اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت Caller ID

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت Caller ID

سلام دوستان خسته نباشید
    من برنامه نویسم برای یه پروژه احتیاج شدید به Caller ID دارم می خوام که خودم درست کنم تقریباً آشنایی با سری چیزا دارم ممنون می شم که کمکم کنین قطعات و آیسی هایی که برای این کار لازم هست چیا هستن و کلا چه کارایی باید بکنم
    ممنون

پاسخ : ساخت Caller ID

سلام.به انجمن خوش اومدید... :applause: :wow: :nerd:

MT8841 صرفا جهت نمایش شماره تلفن

MT8870 جهت برقراری ارتباط با خط تلفن(که اگه اشتباه نکنم این IC هم موقع زنگ خوردن، شماره تلفن تماس گیرنده رو به ترتیب تو خروجی خودش ظاهر میکنه)

دیدگاه

سلام

MT8870 جهت برقراری ارتباط با خط تلفن(که اگه اشتباه نکنم این IC هم موقع زنگ خوردن، شماره تلفن تماس گیرنده رو به ترتیب تو خروجی خودش ظاهر میکنه)
      آقا شاهرح mt8870 رو من باهاش کار کردم به هیچ وجه شماره تماس رو بهتون نمی ده و فقط سیگنال های ارسالی از سمت مخابره کننده رو می ده (اگر اشتباه می کنم خوشحال می شم بگین و مدار یا کدی که با این تراشه کالر آی دی رو درست می کنه در اختیارم قرار بدین)
      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز اگر می خواهید می توانید از آی سی MT8843 که آی سی کالر آی دی DTMF هستش استفاده کنید.یک سرچی توسایت بزنید و دیتا شیت این آی سی را بگیرید نقشه موجود می باشد.
        موفق باشید

دیدگاه

با سلام

شما میتونید از آیسی های MT8843 یا SM8223 یا HT9032 استفاده کنید

البته کتاب 10 پروژه آقای کاظم لو و حسینی یا شاید هم 11 پروژه ایشون باشه ساخت کالر آیدی رو به عنوان یک پروژه انجام داده ، که این کتاب هم میتونه بهتون کمک کنه

در مورد MT8870 ، این آیسی فقط یک دیکدر تن هست و فقط قادر به تشخیص اعداد شماره گیری شده پس از برداشتن گوشی می باشد

:bye

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X