اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی مناسب برای منبع تغذیه سویچینگ 15ولت -4 آمپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی مناسب برای منبع تغذیه سویچینگ 15ولت -4 آمپر

سلام
    آی سی مناسب برای منبع تغذیه سویچینگ 15ولت -4 آمپر چی هست که به راحتی هم پیدا بشه؟
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

پاسخ : آی سی مناسب برای منبع تغذیه سویچینگ 15ولت -4 آمپر

نوشته اصلی توسط baby_1
    سلام
    آی سی مناسب برای منبع تغذیه سویچینگ 15ولت -4 آمپر چی هست که به راحتی هم پیدا بشه؟
    سلام فکر کنم چیزی که نسبتا راحت پیدا بشه تو این رنج آی سی های سری TOP باشه.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

سلام و ممنونم
      می خوام چند نمونه که به راحتی پیدا می شه و کارکردنش باهاش ساده و پایداری خوبی داره رو بهم معرفی کنین
      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

محتاج کمـــــــــــــــک

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
          سلام فکر کنم چیزی که نسبتا راحت پیدا بشه تو این رنج آی سی های سری TOP باشه.
          سلام تا 13 وات خروجی من viper12a رو پیشنهاد میدم
          تا 20 وات خروجی هم میتونید از وایپر 22 استفاده کنید و هم TNY268- 278-279-280
          تا 36 وات TNY280
          و تا 50 وات از viper50a و همچنین تو همین رنج و مقادیر بالاتر میتونید از آی سی های TOP246YN , TOP247YN,TOP250YN استفاده کنید.
          تقریبا همه اینها راحت پیدا میشه.
          برای کار شما که تقریبا خروجی 60 واته میتونید از آی سی های TOP246YN , TOP247YN,TOP250YN استفاده کنید که حتی توان بیشتر هم بهتون میدن.موفق باشین.
          ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X