ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2008/02/27
    اصفهان
    183
    0

راهنمايي در مورد کتابخانه در ADS

با سلام
    من ميخوام يه مدار(مثلا يک ضرب کننده ي آنالوگ) تو ads طراحي کنم و بعد اون مدار را که دو تا ورودي و يک خروجي تفاضلي داره را به صورت يک بلوک با دو تا ورودي و يک خروجي تفاضلي در بيارم به صورتي که بتونم تو هر پروژه اي که ساختم اونو وارد کرده و ازش استفاده کنم. چون اگه بخوام به صورت کلاسيک همينطور ترانزيستورها را به هم وصل کنم توي مدار اصلي مد نظرم حدود هزارتا ترانزيستور ميشه که همه چي قاطي پاطي ميشه.
    دوستان اگه کسي نحوه ي ساخت اين library را بلده توضيح بده.
    من ADS را تازه شروع کردم دوستاني که ميخوان لطف کنن توضيح بدن زير فوق ديپلم بگن.
    ممنون از لطفتون.
    به طواف کعبه رفتم به حرم رهم ندادند
    که برون در چه کردی که درون خانه آیی
    2008/02/27
    اصفهان
    183
    0

پاسخ : راهنمايي در مورد کتابخانه در ADS

براي اينکه موضوع روشنتر بشه يه مثال ميزنم.
    اگه از قسمت DesignGuide يه مدار مثلا ميکسر را داخل شماتيک بياريد و بعد رو اون راست کليک کرده و گزينه ي push into hierarchy را بزنيد مدار داخلي اون قطعه را نشون ميده.
    تو شکل زير يه ميکسر با 6 پورت ورودي و خروجي آورده شده. شکل سمت راست که با فلش مشخص شده ميکسر پک شده است و بقيه ي شکل ، مدار داخلي اونه.

حالا من ميخوام کاري که اون انجام داده را انجام بدم.اگه کسي بلده راهنمايي کنه.
    ممنون.
    به طواف کعبه رفتم به حرم رهم ندادند
    که برون در چه کردی که درون خانه آیی
    2008/02/25
    340
    2

پاسخ : راهنمايي در مورد کتابخانه در ADS

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperman
    با سلام
    من ميخوام يه مدار(مثلا يک ضرب کننده ي آنالوگ) تو ads طراحي کنم و بعد اون مدار را که دو تا ورودي و يک خروجي تفاضلي داره را به صورت يک بلوک با دو تا ورودي و يک خروجي تفاضلي در بيارم به صورتي که بتونم تو هر پروژه اي که ساختم اونو وارد کرده و ازش استفاده کنم. چون اگه بخوام به صورت کلاسيک همينطور ترانزيستورها را به هم وصل کنم توي مدار اصلي مد نظرم حدود هزارتا ترانزيستور ميشه که همه چي قاطي پاطي ميشه.
    دوستان اگه کسي نحوه ي ساخت اين library را بلده توضيح بده.
    من ADS را تازه شروع کردم دوستاني که ميخوان لطف کنن توضيح بدن زير فوق ديپلم بگن.
    ممنون از لطفتون.
    سلام
    فکر کنم این کار امکان پذیر باشه که اون هم به دو صورته یکی اینکه مدارتون رو به شکل بلوک در بیارید و از اون تو پروژهای بعدیتون استفاده کنید و هر وقت خواستید با استفاده از Push into hierarchy مدار داخلی بلوکتون رو ببینید و حالتی هم میتونه باشه که کسی نتونه مدار داخلی بلوک رو ببینه.
    تو صفحه شماتیک مدارتون منابع و موتور های شبیه سازی رو بردارید ، پورت های ورودی خروجی رو قرار بدید بعد از منوی view از create/edit schematic symbol برید که اونجا خودش یه سری اپشن ها در اختیارتون قرار میده. خودتون ببینید دستتون میاد. بعد دوباره از منوی view به create/edit schematic برگردید و از منوی file به قسمت design parameters برید اونجا هم symbol رو نام گذاری میکنید و یا ممکنه تو مدار یه پارامتر رو بخواید قابل تغییر قرار بدید که تعریف میکنید و در نهایت هم ok کنید.
    حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
    خام بودم - پخته شدم - سوختم
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3