اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینترنت بیسیم با بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینترنت بیسیم با بلوتوث

سلام.من ای دی فسقل :surprised:( یعنی همونADSL) دارم ،منتهاش مودمم با سیمه.
    میخواستم ببینم میشه با اتصال بلوتوث به کامپیوتر از ADSL استفاده کرد؟ برنامه داره؟ درکل همچین کاری رو میشه کرد یانه؟
    من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری میباید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هرکجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.

پاسخ به سوالات درس مدارات منطقی
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96902.0

پاسخ : اینترنت بیسیم با بلوتوث

تنها چیزی که میتونم بگم:
    ما زیاران چشم یاری داشتیم!!
    بابا یه نظری، تزی ،... نبود؟؟؟؟
    من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری میباید ، سفری تا ته تنهایی محض ، هرکجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.

پاسخ به سوالات درس مدارات منطقی
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=96902.0

دیدگاه

عزیز چرا اه میکشی ؟ [-X
      نه نمشه
      نمشه از ای دی اس ال با بلوتوث استفاده کرد
      اولا ای دی اس ال تو "لن" داره ؟
      یعنی میخوای با لب تاپ یا گوشی های دارای وای فای بصورت بیسیم به اینتر نت بری ؟
      اگه اینتوری باشه که نمیشه :biggrin:
      حالا به این پرسش ها پاسخ بده تا بریم برای تو ضیحات بیشتر :biggrin:
      Sometimes to get more best things
      Have lost the good things

http://up.vatandownload.com/images/4...yoiozp4ro7.gif
      3A(HD) PS

دیدگاه

میخواستم ببینم میشه با اتصال بلوتوث به کامپیوتر از ADSL استفاده کرد؟
        اینهای که گفتی یعنی چه :surprised:

میشه با اتصال شلنگ به کمد از چرخ گوشت استفاده کرد ؟
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ernic
          سلام.من ای دی فسقل :surprised:( یعنی همونADSL) دارم ،منتهاش مودمم با سیمه.
          میخواستم ببینم میشه با اتصال بلوتوث به کامپیوتر از ADSL استفاده کرد؟ برنامه داره؟ درکل همچین کاری رو میشه کرد یانه؟
          کار نشد نداره!
          البته بالعکس مسلما میشه(با بلوتوث توسط pc از gprs گوشی استفاده کنی)
          اما اینی که شما میخوای هم هست، من داخل انجمن ir-tci.org برای آندروید دیده بودم، برای سیمبین هم فکر میکنم باشه، اگر عضوید که برید همون فروم سرچ و مطرح کنید "قطعا" جواب میگیرید، اگه هم عضو نیستید سیستم عامل گوشیتون رو بگید تا پیگیری کنم
          اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

این کار امکان ناپذیره
            چون ADSL کارش به طورکلی با بلوتوث فرق داره
            مثل این میمونه که بخوای با پراید با سرعت مزدا3 بری

3A(HD) PS

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.Poursafar
              این کار امکان ناپذیره
              چون ADSL کارش به طورکلی با بلوتوث فرق داره
              مثل این میمونه که بخوای با پراید با سرعت مزدا3 بری
              کارشون که مسلما فرق داره، اما ویندوز خوبیش همینه که میاد و اینا رو با هم مچ میکنه!
              اگه از لحاظ سرعت منظورتونه که بله، بلوتوث سرعت بالایی نداره(البته برای بلوتوث ورژن 2.0 سرعت 2.1mbps عنوان شده اما خب در عمل حدود 480kbps داریم که خوب برای ADSL فکر میکنم مناسب باشه)
              البته من خودم با wi-fi کانکت میشک بین pc , mob
              اگه گوشی وایرلس داشته باشه که دیگه مشکل سرعت نیست، اما در کل این کار شدنیه حالا شاید با بلوتوث نشه اما با کابل یا wi-fi شدنیه

دیدگاه

اره با کابل وای فای میشه اما این که بخوای با ADSL یی که وایلس نداره
                بلوتوث کار وایلس رو انجام بده نمیشه

3A(HD) PS

دیدگاه

سلام

چرا با بلوتوس هم میشه اگه مودم رو با USB یا LAN به یه چیزی وصل کنیم (مثلا کابل USB به ARM وصل کنیم بعد با یه برنامه ساده هرچی که از USB خونده میشه رو بفرسه به یه ماژول بلوتوس و برعکس هرچیزی که از بلوتوس دریافت میکنه بفرسه به USB مودم ADSL یه کار دیگه هم میشه کرد خلاصه ترش میشه USB بیسم بگیری :mrgreen: )

البته فکر کنم بشه با بلوتوس گوشی اینترنت رفت قبلا یه دونه بلوتوس داشتم که موقع نصب درایوش کانکش اینترنت هم نصب میکرد وقتی هم می خواستی کانکش بشی از گوشی تایید می خواست ولی نتوستم وصل بشم به اینترنت .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan m
                    سلام

چرا با بلوتوس هم میشه اگه مودم رو با USB یا LAN به یه چیزی وصل کنیم (مثلا کابل USB به ARM وصل کنیم بعد با یه برنامه ساده هرچی که از USB خونده میشه رو بفرسه به یه ماژول بلوتوس و برعکس هرچیزی که از بلوتوس دریافت میکنه بفرسه به USB مودم ADSL یه کار دیگه هم میشه کرد خلاصه ترش میشه USB بیسم بگیری :mrgreen: )

البته فکر کنم بشه با بلوتوس گوشی اینترنت رفت قبلا یه دونه بلوتوس داشتم که موقع نصب درایوش کانکش اینترنت هم نصب میکرد وقتی هم می خواستی کانکش بشی از گوشی تایید می خواست ولی نتوستم وصل بشم به اینترنت .
                    بله، این که مسلما میشه! به قول شما کافیه درایور گوشی رو سیستم نصب باشه و یک کانکشن ساخته بشه، به همین سادگی!
                    اما عکسش رو امتحان نکردم، اما فکر نمیکنم همینجوری بشه، بلکه باید برنامش برای گوشی موجود باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ☺بابابرقی☺
                      بله، این که مسلما میشه! به قول شما کافیه درایور گوشی رو سیستم نصب باشه و یک کانکشن ساخته بشه، به همین سادگی!
                      اما عکسش رو امتحان نکردم، اما فکر نمیکنم همینجوری بشه، بلکه باید برنامش برای گوشی موجود باشه
                      اخرش رو نگرفتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan m
                        اخرش رو نگرفتم
                        یعنی این که شما روی pc اینترنت داشته باشی و بخوای با بلوتوث گوشی از اینترنت pc استفاده کنی
                        فکر می کنم اگه نرم افزار برای اینکار روی گوشیت باشه بتونی همچین کاری انجام بدی، خودم تا به حال تست نکردم(یعنی نیاز نبوده!)

دیدگاه

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

مگه میشه با بلوتوث رفت اینترنت
                          اخه چرا چیزی که امتحان نکردید رو صد در صد میگید
                          سرعت بلوتوث بوق هم نیست اما سرعت لن کلا خیلی بیشتر از بلوتوثه
                          بعد ش هم قدرت انتقال داده های بلوتوث خیلی کم تر از ADSL است

فکر استفاده از بلوتوث به عنوان لن به کلی از ذهنتون بیرون بیارید
                          بجای بلوتوث یک لن برای ADSL تون بخرید وتمام
                          انقدر خیال بافی نکنید [-X

3A(HD) PS

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.Poursafar
                            :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

مگه میشه با بلوتوث رفت اینترنت
                            اخه چرا چیزی که امتحان نکردید رو صد در صد میگید
                            سرعت بلوتوث بوق هم نیست اما سرعت لن کلا خیلی بیشتر از بلوتوثه
                            بعد ش هم قدرت انتقال داده های بلوتوث خیلی کم تر از ADSL است

فکر استفاده از بلوتوث به عنوان لن به کلی از ذهنتون بیرون بیارید
                            بجای بلوتوث یک لن برای ADSL تون بخرید وتمام
                            انقدر خیال بافی نکنید [-X
                            ببخشید، اما من کلا عادت ندارم بحث کنم!
                            اما اینبار چون شما خیلی پیگیرید و احساس میکنم دچار سوءبرداشت شدید، لازم می دونم کمی بیشتر توضیح بدم

ببینید منم می دونم که LAN حتی تا 1گیگابیت هم جواب میده(خودم تست کردم و دو تا سیستم رو با سرعت واقعی 1گیگ شبکه کردم و انتقال اطلاعات با سرعت بالا)
                            و اینو هم می دونم که بلوتوث در بهترین حالت تئوری 12مگابیت سرعت داره(در ورژن 2.0 که اکثر لپ تاپ ها و گوشی ها ساپورت می کنند)، پس به هیچ وجه از نظر سرعت این دو قابل مقایسه نیستند!
                            اما اینترنتی که ما استفاده می کنیم معمولا سرعتی کمتر از 256kb سرعت داره و بلوتوث هم این سرعت رو به راحتی جواب میده.
                            بعدش شما پست های قبلی من رو مطالعه بفرمایید، من کی گفتم که صد در صد جواب میده؟!! oo:
                            مساله بعدی اینه که دوستمون برای این که مودم ADSL کابلی بخرند یا بلوتوث(که وجود هم نداره، حداقل من ندیدم!!) مشورت نخواستند، و بحث کلا سر چیز دیگه ای هستش!!
                            بحص سر اینه که آیا میشه به وسیله بلوتوث گوشی از اینترنت pc استفاده کرد یا نه؟!
                            من میگم، از لحاظ تئوری بله! و این اصلا به این که pc اینترنتش رو از کجا میاره ربطی نداره!! کما این که شما دارید با خط دیال پ 56kb از اینترنت جهانی چندگیگابیت استفاده می کنید!!! (مثال بود!) یعنی هرکس به اندازه توان خودش از بستر استفاده می کنه
                            اما از لحاظ عملی به گمانم باید نرم افزارش برای گوشی موجود باشه که بتونه کانکشنی توسط بلوتوث ایجاد کنه تا به وسیله اون گوشی بتونه از اینترنت pc استفاده کنه، منتهی من تا به حال چون نیازی نداشتم دنبالش نبودم، و این فقط یه حدس و برداشته نه این که بگم صد در صد امکانش هست!
                            اما حالت عکسش صد در صد هست و من خودم روی چند مدل گوشی تست کردم
                            ببخشید طولانی شد، خواستم مطلب رو برسونم و ابهامی نمونه! :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X