اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Schematic in Modelsim

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Schematic in Modelsim

سلام .
    آیا modelsim قسمت schematic داره ؟
    توی یکی از pdf ها دیدم داره ولی اون نرم افزاری که من دارم نداره؟
    چه طوری می تونم اون قسمتا نصبش کنم ؟
    دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

پاسخ : Schematic in Modelsim

سلام
    بی زحمت یه پرینت اسکرین از اون صفحه بگیر بذار تو این تاپیک .
    دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

دیدگاه

چه طوری عکس upload می کنن؟
      دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

دیدگاه

دیدگاه

دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

دیدگاه

سلام .من از Mdelsim 6.4 استفاده می کنم .نرم افزار درست نصب نشده و یا این که این ورژن نداره؟

دیدگاه

سلام
              فکر نکنم که modelsim قسمتی داشته باشه که به جای اینکه برنامه خود را بنویسید شماتیک آن را نصب کنید بلکه منظور از شماتیک در modelsim این هستش که شما برنامه خود را می نویسید و خود نرم افزار شماتیک آن را تولید می کند برای اینکه شما شبیه سازی بهتری داشته باشید
              شما سعی کنید یکی از زبان های VHDL یا verilog را یادبگیرید و نوشتن برنامه بدین صورت خیلی بهتر از کشیدن شماتیک می باشد ومزیت های فراوانی دارد
              معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
              اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
              آموزش Modelsim

دیدگاه

برنامه را نوشتم در قسمت data flow شماتیک مربوط به آن قسمت که در حال اجرا می باشد را نشان می دهد ولی من شکل کل برنامه را می خوام .
                نرم افزار آقای goldenpesar این قسمت را داره ولی اونی که من نصب کردم نداره.این ورژن نداره و یا این که کاملا نصب نشده؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seda...
                  برنامه را نوشتم در قسمت data flow شماتیک مربوط به آن قسمت که در حال اجرا می باشد را نشان می دهد ولی من شکل کل برنامه را می خوام .
                  نرم افزار آقای goldenpesar این قسمت را داره ولی اونی که من نصب کردم نداره.این ورژن نداره و یا این که کاملا نصب نشده؟
                  می توانید ورژن 10.0c را از لینک زیر دانلود کنید
                  https://rapidshare.com/files/2406955444/modelsim-win32-10.0c-se.exe
                  لینک کرک:
                  rapidshare.com/files/2982318324/MentorGraphics_GLOBAL_License_Generator.rar
                  معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
                  اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
                  آموزش Modelsim

دیدگاه

سلام
                    crack که گذاشتید ناقص است نمی تونه فایل tex را تولید کند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X