اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش میکرو

مجله elektor electronics در سال 2002 یک سری مطلب در زمینه آموزش میکروکنترلرها ارائه داده است که به نظر من بسیار می تواند مفید واقع شود.چون مطالب نوشته شده در سری مجلات الکتور واقعا وبه طور حتم بدون مشکل می باشند. بنا براین تصمیم به ارائه برخی از مقالات و مدارات این مجله را داریم. با ما همراه باشید.

Part 1 : TASM assembler

این آموزش ها برای همه کسانی است که همیشه می خواستند بدانند که میکروکنترلر ها چگونه کار می کنند و چگونه می توان از آنها استفاده کرد. اما همیشه از پرسش درباره آنها می هراسیدند.این آموزشها به صورت اساسی به این مطلب می پردازد.

Part 2 : port characteristics and port accesses

اکنون ما قصد داریم اولین کاربرد عملی در استفاده از میکروها را به شما آموزش دهیم.

Part 3 : basic-52

و حالا ما باید کمی هم کار کردن با زبان های برنامه نویسی سطح بالا را یاد بگیریم.

Part 4 : reads 51 c compiler

کسانی که واقعا قصد دارند کار کردن با میکرو کنترلر ها را یاد بگیرند باید هر چه سریعتر ، دیر یا زود برنامه نویسی به زبان C را یاد بگیرند.

Part 5 : the UART , timers , interrupts

اکنون وقت آن رسیده است که به صورت کامل و نزدیکتر به ساختار درونی آی سی های میکروکنترلر بپردازیم.

Part 6 : driving an LCD

برخی مواقع برای آنکه به اطلاعات خروجی از ترمینال های میکرو دسترسی داشته باشیم وجود یک نمایشگر ضروری به نظر میرسد .

Microcontroller basic course FAQs : the most commonly asked questions

ما یک سری سوالات از خوانندگان سری آموزشهای میکرو دریافت کردیم که مهمترین و رایج ترین آنها به همراه پاسخ ها در لیست زیر ارائه شده است.

lcd connections and more

نمایشگر های LCD جزو قطعاتی هستند که به وفور در مدارهای الکترونیکی استفاده می شوند، خصوصا زمانی که با میکروکنترلرها کار می کنید . در این مواقع است که افراد نیاز به دانستن اطلاعاتی در باره پایه ها و دیگر جزئیات مربوط به آنها پیدا میکنند.خوشبختانه اینترنت در این باره بسیار کمک کننده است . به هر حال مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد میکنم.

############################

برای دانلود مطالب بالا به آدرس زیر مراجعه کنید.

http://www.bahrambaba2000.blogfa.com/post-83.aspx

من رو با نام " بهرام الکترونیک " میتونید تو نت پیدا کنید. !!!!
لطفا صبر کنید...
X