

منبع فارسی می خوای عزیز

اگه جوابت نه است پس

https://www.google.com/search?q=hiferqyncy+transformer&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-USfficial&client=firefox-a#hl=en&client=firefox-a&hs=fNh&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=high+frequency+transformer+design+pdf&amp ;oq=high+frequency+transformer+design+&aq=2&am p;aqi=g3g-v1&aql=1&gs_l=serp.1.2.0l3j0i15.1202.1202. 4.4757.1.1.0.0.0.0.334.334.3-1.1.0.erf0.1.0.0.woisicA76Xg&pbx=1&bav=on. 2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=ab407b5897 f76374&biw=1320&bih=678

اگه آره است اونوقت باید بگم فکر می کنی چند نفر تو ایران ترانس فرکانس بالا ساخته یا خریده یا تولید کرده که براش کتاب تالیف کنه یا ترجمه کنه
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

دوست عزیز بابت جوابت ممنون. اما من به دنبال یه روش یا مرجع برای طراحی ترانسفورماتور فرکانس بالا هستم. ممنون میشم اگه بتونی کمکم کنی
      بياموز و بي آموز

دیدگاه

سلام من هم دنبال همین موضوع هستم اگر خود شما تا الان به جواب رسیده اید لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X